Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest mi źle - Jest mi dobrze
06-08-2015, 17:22
Post: #21
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 17:12 )krissg napisał(a):  Skoro Kolegę...

Dokarmianie trolla grozi tym, że ów zacznie swoje osamotnione neurony uważać za mózg.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 18:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 21:06 przez janka 1234.)
Post: #22
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 17:20 )quasimodo1 napisał(a):  
(06-08-2015 17:06 )janka 1234 napisał(a):  Szmarowski ten TRUTH to Jarosław ukryty hehe

Jak jesteśmy tacy dokładni - to koleżanka to może janka z wybiórczej - krynicy mądrości obecnie rządzących.

quasimodo może ty jesteś z tej wybiórczej grupy ja niestety nie, wręcz przeciwnie ścigają mnie za zasady
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 19:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 19:22 przez funk.)
Post: #23
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 16:55 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Jak dymani? Ja zarabiam najwięcej w swoim bloku i nie przymieram głodem. Do tego kupiłem sobie teraz za gotówkę wypasioną lodówkę za 4000.
Big GrinBig GrinBig Grin

A ja ok trójki, na utrzymaniu żona która opiekuje się dwójką dzieci i wszyscy w około mówią mi jak dajecie radę !!!!!! od 1 pierwszego do pierwszego :-((( ale faktycznie kawalerka w naszym Kraju może pozwolić sobie na odrobinę luksusu.... tylko kto będzie nas wspierał na emeryturze :-((((
Oczywiście kolejne pokolenie zapracowanych rodziców wychowają żłobeczki przedszkola, szkoły....
Reasumując chwała i cześć kawalerom lub singlom (bez animozji i porównań)

Życzę kolejnych drogich lodówek bo ja mam jedną z najtańszych ok 1000 na raty!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2015, 19:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 20:08 przez funk.)
Post: #24
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 19:29 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Funk. Ja z tą lodówką żartowałem. Tylko dlatego, żeby podkreślić jedną rzecz. Nie jest jeszcze tak źle na państwowym wikcie. A żona w końcu chyba pójdzie do roboty? Motywuj ją.

Niestety albo i stety muszę żyć w realu i posty takie że f-sze SG to mają zajebiste życie i uposażenie bije w moją osobę i moją rodzinę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 06:36
Post: #25
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 18:08 )janka 1234 napisał(a):  [

quasimodo może ty jesteś z tej wybiórczej grupy ja niestety nie, wręcz przeciwnie ścigają mnie za zasady

No to brawo, dziewczę - do odznaczenia i w ambasadory.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 07:16
Post: #26
RE: Podwyżka 2016
(06-08-2015 19:56 )funk napisał(a):  
(06-08-2015 19:29 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Funk. Ja z tą lodówką żartowałem. Tylko dlatego, żeby podkreślić jedną rzecz. Nie jest jeszcze tak źle na państwowym wikcie. A żona w końcu chyba pójdzie do roboty? Motywuj ją.

Niestety albo i stety muszę żyć w realu i posty takie że f-sze SG to mają zajebiste życie i uposażenie bije w moją osobę i moją rodzinę

Jak dodasz do uposażenia za cały rok trzynastkę, mundurowkę, nagrody na maj i listopad, dopłatę do wypoczynku oraz ewentualnie brak kwatery i podzielisz przez 12, to zobaczysz, że i tak jesteś w elicie. Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/4-5-Pola...28674.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 07:35
Post: #27
RE: Podwyżka 2016
(07-08-2015 06:36 )quasimodo1 napisał(a):  No to brawo, dziewczę

Całe szczęście, że dyskurs toczy się w necie, bo w realu za "dziewczę" już byś w ryja dostał.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 08:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2015 08:34 przez TRUTH.)
Post: #28
RE: Podwyżka 2016
(07-08-2015 07:35 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
(07-08-2015 06:36 )quasimodo1 napisał(a):  No to brawo, dziewczę

Całe szczęście, że dyskurs toczy się w necie, bo w realu za "dziewczę" już byś w ryja dostał.

a to dlatego do Szaolin już nie zajeżdżasz...?Big Grin nie bój się Angel A zapomniałem,tobie to się inteligencja uszami wylewa... musisz łapać Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 08:35
Post: #29
RE: Podwyżka 2016
(07-08-2015 07:16 )Kłykcin kończysty napisał(a):  
(06-08-2015 19:56 )funk napisał(a):  
(06-08-2015 19:29 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Funk. Ja z tą lodówką żartowałem. Tylko dlatego, żeby podkreślić jedną rzecz. Nie jest jeszcze tak źle na państwowym wikcie. A żona w końcu chyba pójdzie do roboty? Motywuj ją.

Niestety albo i stety muszę żyć w realu i posty takie że f-sze SG to mają zajebiste życie i uposażenie bije w moją osobę i moją rodzinę

Jak dodasz do uposażenia za cały rok trzynastkę, mundurowkę, nagrody na maj i listopad, dopłatę do wypoczynku oraz ewentualnie brak kwatery i podzielisz przez 12, to zobaczysz, że i tak jesteś w elicie. Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/4-5-Pola...28674.html
Owszem masz racje ale nikt nikomu nie bronił iść do munduru, kiedyś jak szedłem w kamasze to koledzy wytykali na mnie palcami a teraz okrutnie zazdroszczą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 08:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2015 08:48 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #30
RE: Podwyżka 2016
A ja Ci Bond powiem, że i teraz i jak się przyjmował em było duże bezrobocie, a nawet wówczas było gorzej, gdyż nie było takich możliwości emigrowania. I zarówno teraz jak i po tych grubo dwudziestu kilku latach nikt mnie nie wyszydza. Większość dalej mi zazdrości. I niestety. Nie każdy mógł zostać mundurowym. Przez względy zdrowotne i inne. Zresztą, jakby to było, gdyby wszyscy pracowali w mundurówce.


Truth

Nie denerwuj chłopa. Narcystyczne osobowości fatalnie to znoszą. Po drugie zaraz ci jakiegoś mema narysuje i będzie ci przykro. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 12:14
Post: #31
RE: Podwyżka 2016
(07-08-2015 07:16 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Jak dodasz do uposażenia za cały rok trzynastkę, mundurowkę, nagrody na maj i listopad, dopłatę do wypoczynku oraz ewentualnie brak kwatery i podzielisz przez 12, to zobaczysz, że i tak jesteś w elicie. Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/4-5-Pola...28674.html

Niezupełnie. Średnia krajowa nie jest żadnym wyznacznikiem realnej sytuacji na rynku pracy. Tak jak i PKB nie jest wyznacznikiem poziomu dobrobytu i rozwoju kraju.

Dlaczego?

Bo średnia krajowa nie uwzględnia tych, którzy są prawdziwą siła napędową gospodarki - czyli MP (małe przedsiębiorstwa) zatrudniających do bodajże 9 osób.
Gdyby uwzględnić w/w to średnia jest znacznie większa.

Wróć - jednak mogło by to nic nie zmienić - prawie wszyscy właściciele (wszyscy, których znam) wykazują minimalne przychody i maksymalne koszta jak tylko się da, ze względu na bandyckie stawki obciążeń fiskalnych. Jednak realnie ich dochody są kilkukrotnie wyższe niż nasze...

Na koniec ciekawostka - w moim mieście ponad rok szukano chętnego do pracy w pewnej korpo za 12 000PLN brutto/miesiąc i nie mogli znaleźć pracownika a wymagania były tylko trzy - biegły angielski, tytuł inż. i projektowanie CAD / programowanie CNC. Jaki z tego morał? Trzeba się uczyć, żeby nie odejść na emkę jako nieprzystosowany do rynku pracy głąb...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 14:10
Post: #32
RE: Podwyżka 2016
(07-08-2015 12:14 )keyser soze napisał(a):  
(07-08-2015 07:16 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Jak dodasz do uposażenia za cały rok trzynastkę, mundurowkę, nagrody na maj i listopad, dopłatę do wypoczynku oraz ewentualnie brak kwatery i podzielisz przez 12, to zobaczysz, że i tak jesteś w elicie. Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/4-5-Pola...28674.html

Niezupełnie. Średnia krajowa nie jest żadnym wyznacznikiem realnej sytuacji na rynku pracy. Tak jak i PKB nie jest wyznacznikiem poziomu dobrobytu i rozwoju kraju.

Dlaczego?

Bo średnia krajowa nie uwzględnia tych, którzy są prawdziwą siła napędową gospodarki - czyli MP (małe przedsiębiorstwa) zatrudniających do bodajże 9 osób.
Gdyby uwzględnić w/w to średnia jest znacznie większa.

Wróć - jednak mogło by to nic nie zmienić - prawie wszyscy właściciele (wszyscy, których znam) wykazują minimalne przychody i maksymalne koszta jak tylko się da, ze względu na bandyckie stawki obciążeń fiskalnych. Jednak realnie ich dochody są kilkukrotnie wyższe niż nasze...

Na koniec ciekawostka - w moim mieście ponad rok szukano chętnego do pracy w pewnej korpo za 12 000PLN brutto/miesiąc i nie mogli znaleźć pracownika a wymagania były tylko trzy - biegły angielski, tytuł inż. i projektowanie CAD / programowanie CNC. Jaki z tego morał? Trzeba się uczyć, żeby nie odejść na emkę jako nieprzystosowany do rynku pracy głąb...

Dobrze wiesz,że jak pracujesz to nie do końca myślisz o życiu poza zawodowym. Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 20:56
Post: #33
RE: Podwyżka 2016
To zalezy od konkretnego czlowieka.
Ja caly czas zglebiam tajniki pewnej dziedziny, bo licze sie z tym, ze nie znam dnia ani godziny kiedy rzuce kwitem.
A nie usmiecha mi sie odchodzic z firmy tylko po to aby robic za ciecia w cywilu.
Generalnie trzeba myslec trzy kroki do przodu a nie myslec, ze "jakos to bedzie".
Plan B to podstawa. Tym bardziej, ze czasy niepewne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 07:31
Post: #34
Jest mi źle - Jest mi dobrze
Zakładam ten temat w celu przyszłościowej re-alokacji w to miejsce wszelkich dysput dotyczących subiektywnej oceny jakości naszego żywota jako f-szy SG. Proszę o kulturę wypowiedzi - nie musimy się ze sobą zgadzać jednak mimo wszystko powinniśmy się szanować ..w końcu wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

Moim zdaniem niezależnie od tego jak jest w danym momencie zawsze trzeba walczyć o to by było nam lepiejSmile

PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 23:28
Post: #35
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(07-08-2015 08:34 )TRUTH napisał(a):  a to dlatego do Szaolin już nie zajeżdżasz...?Big Grin nie bój się Angel A zapomniałem,tobie to się inteligencja uszami wylewa... musisz łapać Big Grin

Odpowiem, bo nie tylko Ty przeczytasz to, co napiszę:

Nie zajeżdżam do Szaolin, w sensie Uczelni (w Koszalinie osiadłem), dlatego że odszedłem stamtąd świadomie. Nie tylko z powodu niezaprzeczalnych uroków osobowości kilku słomianych kacyków. Może to zabrzmi górnolotnie, ale wypaliłem się dydaktycznie.

Prawo Zbytersa - Najdalsona

Utraciłem zdolność dyscyplinarną

A skoro dostrzegasz, że inteligencja wylewa mi się uszami, to dlaczego w tak prymitywny sposób usiłujesz mnie sprowokować?

Jedno mnie zastanawia: przecież ja napierniczałem w tę chorą strukturę całymi latami, będąc w czynnej służbie. A prywatnego stalkera doczekałem się jako emeryt. To pewnie dlatego wyszedłem z tego cało. Te debile, które zrobiły sobie ze Straży Granicznej prywatny folwark, mają taki czas wyszukiwania, jak windowsowski Explorer:

Cytat:- Kuba i Jarek, pozdrawiam - tu Szmarek (jesień 2014)
- szmara, ty ch*ju! (lato 2015)

Cool

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 08:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015 08:06 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #36
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Wesoło było w tym Koszalinie ale podobne, folwarczne zwyczaje panują także w innych oddziałach. Koszalin nie jest osamotniony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 22:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 22:29 przez TRUTH.)
Post: #37
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze

(06-08-2015 12:13 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
(06-08-2015 10:27 )TRUTH napisał(a):  Te szmara to jednak demencja...? A taki kurna bystry... kto cię jeszcze skrzywdził...? ba wyśmiał...?

A co to ma znaczyć? Co to? Budujesz się tym, że się spoufalasz? Anonimowo odważny w inwektywach, jak stadionowy gnój w kominiarce? OK. Twoja sprawa, to też jest jakiś pomysł na zaznaczenie swojej robaczej egzystencji. Skoro się nie ma nic merytorycznie do zaoferowania dyskutantom.

Jednego czasu pewien pAN tako napisał...były skrzywdzony,wyśmiany... a następnie na facebooku dokonał swoistego coming out-u... ON jest rzeczonym adminem pewnej facebookowej stronki...hmmm a ja w kominiarce...Gnój(anonimowy) tak jak i ty...?A masz ty chłopcze lusterko...?Czy tylko rozumiesz trzy prawdy:święto,tyz i gówno prawda...kiedyś poniżony teraz budujesz swoje ego na opluwaniu wszystkiego w tej(SG)firmie...pewnie że są patologie,jak wszędzie a co ty zrobiłeś konstruktywnego jak byłeś w tej firmie? Bo gdyby Jarek cię nie wyśmiał na auli to może byłbyś jednym z decydentów w COSSG ? Zresztą po twoich tekstach widać jednoznacznie że atakujesz te same osoby z COSSG.Personalnie nie mam nic do Ciebie ale budując swój image kosztem tej firmy jest nie hallo.Ale miałeś szansę na naprawę a uciekłeś z ogonem pod sobą... Zresztą twoją retoryką każdą firmę można opluć...Ale to trzeba być opluwaczem... A ja jestem dumny że w tej firmie dane mi jest służyć... nie skamlę... Zdrowia życzę może na alma mater przyjmą po takich analnych tekstach przyjmą...no i pozdrawiam granicę :-) aa zapomniałem twój osobisty stalker( a teraz ćwicz)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 18:00
Post: #38
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(20-09-2015 22:02 )TRUTH napisał(a):  
...hmmm a ja w kominiarce...Gnój(anonimowy) tak jak i ty...?A masz ty chłopcze lusterko...?
...pewnie że są patologie,jak wszędzie a co ty zrobiłeś konstruktywnego jak byłeś w tej firmie?
Zresztą po twoich tekstach widać jednoznacznie że atakujesz te same osoby z COSSG.

Nie jestem oklaskiwaczem i przytakiwaczem Rebelianta, nie śledzę jego wątku na fejsie i nie zawsze rozumiem lub zgadzam się z jego wpisami. Natomiast Twój post, z którego pozwoliłem sobie wyciąć pewne tezy, to jeden wielki bełkot w sensie logicznym i stylistycznym. Oczywiście masz prawo jak każdy nie zgadzać się z tym co pisze Rebeliant, ale dyskusja polega na argumentacji. Zarzucasz więc Rebeliantowi anonimowość, który swoje komentarze i uwagi opatruje zdjęciem i nazwiskiem? I który robił tak będąc funkcjonariuszem służby czynnej? I stawiasz znak równości między sobą a nim w tym względzie? Żenada. Dalej twierdzisz, że atakuje tylko kadrę kierowniczą ośrodka. Również się nie zgadzam, bo bohaterami jego wpisów są KGSG, sekretarze stanu, ministrowie, premierzy. Natomiast pełnił służbę w ośrodku więc siłą rzeczy jego uwaga skupia się na tym wycinku SG. Czy ma rację? Nie wiem, pojawiają się głosy wyrażające odmienne zdanie, każdy musi to sam osądzić. Zarzucasz mu też brak konstruktywnych działań czyli rozumiem, że byłeś jego współpracownikiem, podwładnym lub przełożonym? Bo tylko oni mogą to ocenić, w innym wypadku to pustosłowie. Więc jeżeli masz kompetencje żeby to oceniać to się podziel.
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 15:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2015 16:08 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #39
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(21-09-2015 18:00 )Pałacowy moniuch napisał(a):  Zarzucasz mu też brak konstruktywnych działań czyli rozumiem, że byłeś jego współpracownikiem, podwładnym lub przełożonym? Bo tylko oni mogą to ocenić

Moniuchu, dziękuję Ci za tę wypowiedź. Po pierwsze, każdy ma prawo do swojego zdania i nigdy nikomu tego prawa nie odmawiam. A po drugie, niezręcznie być sędzią we własnej sprawie, więc to co napisałeś, z ulgą "autoryzuję".

Po trzecie, nigdy nie miałem podwładnych, z wyjątkiem rotacyjnych służb oficera dyżurnego w Morskim. Natomiast z przełożonych, tylko dwóch mógłbym podejrzewać o taki poziom, jaki zaprezentował mój "osobisty stalker" - i nie są to bezpośredni przełożeni, bo do szczebla naczelnika wydziału w obie strony działał głęboki szacunek, choć nie raz słyszałem, wyrażone jednak z uśmiechem: "Marzę o dniu, w którym jeden z nas odejdzie na emeryturę".

Jakieś aluzyjki, jakieś nawiązania... Tak, moim zdaniem, prawdziwym testem wiarygodności jest gotowość do wystąpienia pod własnym nazwiskiem i z własną twarzą.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 16:25
Post: #40
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
A z Jarkiem, to było tak:

Po zakończeniu spotkania Rady Pedagogicznej zastępca złożył mi gratulacje. Zebranie odbyło się na tak zwanej małej auli. A na drugi dzień, w lotusowej poczcie znalazłem skan protokołu z posiedzenia Rady, na którym widniał ręczny dopisek zastępcy, wypełniający w mojej ocenie, znamiona czynu podlegającego zaskarżeniu. Tak też zrobiłem

Było to we wrześniu 2010 roku. Oczywiście moją skargę uznano za bezzasadną, a jej treść potraktowano jako pretekst do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego. Trup słał się gęsto. Orzeczenie dyscyplinarne brzmiało: uznać winnym i odstąpić od ukarania, ze względu na sralis mazgalis.

W obu wątkach nie dałem za wygraną. Skarga poszła do Głównego, a od orzeczenia też się odwołałem. Do Głównego. "Bezzasadne, utrzymać w mocy, etc". No to pisma szły wyżej. Do MSW i do sądu. "Bezzasadne, brak nowych okoliczności". No to dosyłałem po kilka stron nowych okoliczności. Aż skarga napuchła do objętości prawie 30 stron. A w sądzie w Warszawie stwierdzili, że pomimo, iż do procedowania mojej skargi przeciw Jarkowi powołano jego bezpośredniego podwładnego i koleżkę, to oni nie czują się kompetentni w ocenie sytuacji.

I tak zrodziła się dozgonna przyjaźń, która na chwilę zamarła, by nowym płomieniem rozbłysnąć w roku 2014. Ale to już Państwo znacie z publikacji dostępnych w sieci.

Pytano mnie, po co to robię. "W imię zasad, sk*synu".

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS