Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SG z YouTube
21-02-2015, 20:33
Post: #1
SG z YouTube
Same sukcesy w 2014 - gratuluję!

https://www.youtube.com/watch?v=QpFyB_99kGk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 21:42
Post: #2
RE: z YT
Niedawno, chyba na W4, przeglądałem statystykę zatrzymań nielegalnych cudzoziemców. I faktycznie - Nadodrzański bije na głowę wszystkie inne oddziały. Miałem zbyt mało danych by dowiedzieć się jak to jest możliwe. Może duża liczba funkcjonariuszy którzy nie maja nic innego do roboty poza łapaniem nielegalnych.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 22:05
Post: #3
RE: z YT
(21-02-2015 21:42 )niepokorny napisał(a):  Niedawno, chyba na W4, przeglądałem statystykę zatrzymań nielegalnych cudzoziemców. I faktycznie - Nadodrzański bije na głowę wszystkie inne oddziały. Miałem zbyt mało danych by dowiedzieć się jak to jest możliwe. Może duża liczba funkcjonariuszy którzy nie maja nic innego do roboty poza łapaniem nielegalnych.

Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 22:05
Post: #4
RE: z YT
Tak było zawsze, że wbrew pozorom najwięcej roboty mieli zawsze funki na zachodniej granicy. I tam zawsze były najlepsze wyniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 22:26
Post: #5
RE: z YT
(21-02-2015 22:05 )quasimodo1 napisał(a):  Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.

Przekazani to inna bajka, nie doliczana do statystyk zatrzymań Wink tylko liczone osobno zresztą tu można sobie poczytać, porównać: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...tatystyki/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 23:12
Post: #6
RE: z YT
(21-02-2015 22:26 )Przemo napisał(a):  
(21-02-2015 22:05 )quasimodo1 napisał(a):  Praktycznie masz to skanalizowane - , dwa szlaki Świecko i Zgorzelec - wyjdziesz na drogę ,to się przewrócisz na nielegalnym - najczęściej Czeczeni,którzy grzeją do raju, ponadto co w niesmak niektórym - germaniec setkami przekazuje co złapie u siebie a przejechało lub zaczepiło się w RP na chwilę - no i stąd te sukcesy.

Przekazani to inna bajka, nie doliczana do statystyk zatrzymań Wink tylko liczone osobno zresztą tu można sobie poczytać, porównać: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...tatystyki/
Wiem ,wiem Przemo . Smile To akurat jest doprowadzone do perfekcji ,tabelologia,słupkologia,miernikologia - co niektórzy za osiągnięcia w tych dziedzinach powinni być odznaczeni medalami za forsowanie Odry i Nysy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2019, 20:15
Post: #7
RE: z YT
https://www.youtube.com/watch?v=Ru-h14uX...pp=desktop

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2022, 20:22
Post: #8
RE: z YT
Straż Graniczna czyli Siostra Policji - Co POLICJANCI myślą o STRAŻY GRANICZNEJ



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2022, 19:40
Post: #9
RE: SG z YouTube
Niedaleka przyszłość????



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2022, 07:43
Post: #10
RE: SG z YouTube
Niedaleka przeszłość...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2022, 09:01
Post: #11
RE: SG z YouTube
Takiej masy bzdur to już dawno nie słyszałem... Tych dwóch politruków nie wie o czym rozmawia...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2022, 15:38
Post: #12
RE: SG z YouTube
(04-02-2022 09:01 )keyser soze napisał(a):  Takiej masy bzdur to już dawno nie słyszałem... Tych dwóch politruków nie wie o czym rozmawia...

A jakich ? Brodacz sensownie mówił. Ten w niebieskim ,to laik z mikrofonem nie znający nawet nazwiska zaproszonego gościa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2022, 22:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2022 22:21 przez keyser soze.)
Post: #13
RE: SG z YouTube
Porównywanie zwiadu do SB to jakieś nieporozumienie.
Całkowicie inne zadania. Całkowicie inne metody werbunku. Całkowicie inne cele. Całkowicie inne metody nacisku. Nie było odpowiednika Departamentu IV już nie mówiąc o grupach "D".
Oczywiście może w KBWOP było coś z OR pod kątem Solidarności, bo tam był Gdańsk i Wałęsa, więc możliwe, że metody pracy były w pewnych aspektach zbliżone do SB. Ale niech mi ktoś wyjaśni, z kim niby mieli walczyć wopki na pozostałych odcinkach granicy? Chyba ze złodziejami paszy dla trzody z chlewni w PGRSmile Na tych totalnych zadupiach to nawet nie było styropianowców, a tubylcy to żyli w wielkiej zgodzie z wopkami.
Więcej nie napiszę, bo beesy przyjdą po mnie o 6 rano Wink

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2022, 14:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2022 15:05 przez quasimodo1.)
Post: #14
RE: SG z YouTube
(04-02-2022 22:20 )keyser soze napisał(a):  Porównywanie zwiadu do SB to jakieś nieporozumienie.
Całkowicie inne zadania. Całkowicie inne metody werbunku. Całkowicie inne cele. Całkowicie inne metody nacisku. Nie było odpowiednika Departamentu IV już nie mówiąc o grupach "D".

Zapomniałeś o podstawowym dokumencie to regulującym czyli
Zarządzeniu nr 026/82 z dnia 19.03.1982 r ws przejęcia przez Zwiad WOP operacyjnej ochrony pogranicza . Jest tam wyrażnie opisane ,że Zwiad WOP obok dotychczasowych zadań w operacyjnej ochronie granicy państwowej przejmuje niektóre zadania SB na pograniczu.Zadania te realizuje kadra Zwiadu WOP poszczególnych brygad WOP , terenowych grup operacyjnych zwiadu ,gpk i strażnic.

(04-02-2022 22:20 )keyser soze napisał(a):  Oczywiście może w KBWOP było coś z OR pod kątem Solidarności, bo tam był Gdańsk i Wałęsa, więc możliwe, że metody pracy były w pewnych aspektach zbliżone do SB. Ale niech mi ktoś wyjaśni, z kim niby mieli walczyć wopki na pozostałych odcinkach granicy?


Zapomniałeś o Pomorskiej Brygadzie WOP - organizacje związkowe Solidarnośći w stoczniach i zakładach produkcyjnych Szczecina i Świnoujścia , Łużyckiej Brygadzie WOP - kopalnia Turów , Sudeckiej Brygady WOP - kopalnie Wałbrzyskiego Zagłebia Węglowego , Górnoślaska Brygada WOP - kopalnie i zakłady produkcyjne Górnego Śląska.

Dotyczy to tylko ostatniej dekady istnienia PRL-u , bo lata wcześniejsze to już inna sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2022, 11:09
Post: #15
RE: SG z YouTube
Bieszczadzki..


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2022, 12:13
Post: #16
RE: SG z YouTube
Chwyta za serceWink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2022, 14:10
Post: #17
RE: SG z YouTube
Nowe legitymacje...

https://infosecurity24.pl/sluzby-munduro...egitymacje



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2022, 08:00
Post: #18
RE: SG z YouTube
Filmik nagrany z oprawą jakbyśmy nowe bojowe wozy piechoty prezentowali...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2022, 12:31
Post: #19
RE: SG z YouTube
Tutaj liczy się tylko PR - reszta jest nieważna...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2022, 14:33
Post: #20
RE: SG z YouTube


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS