Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SG z YouTube
10-12-2022, 15:19
Post: #21
RE: SG z YouTube
Zastanawiam się, czy tacy upierdliwcy robią to dla kasy, czy naprawdę nie mają w życiu czym się zająć.
Mój ulubiony typ człowieka: szukać dziury w całym, żeby komuś na siłę życie uprzykrzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2022, 16:37
Post: #22
RE: SG z YouTube
Granica zamknięta, to chłopaki stracili czujność. Jak przemytnicy jeszcze jeździli to każdy miał się na baczności i robił wszystko zgodnie z procedurami.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2022, 18:20
Post: #23
RE: SG z YouTube
Zabrakło mi w tym materiale jak ci funkcjonariusze żalą się, "że słabo zarabiajo, że nagród nie dostajo, że robiom na niskich etatach a zasługujo na wyższe, i że oni by lepiej grały na mundialu niż nasze piłkarze".
No i ta końcówka z samochodem. Jak chcieli pokazać, że są cwaniakami to może trzeba było za nim chwilę pojechać i poobserwować. Sprawdzić czy przestrzega innych przepisów ruchu drogowego. I dopiero go zatrzymać do kontroli przy użyciu szczególnych środków ostrożności m.in. z bronią gotową do strzału. Następnie powinni go tak sprowokować, żeby ich znieważył. A potem go szarpnąć by zaczął się bronić i wtedy zarzucić mu czynną napaść. Sprawdzić dokładnie pojazd - obowiązkowe wyposażenie, VIN, czy nie kradziony. Zatrzymać dowód rejestracyjny pojazdu za stan techniczny i zabronić dalszej jazdy - coś by tam na pewno znaleźli. Powinni rozważyć możliwość zatrzymania go pod zarzutem szpiegowania na rzecz Rosji bo nagrywał obiekt istotny dla ochrony granicy państwowej i dla bezpieczeństwa państwa. A wtedy takiemu domniemanemu szpiegowi mogli by przeszukać mieszkanie... A oni tylko przyczepili się, że źle zaparkował. Oj słabiutkie to było. Słabiutkie.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2022, 23:18
Post: #24
RE: SG z YouTube
(10-12-2022 18:20 )niepokorny napisał(a):  Zabrakło mi w tym materiale ...

bo właśnie to są ci f-sze którzy teraz zostaną po odejściu tych doświadczonych. Tych którym wypominają waloryzacje i podwyżki przed odejściem na emkę a sami są jak widać ... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2022, 09:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2022 10:01 przez Jajko_pawiana.)
Post: #25
RE: SG z YouTube
(10-12-2022 18:20 )niepokorny napisał(a):  Zabrakło mi w tym materiale jak ci funkcjonariusze żalą się, "że słabo zarabiajo, że nagród nie dostajo, że robiom na niskich etatach a zasługujo na wyższe, i że oni by lepiej grały na mundialu niż nasze piłkarze".
No i ta końcówka z samochodem. Jak chcieli pokazać, że są cwaniakami to może trzeba było za nim chwilę pojechać i poobserwować. Sprawdzić czy przestrzega innych przepisów ruchu drogowego. I dopiero go zatrzymać do kontroli przy użyciu szczególnych środków ostrożności m.in. z bronią gotową do strzału. Następnie powinni go tak sprowokować, żeby ich znieważył. A potem go szarpnąć by zaczął się bronić i wtedy zarzucić mu czynną napaść. Sprawdzić dokładnie pojazd - obowiązkowe wyposażenie, VIN, czy nie kradziony. Zatrzymać dowód rejestracyjny pojazdu za stan techniczny i zabronić dalszej jazdy - coś by tam na pewno znaleźli. Powinni rozważyć możliwość zatrzymania go pod zarzutem szpiegowania na rzecz Rosji bo nagrywał obiekt istotny dla ochrony granicy państwowej i dla bezpieczeństwa państwa. A wtedy takiemu domniemanemu szpiegowi mogli by przeszukać mieszkanie... A oni tylko przyczepili się, że źle zaparkował. Oj słabiutkie to było. Słabiutkie.

Postać Audytora ogólnie znana i aż dziw bierze, że ktoś nieposiadający doświadczenia lub (nawet) wiedzy wciąż próbuje z nim "walczyć". Gość jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i nie da się zrobić z bambuko w sposób w jaki to opisałeś. Z resztą obejrzyj sobie filmy, które nagrał z ABW i AW w Starych Kiejkutach i gdzie celnie punktuje niedociągnięcia i kontrole/legitymowania przeprowadzane przez policję. Natomiast moje osobiste zdanie na jego temat jest takie, że ... robi dobrą robotę dla samych służb. Jego filmy ewidentnie pokazują, że służby w Polsce są bardzo słabo przygotowane i wielu funkcjonariuszy nie posiada nawet podstawowej wiedzy o tym , czego w ogóle się od nich wymaga. No i ostatnia rzecz - funkcjonariusze bardzo często zapominają, że to oni są dla ludzi, a nie ludzie dla nich. Pomijając całą wewnętrzną służbową patologię, która niejako wymusza stosowanie różnych środków karnych nie należy zapominać, że jesteśmy ludźmi i że po drugiej stronie również są ludzie.

(10-12-2022 15:19 )Lupus napisał(a):  Zastanawiam się, czy tacy upierdliwcy robią to dla kasy, czy naprawdę nie mają w życiu czym się zająć.
Mój ulubiony typ człowieka: szukać dziury w całym, żeby komuś na siłę życie uprzykrzyć.

Tu nie trzeba szukać dziury w całym. Po takich filmach widać, że te dziury są widoczne. Natomiast masz problem z tym, że ktoś wypomina innej osobie niekompetencję? W ciągu swojej "kariery" zawodowej przeprowadziłem tysiące kontroli pojazdów (faktycznych kontroli, ze sporządzonymi protokołami) i jeszcze więcej legitymowań. Takich Audytorów spotkałem na swojej drodze kilku. ANI RAZU nikt z przełożonych nie miał zastrzeżeń co do zasadności i przebiegu przeprowadzanej przeze mnie czynności (99% z nich rejestrowała kamera nasobna) - jeżeli postępuje się z wytycznymi, problemu nie będzie. Tylko trzeba chcieć kształcić się i rozwijać.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2022, 13:02
Post: #26
RE: SG z YouTube
Nie mam jakiegoś szczególnego z tym problemu, natomiast uważam, że był to nieistotny drobiazg i robienie o tym filmów to żenada.
Gościu ma jakąś awersję do służb, jak mniemam.
Teraz na wschodniej granicy są raczej poważniejsze problemy niż "dzień dobry ą bą tą", zjeżdżają się prowokatorzy wszelkiej maści jeszcze nóż wbijać swoim rodakom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2022, 13:20
Post: #27
RE: SG z YouTube
Problem społeczeństwa polega na tym, że poprzez swoją nieznajomość praw (i obowiązków) pozwala funkcjonariuszom na wykonywanie czynności, do których nie mają w jakiejś konkretnej sytuacji prawa. Oczywiście - my nie jesteśmy od tego, aby społeczeństwo edukować. Ale takie zachowanie ludzi sprawia, że funkcjonariusze tracą czujność i powielają błędy które mogą wpakować ich samych w problemy - w szczególności prawne i (w konsekwencji) dyscyplinarne. Wiesz - nie mam pojęcia czy gość ma awersję, natomiast celnie wytyka różne nieprawidłowości i w jakimś stopniu to całe społeczeństwo edukuje.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2022, 12:32
Post: #28
RE: SG z YouTube
(10-12-2022 14:33 )PlanetaX napisał(a):  

To powinni mlodziezy wyswietlac w osrodkach szkolenia!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2022, 09:14
Post: #29
RE: SG z YouTube


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2022, 11:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2022 11:42 przez keyser soze.)
Post: #30
RE: SG z YouTube
(12-12-2022 13:02 )Lupus napisał(a):  ...prowokatorzy wszelkiej maści jeszcze nóż wbijać swoim rodakom...

..."tak jest! to prowokatorzy! i do kościoła nie chodzą, a nawet głosują na Donalda!"


(17-12-2022 09:14 )PlanetaX napisał(a):  https://youtu.be/e4gw02lZdzA

No jeśli ten funkcjonariusz stoi tak oparty o drzwi kontrolowanego pojazdu, to nie mam więcej pytań...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2022, 17:18
Post: #31
RE: SG z YouTube
Na początku obu filmów zarówno jeden i drugi funkcjonariusz zgrywają cwaniaczków i wyskakują z mordą do audytora. Następnie orientują się, że to jednak nie jest frajer który się ich wystraszy. Gacie robią im się pełne a ich gadka się zmienia o 180 stopni: "A meczyki ogląda? A ile pali? A ile kucy?"

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2023, 19:22
Post: #32
RE: SG z YouTube
https://youtube.com/shorts/cabkmgDBPH8?feature=share

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2023, 16:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2023 16:17 przez bravo.)
Post: #33
RE: SG z YouTube
https://youtube.com/shorts/DxkuE62XoOw?feature=share

https://youtube.com/shorts/GgmeayCuDuM?feature=share
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2023, 15:08
Post: #34
RE: SG z YouTube
To jest w pełni profesjonalna produkcja zachęcająca do założenia munduru SG - przemyślana, spójna, kreatywnie nakręcona do tego bez zbędnego blichtru. Gratuluję twórcom i pozdrawiam główną BohaterkęSmile





I jeszcze wcześniejsza produkcja z tej seriiSmile



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2023, 16:19
Post: #35
RE: SG z YouTube
Z tą wojowniczką to rozumiem, ale co ma szydełkowanie do służby tej miłej dziewczyny, która nie jest w stanie zamaskować swojego pochodzenia "northern -east coast"? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2023, 11:56
Post: #36
RE: SG z YouTube
A dlaczego ma maskować skąd pochodzi?
Przecież to nie jej wina, że tam jest wielu zwolenników kaczora Smile

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2023, 13:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2023 13:13 przez Lupus.)
Post: #37
RE: SG z YouTube
Taki żart, ja nic do ludzi z Podlasia nie mam, przeciwnie, tych co spotkałem, dobrze wspominam. Życzliwi i otwarci ludzie.
Dość zabawnie, w pozytywnym znaczeniu, dla nas, ludzi bez takiej lokalnej gwary, brzmi ich mowa, oni sami podchodzą do tego z właściwą rezerwą i poczuciem humoru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2023, 14:31
Post: #38
RE: SG z YouTube
(11-03-2023 16:19 )Lupus napisał(a):  Z tą wojowniczką to rozumiem, ale co ma szydełkowanie do służby tej miłej dziewczyny, która nie jest w stanie zamaskować swojego pochodzenia "northern -east coast"? Smile

A co złego jest w szydełkowaniu??? Że niby z SG to powinna tylko strzelać, boksować i sąsiada inwigilować?! To jest alegoria myślowa do tego, że funkcjonariusze to przede wszystkim ludzie ..zwykli ludzie ..nawet czasami posiadający własne pasjeSmile W nawiązaniu do stołecznych Szatan..istów, którzy nas (dla kilku lajków) od bezmózgich morderców medialnie wyzywają. Pochodzisz trochę po tym świecie to może kiedyś to zrozumiesz ..albo i nieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2023, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2023 17:51 przez Lupus.)
Post: #39
RE: SG z YouTube
Rozumiem ten przekaz, i trochę już chodzę.
Zresztą odniosłem wrażenie, że się nabijasz z tych filmów.
A ja akurat uważam, że to fajny pomysł, nie widziałem w dawnej "firmie" takich pozytywnych materiałów, budujących dobry wizerunek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS