Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagubiona legitymacja
12-04-2015, 14:47
Post: #1
Zagubiona legitymacja
Witam, zaginęła mi legitymacja służbowa, jakie konsekwencje poniosę i co muszę zrobić poza zgłoszeniem tego faktu. A co w przypadku gdy zgłoszę a legitymacja się znajdzie. Proszę o poradę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2015, 15:35
Post: #2
RE: zagubiona legitymacja
(12-04-2015 14:47 )F1978 napisał(a):  Witam, zaginęła mi legitymacja służbowa, jakie konsekwencje poniosę i co muszę zrobić poza zgłoszeniem tego faktu. A co w przypadku gdy zgłoszę a legitymacja się znajdzie. Proszę o poradę

Wszystko zależy od przełożonych bo na pewno zrobią Ci postępowanie, jak legitymacja się znajdzie to myślę, że nikt nie wpadnie na "genialny" pomysł żeby Cię ukarać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2015, 15:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2015 16:00 przez F1978.)
Post: #3
RE: zagubiona legitymacja
Tylko problem polega na tym że obecnie kończy mi się urlop i nie jestem w stanie stwierdzić gdzie i kiedy mi zaginęła. Spodziewam się także że 13-tka też poleci ale to trudno
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2015, 16:33
Post: #4
RE: zagubiona legitymacja
(12-04-2015 15:59 )F1978 napisał(a):  Tylko problem polega na tym że obecnie kończy mi się urlop i nie jestem w stanie stwierdzić gdzie i kiedy mi zaginęła. Spodziewam się także że 13-tka też poleci ale to trudno

Jak masz w porządku przełożonych to może zakończy się na rozmowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:18
Post: #5
RE: zagubiona legitymacja
Dość dużo dodatkowych czynników wpływa na tzw. "dotkliwość" kary...

§ 28.1.Wymierzona kara dyscyplinarna powinna być współmierna do czynu popełnionego przez obwinionego.
2.Przy wymierzaniu kary dyscyplinarnej uwzględnia się w szczególności rodzaj i wagę czynu, jego skutki i okoliczności popełnienia, pobudki działania obwinionego, stopień winy, następstwa ujemne dla służby, dotychczasowe wyniki w służbie, opinię służbową, okres pozostawania w służbie oraz zachowanie się obwinionego przed i po popełnieniu zarzuconego mu czynu, a także inne okoliczności, zarówno łagodzące, jak i obciążające, istotne w sprawie.
3.Na zaostrzenie wymiaru kary ma wpływ w szczególności popełnienie czynu przez funkcjonariusza:
1)będącego w stanie po użyciu alkoholu lub środka odurzającego,
2)w czasie odbywania uprzednio wymierzonej kary dyscyplinarnej, jak również w czasie próby określonej w orzeczeniu o warunkowym zawieszeniu wykonania kary lub warunkowym umorzeniu postępowania karnego,
3)w obecności podwładnego, wspólnie z nim lub na jego szkodę


I przede wszystkim "jakość" jednostki ludzkiej, która ową sprawę będzie prowadziła ..bo z tą "jakością" w SG różnie bywaWink Wiadomo, że tego typu przypadki losowe zdarzyć się mogą każdemu z nas ..czego oczywiście nikomu nie życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS