Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strona glówna NSZZFSG co to ma być !!!
09-02-2015, 16:56
Post: #1
strona glówna NSZZFSG co to ma być !!!
Naprawdę dno, nie mają co pisać wrzucają jakieś zdarzenia ze służby, co to ma być takie coś jak zechcę to poczytam sobie na stronach wydziału granicznego, a nie na stronie NSZZFSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 17:07
Post: #2
RE: strona glówna NSZZFSG co to ma być !!!
Myślę, że w Związku nie mają zbyt dużo "redaktorów". Może wsparł byś ich przy tworzeniu strony, a przy okazji miał przetestować swoją wizję portala NSZZFSG.
Na forum znalazłoby się kilku recenzentów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 18:58
Post: #3
RE: strona glówna NSZZFSG co to ma być !!!
Też mi się wydaje, że nie ma tam zbyt wielu redaktorów. Wszystko to (w tym i prowadzenie strony) wymaga dodatkowej pracy a każdy wie jak w SG jest z chęciami do czegokolwiek. U nas wszyscy wszystko wiedzą tylko jak już przychodzi do dania czegoś od siebie to nagle zostajesz sam ..ot taka nasza służbowa mentalnośćWink Moim zdaniem trzeba się cieszyć, że ktoś ma chęci by to robić i coś tam od czasu do czasu doklei. Sam się kiedyś zastanawiałem czy do forum nie dorzucić strony o tematyce SG. Pomimo tego, że nie jestem informatykiem obstawiam, że dałbym radę - jednak po wnikliwym przemyśleniu tematu doszedłem do wniosku, że czas mogę spędzić dużo bardziej produktywnie. Niestety ta formacja nie jest skażona czynnikiem "ambitności". Oczywiście jest kilka "wyjątków" ale jest to kropla w morzu ..a bezmiar mętnej wody wchłonie wszystko.

Pozdrawiam tych nielicznych którym jeszcze się chce (niezależnie od poglądów) ..dać coś od siebieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2019, 13:44
Post: #4
RE: strona glówna NSZZFSG co to ma być !!!
Cytat:Marcin przemawiał dwie i pół godziny. Szczegółowo przedstawił im zakres robót. Wiedział, że to może zniechęcić najdzielniejszych, że niejeden z tych, którzy zawsze bez zbędnych pytań wykonywali wszystko, co każe Organizacja, tym razem może nabrać wątpliwości. Dlatego co kilka zdań przywoływał cytaty słynnych działaczy, nie bał się używać mowy ciała, modulował głos iście po aktorsku. Mama będzie dumna, pomyślał w pewnym momencie, starając się spojrzeć na siebie zewnętrznym okiem.

- I na to wszystko, towarzysze, mamy miesiąc – zakończył.

Link - Ludzie Dobrej Roboty

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS