Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z YT
21-02-2015, 20:33
z YT
Same sukcesy w 2014 - gratuluję!

https://www.youtube.com/watch?v=QpFyB_99kGk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 21:42
RE: z YT
Niedawno, chyba na W4, przeglądałem statystykę zatrzymań nielegalnych cudzoziemców. I faktycznie - Nadodrzański bije na głowę wszystkie inne oddziały. Miałem zbyt mało danych by dowiedzieć się jak to jest możliwe. Może duża liczba funkcjonariuszy którzy nie maja nic innego do roboty poza łapaniem nielegalnych.

Nie ma miękkiej gry!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2015, 22:05
(21-02-2015 21:42 )niepokorny napisał(a):  Niedawno, chyba na W4, przeglądałem statystykę zatrzymań nielegalnych cudzoziemców. I faktycznie - Nadodrzański bije na głowę wszystkie inne oddziały. Miałem zbyt mało danych by dowiedzieć się jak to jest możliwe. Może duża liczba funkcjonariuszy którzy nie maja nic innego do roboty poza łapaniem nielegalnych.

Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.
21-02-2015, 22:05
Tak było zawsze, że wbrew pozorom najwięcej roboty mieli zawsze funki na zachodniej granicy. I tam zawsze były najlepsze wyniki.
21-02-2015, 22:26
(21-02-2015 22:05 )quasimodo1 napisał(a):  Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.

Przekazani to inna bajka, nie doliczana do statystyk zatrzymań Wink tylko liczone osobno zresztą tu można sobie poczytać, porównać: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...tatystyki/
21-02-2015, 23:12
(21-02-2015 22:26 )Przemo napisał(a):  
(21-02-2015 22:05 )quasimodo1 napisał(a):  Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.

Przekazani to inna bajka, nie doliczana do statystyk zatrzymań Wink tylko liczone osobno zresztą tu można sobie poczytać, porównać: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...tatystyki/
Wiem ,wiem Przemo . Smile To akurat jest doprowadzone do perfekcji ,tabelologia,słupkologia,miernikologia - co niektórzy za osiągnięcia w tych dziedzinach powinni być odznaczeni medalami za forsowanie Odry i Nysy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS