Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nierozdzielanie rodzin ...???
10-02-2015, 10:52
Post: #1
Nierozdzielanie rodzin ...???
Cześć,
Czy ktoś może słyszał o jakimś rozporządzeniu, bądź innym dokumencie dotyczącym nierozdzielania rodzin w służbie. Chcę się czymś takim podeprzeć w prośbie o przeniesienie z O do O. Ponoć istnieje taki dokument, ale nie mogę zaleźć. Z góry dzięki za jakiekolwiek naprowadzenie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 12:04
Post: #2
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
Spróbuj podeprzeć się "USTAWA z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy". Opisał bym sytuację rodzinną podkreślając, iż znaczna odległość utrudnia mi realizację podstawowych obowiązków małżeńskich i źle wpływa na prawidłowy rozwój dzieci.
"DZIAŁ II Prawa i obowiązki małżonków".
Nigdy się w temat nie zagłębiałem więc nie jestem w stanie podać aktu prawnego, który by mówił o takiej sytuacji wprost.
Pamiętaj, iż między oddziałami przenosi Komendant Główny i to do niego piszesz prośbę drogą służbową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 23:04
Post: #3
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
No to już coś!!! Jedna próba już była, więc wiem, że na litość i zrozumienie nie mam co liczyć. Zwłaszcza, że w tym wypadku trzy "jedynki" muszą się zgodzić:/ Pozostaje podeprzeć się jakimiś paragrafami:/ dzięki śliczne za informacje i sugestie!!! Jakby coś jeszcze wpadło komuś do głowy to chętnie skorzystam z pomocySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 22:25
Post: #4
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
Akurat w tym przypadku nie wiem czy jakieś paragrafy pomogą. Papiery o przyjęcie do służby sami decydujemy w którym oddziale złożyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 17:59
Post: #5
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
SG to jedna wielka rodzina !!! - już nie długo, jak tak dalej pójdzie.
A tak z ciekawości z kim Cię rozdzielają bo chyba nie z Tatą, Wujkiem, Synem ewentualnie Córką, bo jeżeli chodzi o żonę (męża) to może mam na to jedną radę.
Pozdrawiam....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 19:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 19:46 przez Szef.)
Post: #6
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
No chyba z dziećmi, skoro pisze o RODZINIE.
Nie wróżę sukcesów w podpieraniu się prawem, bo dobrowolnie wstąpiliśmy do formacji wymagającej szczególnej dyspozycyjności i rozbite rodziny u nas na każdym kroku.
Pozostaje tylko żebranie u komendantów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2015, 08:52
Post: #7
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
z doświadczenia własnego jak również kolegów piszacych prośby o przeniesienie powiem tyle, że jak.będą chcieli cię przenieść to zrobią to bez względu na to co napisane będzie w prośbie, pisząc swoje miałem wrażenie że jak napiszę że chcę sie przenieść bo stesknilem sie za p.Heniem z lokalnego sklepiku to dostane pozytywa.Znam przypadki próśb wyglądających jak referaty paychologicno-socjalne....że dziecko bez matki...że matka bez dziecka...ze rodzina..mąż itp itd.lacznie z opiniami eksperckimi...i co .....i nic 1 negat 2 negat dopiero 3lub 4 pozytyw czyli nie treść a wytrwałość i meczenie dupy daje efekt Życzę POWODZENIA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2015, 15:16
Post: #8
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
pogadaj z kapelanem on czasem może więcej niż referaty i prośby - może znajdzie dojście do sumienia twego 01 Smile)) bez względu na to jak głęboko i czy jesteś wierząca jest to duszpasterz wszystkich na pewno nie wygoni ja bym łapał sie wszystkiego. Nie przejmuj się małoistotnymi uwagami haterów naszego forum co w każdym temacie w podobnym tonie się udzielają wylewając żale swojego nieudacznictwa.
PS Nie mam nie miałem i nie planuje rodziny w SG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2015, 22:27
Post: #9
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
Ja tu walczę o być, czy nie być w służbie, a drodzy koledzy sobie żarty urządzająWink
O przeniesieniach w naszej formacji to już legendy krążą, i mimo braku happyendóww większości przypadków, próbować nie zaszkodzi! Wykorzystam wszystkie rady i pochwalę się jak już coś wskóram za rok albo dwaWink
pozdrowienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 08:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2015 08:30 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #10
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
Te. Muse. Kogo obchodzi Twoja rodzina? Ty się przyjąłeś do SG? Czy Twoja familia się przyjęła? Połowa Polaków emigruje za chlebem bez rodziny, a Ty beczy jak pięćdziesięcioletnia dziewica. Przestań tu skomleć i weź się za robotę!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:57
Post: #11
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
(22-03-2015 22:27 )muse napisał(a):  Ja tu walczę o być, czy nie być w służbie, a drodzy koledzy sobie żarty urządzająWink
O przeniesieniach w naszej formacji to już legendy krążą, i mimo braku happyendóww większości przypadków, próbować nie zaszkodzi! Wykorzystam wszystkie rady i pochwalę się jak już coś wskóram za rok albo dwaWink
pozdrowienia

Pisz do skutku. Po odmowie odczekaj ze 2 tygodnie i składaj nową prośbę aż w końcu się uda. Powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:58
Post: #12
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
(23-03-2015 08:29 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Te. Muse. Kogo obchodzi Twoja rodzina? Ty się przyjąłeś do SG? Czy Twoja familia się przyjęła? Połowa Polaków emigruje za chlebem bez rodziny, a Ty beczy jak pięćdziesięcioletnia dziewica. Przestań tu skomleć i weź się za robotę!

DobreSmile A może to jest pomysł. Niech się rodzina zatrudni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 11:33
Post: #13
RE: Nierozdzielanie rodzin ...???
Rozumiem Kłykcin "czarna owco", że Ciebie z rodziny wykluczyli i jesteś tak aspołeczny, że nie jest Ci w życiu potrzebna. Proponuję, żebyś wnioskował do 01 o wprowadzenie dodatkowych wymagań rekrutacyjnych, typu zerwanie wszelkich kontaktów z rodziną i jakaś dodatkowa klauzula o niemożności zakładania jej. Nie piszę, żeby się wyżalić tylko poradzić, więc jak nie masz nic sensownego do napisania to proponuję siedzieć cicho albo zatruwać swym jadem inne wątkiSmile Dzięki reszcie za rady!!!
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS