Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN
14-12-2011, 15:00
Post: #1
Exclamation REGULAMIN
Regulamin forum:

1. Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.
2. Uczestnictwo w forum możliwe jest po rejestracji.
3. Rejestracja oznacza akceptację regulaminu obowiązującego na forum i zobowiązanie się do jego przestrzegania.
4. Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania sformułowań wulgarnych, obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
5. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
6. Nikt nie odpowiada za szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tej stronie! Jeżeli masz obawy przed ewentualnymi szkodami wynikłymi wskutek korzystania z forum – nie korzystaj z niego.
7. Nie pisz WIELKIMI literami (wielkie litery oznaczają krzyk). Przestrzegaj zasad ortografii.
8. Nie otwieraj za każdym razem nowego tematu. Przeglądnij najpierw Forum i spróbuj dopasować swą wypowiedź do istniejących już tematów.
9. Pamiętaj, aby Twoje wypowiedzi były sensowne i związane z tematem.
10. Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.
11. Nie umieszczaj dwóch postów z rzędu w niedługim odstępie czasu. Użyj przycisku "Modyfikuj" i dopisz, to co zapomniałeś, do istniejącego już postu.
11 a. Możesz napisać posty po sobie, jeśli chcesz odświeżyć dawno nie dyskutowany temat.
12. Trzymaj się tematów w danej kategorii.
13. Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
14. Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz.
15. Nad przebiegiem dyskusji czuwa moderator.
16. Moderator nie sprawdza treści przed ich opublikowaniem to jednak rezerwuje sobie prawo do usunięcia dowolnej wypowiedzi lub jej fragmentu w każdym momencie bez obowiązku wyjaśniania tej decyzji.
17. Moderator nie ingeruje w treść dyskusji o ile nie narusza ona regulaminu forum.
18. Reaguj na upomnienia moderatora.
19. Jeśli spotkasz się z nieregulaminowymi wypowiedziami innych użytkowników. Sytuację taką niezwłocznie zgłoś moderatorowi korzystając z opcji „Zgłoś do moderatora”.
20. Na forum obowiązuje całkowity zakaz umieszczania jakichkolwiek reklam bez wcześniejszej zgody administratora. Jedyną dozwoloną formą reklamy jest tzw. reklama informacyjna mająca bezpośredni związek przyczynowo skutkowy z treścią wątku. O tego typu zgodności z treścią (bądź jej braku) decyduje administrujący forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS