Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
16-04-2015, 16:06
Post: #81
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
I bardzo dobrze. Taka była idea dodatku motywacyjnego. Nieroby powinni mieć mały dodatek a pracujący duży. Nie ma po równo. Komuna się skońcżyła .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2015 17:30 przez pogranicznik.)
Post: #82
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
Nieroby czyli grupy 2-4 według kolegi? Juz dawno mówiłem ze trzeba wymienić naszego dzielnego przewodniczącego "zwiazkow"

Kłykcin a Ty która masz grupę w KGSG? I jaki motywacyjny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 17:58
Post: #83
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
Nie miałem na myśli 2 i 4 grup. Nierobów nie brakuje i na 6 grupach, 7, a nawet na 9 spotkałem nierobów! Idea tych zmian wydawała się sluszna. Robisz masz dodatek, nie robisz tylko jesteś statystą - masz mały dodatek. Ale w SG jak zwykle nic nie wychodzi jak trzeba. I dalej wszyscy będą mieć dodatki po staremu, w wysokości jaką mieli. Bez względu czy robi czy nie. I z motywowania nici!
Ale co tu dużo mówić, dodatki w SG zawsze były niezrozumiałe, np.dodatek za o-r potrafił mieć przyznany technik kr. Czy jest tu jakaś logika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 12:36
Post: #84
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
http://praca.interia.pl/zarobki/news-woj...Id,1719391

Ciekawe komu zabiorą, żeby to zrealizować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 17:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 17:45 przez nettai.)
Post: #85
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
(13-04-2015 14:57 )Matarez napisał(a):  "W opinii Komendanta Głównego SG dodatki graniczne, które zostały odebrane przy zmianie rozporządzenia powinny wrócić do tych samych osób w postaci dodatku służbowego, jeżeli w dalszym ciągu osoby te wykonują pracę w ochronie granicy państwowej.
Niestety opinia Komendanta Głównego ma się nijak do stanu faktycznego - przynajmniej w MOSG-u"

I mnie wqrwia najbardziej Sad Ustawy, Rozporządzenia, Zarządzenia, Zalecenia a każdy Oddział robi jak mu się podoba Sad Każdy uj..na swój strój...Jakby żyli na innej planecie...nie ma sposobu żeby egzekwować od wszystkich równo ? Według swojego "widzimisię"...


"w 2005 roku byłem na kursie w Cieszynie i miałem przyjemność odbywać praktyki na południu, po dwóch tygodniach spędzonych przed kursem na wschodzie nie wiedziałem, że w ogóle tak spokojnie można pracować. Jak zakończyłem szkolenie powróciłem do swojej PSG na wschodzie, do dziś już tyle lat ani jednego dnia wytchnienia tyranie i młyn, a wspomnienia spokojnego południa pozostały jedynie w pamięci."

Kolego szumrak nic nie stoi na przeszkodzie żebyś się przeniósł na to piękne południe Smile
Zawsze twierdziłem, że na południu czy zachodzie jest inaczej niż na wschodzie...Tereny, przestrzenie, przejścia z tysiącami pojazdów i podróżnych...I Chwała Wam za robotę, którą wykonujecie ale nie mam zamiaru nikogo przepraszać, że mieszkam i pracuję na południu i mam taką robotę jaką mam...
Byłem 2 razy po 4 tygodnie na wschodzie w służbie kandydackiej, w okresie kiedy przerzucali ludzi samolotami z Litwy, (lądowały one na łąkach, "nielegalni" czmychali do podstawionych autobusów i busów), stacjonowaliśmy w strażnicy w Augustowie i pamiętam specyfikę tej pracy. Potem u siebie na południu też "deptałem po zielonej" ale w porównaniu ze wschodem to już były spacerki Smile
Pozdrawiam Cały Wschód Smile

O, ktoś jeszcze pamięta ,,Akcję Skrzydło" na bazie SKO Augustów Smile. Przewinęło się ludzi oddelegowanych z południowych oddziałów. Byli porządnymi f-szami, zarówno z kandydackiej jak i kadra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 18:02
Post: #86
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
O to teraz się dowiedziałem jak się nazywała ta Akcja Smile miło wspominam tamtem okres...Wink Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 06:10
Post: #87
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
Znowu będziemy protestować...

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com...&Itemid=30

..tylko nie wiadomo w jakiej formieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 10:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2015 11:01 przez uznamczyk.)
Post: #88
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
Planeta....w standardowej czyli wywieszamy flagi, mowimy że nam sie nie podoba i ewentualnie grupa f-szy wolnych od sluzby pokrzyczy trochę pod UW i tyle.....a prasa napisze ze od dobrobytu nam sie w dupach poprzewracało i chcemy wiecej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 11:09
Post: #89
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
Jaki protest? Przecież nigdzie nie ma tak jak w mundurowce. O co znowu chodzi? Ciągłe tylko narzekanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2015, 09:53
Post: #90
RE: Obniżanie świadczeń f-szy SG - formy protestu
(22-05-2015 11:09 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Jaki protest? Przecież nigdzie nie ma tak jak w mundurowce. O co znowu chodzi? Ciągłe tylko narzekanie.

Odpowiadam na Twoje pytania:
Chodzi o obniżenie świadczeń. Masz rację, w żadnej części budżetówki nie zmniejszają świadczeń i zarobków jak u nas. Dostałem awans a na pit mam 3000 zł mniej niż w 2011. I właśnie że będę narzekał na taką sytuację bo to moje prawo. A jeśli nie podoba się - nie musisz czytać i komentować. Podlizuj się gdzie indziej bo twoje wypowiedzi są żenujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS