Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdziany i kontrole
03-03-2015, 21:39
Post: #1
Sprawdziany i kontrole
Proszę pisać jak na poszczególnych placówkach ten temat wygląda bo u mnie ciągle i namiętnie kontrole są przeprowadzane, a egzaminują "studenci" i dosłownie (cóż takie mamy czasy i kadrę) Dzień bez kontroli i sprawdzianu to dzień stracony. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 11:07
Post: #2
RE: Sprawdziany i kontrole
Z czego Cię egzaminują ? Z Ordynacji Podatkowej?

Tak tylko pytam - bo posta zamieściłeś w wątku o finansach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 11:20
Post: #3
RE: Sprawdziany i kontrole
W sumie z finansami ma to też dużo wspólnego bo straszą zabieranie dodatków etc. Egzaminują w przepisów na każdej zmianie z czego tylko się do i kto tylko ma ochotę nie mając samemu wiedzy, znając odpowiedź na zadawane pytanie ale i to nie koniecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 12:27
Post: #4
RE: Sprawdziany i kontrole
Egzaminator jest o tyle w dobrej sytuacji, że wie jakie zada pytanie i jest w stanie przez kilka dni wertować przepisy by przygotować się na odpowiedź. A potem może rżnąć fachurę i udowodniać funkcjonariuszowi, że ten się nie zna na swojej robocie.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 12:36
Post: #5
RE: Sprawdziany i kontrole
W Budomierzu pytają dla samego pytania :-( pozdrowienia dla pana studenta- z dużej litery to by było za dożo powiedziane wiec jest małą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 12:42 przez marcell.)
Post: #6
RE: Sprawdziany i kontrole
Też to przerabiałem. Nie jest ważne jak wykonujesz robotę, ale jak recytujesz formułki z kodeksu schengen :-)
A gdy już doszlo do ewaluacji - przyczyny przepytanek (oczywiscie wszyscy rozdygotani), to bledy byly w dowodzeniu a nie na naszych stanowiskach pracy :-)

(04-03-2015 12:36 )Renegat napisał(a):  W Budomierzu pytają dla samego pytania :-( pozdrowienia dla pana studenta- z dużej litery to by było za dożo powiedziane wiec jest małą

Wyrazy współczucia. Najważniejsze to nie dać się zeszmacić i robić swoje. Ja wychodziłem z założenia, że zamiast nagród i podwyższonych dodatków, wolę święty spokój. I dobrze na tym wyszedłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 12:53
Post: #7
RE: Sprawdziany i kontrole
marccel

Z jakiej placówki jesteś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 12:56
Post: #8
RE: Sprawdziany i kontrole
z aeroportu, tego największego :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 15:52
Post: #9
RE: Sprawdziany i kontrole
Renegat - opisz jak takie "klasówki" wyglądają, tzn. kiedy są przeprowadzane (na odprawie?), ile czasu trwają, z jakiego zakresu są pytania i kto je sprawdza?

Piszesz, że takie sprawdziany są co służbę, więc zastanawiam się kto (na jakim stanowisku) zajmuje się sprawdzaniem Waszej wiedzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2015, 12:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2015 15:38 przez aisha.)
Post: #10
RE: Sprawdziany i kontrole
Jestem z tej samej placówki co Renegat, sprawdziany są co odprawa,na każdej służbie chodzą także po pasach oraz wyłapuj na korytarzu celem odpytania , jednemu słowem jak w szkole. Może faktycznie naszym" studentom" studiowanie w głowie poprzewracało i sesja się udziela, a sprawdziany poprawia ppor który sam znieważył koleżankę™ na służbie może lubi klasówki bo żona przynosi pracę™ ze szkoły do domu i mu się też to podoba. Straszą nas zabieraniem dodatków, które w rzeczy samej są już najniższe jakie mogą być. Proszę powiedzcie mi czy to są już sytuacje mobingowe, co się musi stać aby ktoś w końcu zauważył naszą sytuację. Wolnych weekendów też nam nie udzielają i straszą zieloną mówiąc "na zilonej mają, chcecie nie ma sprawy kończycie slużbę w piatek o 23 i zaczynacie w poniedzialek o 1 w nocy -tak rozumieją wolny wekeend" Gdzie można zgłosić cała masę naruszeń„ która u nas występuje,a nie za bardzo mogę tutaj napisać. Sądze że spowinny się tym zainteresować odpowiednie wydziały od sekcji kontroli i nadzaru począwszy poprzez NIK.pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 01:58
Post: #11
RE: Sprawdziany i kontrole
http://allegro.pl/profesjonalny-dyktafon...98741.html

Naprawdę polecam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 07:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015 07:46 przez nettai.)
Post: #12
RE: Sprawdziany i kontrole
Z mojej praktyki wynika, że najbardziej lubią kontrolować osoby które sobą nic nie reprezentują. Dostali w swoje dłonie narzędzia i wykorzystują to. Tylko, że w nieodpowiedni sposób. Taki ,,kontroler" dąży do tego żeby tylko uje...bać funkcjonariusza i cieszy się się, że ma gówniany wynik. Chociaż sam zna odpowiedzi tylko na swoje pytania, czasami nawet ma je zapisane w notatniku. Zadać mu pytanie z innego zestawu to siedzi i kwiczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS