Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest mi źle - Jest mi dobrze
22-09-2015, 17:32
Post: #41
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(22-09-2015 16:25 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  A z Jarkiem, to było tak:
...

Fajnie wiedzieć jakie był tło Twojego sporu/rebelii. Co tylko pokazuje, że dla wielu istnieje Rubikon, a jego przekroczenie niesie dalekosiężne skutki dla każdej strony sporu. Ludzie potem żyją z etykietką sprawiającego problemy, a nikt nie pyta o genezę konfliktu. Po raz kolejny obserwuje to w swoim wycinku SG- parias okazuje się być kompetentny, konkretny i zaangażowany. Ciekawe gdzie był jego Rubikon...? Nie twierdzę oczywiście, że jest tak w każdy przypadku- niektórzy w pełni zasłużyli na łatkę. Zapomniałbym jeszcze o całkiem sporym gronie "życzliwych", którzy uwielbiają się grzać w ogniu takiego sporu, podsycać go wszelkimi sposobami i nie dopuszczą by wygasł. Ale taki urok prawie każdej firmy, nie tylko naszej formacji.
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 17:43
Post: #42
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(22-09-2015 17:32 )Pałacowy moniuch napisał(a):  
(22-09-2015 16:25 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  A z Jarkiem, to było tak:
...

Fajnie wiedzieć jakie był tło Twojego sporu/rebelii.

Nie nie, "rebelia" zaczęła się o wiele wcześniej! Ale tymi szczegółami już nie warto się zajmować, bo z wolna obrastają pajęczynami i nikną w mroku dziejów. Powiem tylko, że w 2008 roku nie bez powodu przeniosłem się z Gdańska do Koszalina.

Cool

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 23:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 06:44 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #43
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Ciekawe dlaczego i w MOSG nie zagrzałeś miejsca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 00:47
Post: #44
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(22-09-2015 23:10 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Ponoć nikt racjonalnie ogarnięty nie planuje długiej kariery w MOSG. Chyba że jest skoligacony z niejakim Henrykiem z boru. Tak słyszałem. Kto to jest ten Henryk? To ktoś z BOR?

Na Forum ktoś już zadał pytanie o sens i skuteczność psychotestów do SG.

Ale ty się nawet nie kwalifikujesz do wpuszczenia przez biuro przepustek.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 01:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 06:52 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #45
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
No Szmarowski. Teraz to masz już dwóch osobistych hejterow (powinieneś być dumny).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 07:29
Post: #46
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(23-09-2015 01:04 )Kłykcin kończysty napisał(a):  No Szmarowski. Teraz to masz już dwóch osobistych hejterow (powinieneś być dumny).

Dzieciaku...

Link: Dzieciaku...

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 08:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 08:54 przez TRUTH.)
Post: #47
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
[/quote]
Fajnie wiedzieć jakie był tło Twojego sporu/rebelii.
...
Ciekawe gdzie był jego Rubikon...?
[/quote]

Moniuchu choćby i pałacowy,jaki Gargamel taki Klakier. Następnego Cezara,Lenina,Robespierre'a, lansujesz. Oh milordzie jak ty walczysz;ale hrabio ja tylko w słusznej sprawie Shy
Mi się po prostu wydaje że z nim w jednym pokoju albo w pokoju obok siedziałeś. Co do anonimowości to zwróciłem tylko uwagę że i Szmarowski do pewnego momentu był anonimowy.Z brodą i czapeczką Cool a na fejsie kilka tygodni temu się nam był objawił. Więc czynienie mi zarzutu z anonimowości jest nie hallo.Zresztą i Ty anonimowy jesteś.Jak ktoś tu napisał takie nasze prawo.Ale nie obrażam nikogo.A mogę.Słyszałem że Robert były wykładowca w ZOR COSSG jest zoofilem.I alkoholikiem.I impotentem.Można? Tu dostrzegam tą zajadłość i mściwość za osobiste niepowodzenia.I ja dostrzegam w niektórych jego wypowiedziach sens(o Matko że ja to napisałem Big Grin ) ale nie zgadzam się z jego martyrologią. Z pobudek osobistych zaczął działalność(jeszcze anonimową) w necie która się później przerodziła w prostacką vendettę,a wykorzystując poparcie(jak to zawsze w "rewolucjach" bywa) przekształciło się to (do czego ma,a jakże prawo) w polemiki o sensowności działania naszej firmy,rządu etc.
Ale może ja tępa dzida jestem i Szmarowski powinien prezesem ZBOWIDU SG zostać.Drugi Wałęsa!!! To nie był Rubikon,to był mur w COSSG!!!
No a dziś się było objawiło jeszcze Słońce Zajebistości Big Grin i to Słońce nie widziało do jakiej firmy przyszło...? Przekraczają bramy tej firmy powinien odczuć ten cień Mordoru Rolleyes no chyba że to była misja Wallenroda albo innego Klossa. Przecież jak ten Jarek się cieszył jak przyszedłeś z MOSG Robercie!!! A i Ty kontent byłeś Cool no dlaczego On Cię wyśmiał z tym Twoim pomysłem...? Reszta to już tylko pochodna tego śmiechu... Pamiętaj o rodzajach prawdy...I nie pochlebiaj sobie. Nie walczę z Tobą. Tylko wyrażam swoją opinię czytając co wypisujesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 09:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 09:26 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #48
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
No to już jedno jest pewne: osoba występująca pod pseudonimem "truth" nigdy mnie nie spotkała.

Znam wielu prymitywnych, ale to, co ten człowiek wypisuje, jest obelgą nawet dla moich wrogów.

Tak, miałem taką fotkę: moja gęba przerobiona w ten sposób, że na głowie beret, a pod brodą broda. Przecież to był mój avatar! I na Facebooku posługiwałem się tą fotą.

Jeszcze jedno: Truth, wystąp!

Skąd, dokąd, kto się cieszył, kto gdzie miał brodę... Wal śmiało!

Zróbmy tak, truth:

Pisz, czego się dowiedziałeś na mój temat.

A ja potwierdzę, albo zaprzeczę.

Skończymy z zaśmiecaniem pasma łączności.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 10:22
Post: #49
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Tak Robercie,tutaj jestem prymitywny.Ale to Ty mnie zmusiłeś abym się zniżył do takiego poziomu.I teraz pokonujesz mnie doświadczeniem Angel Pragnę abyś uzmysłowił sobie że ja piszę niektóre słowa jak Ty.Niektóre.I pokazujesz jak wygląda typowe prawo Kalego.Mojej krowy nie ruszaj!!!! Wink
Co do słów o wrogach... cóż nie jestem Twoim wrogiem. Ale cieszę się jak widzę że się teraz wijesz w swojej pokrętności.A przez to że ze mną dyskutujesz to stawia mnie w tym samym rzędzie co Twoich przyjaciół.
Dyskusja.
Więc nie obrażaj mnie bo przez nieuwagę plujesz też na swoich.

Co do Twojej propozycji w dyskusji.Ja dalej czekam na te,obiecane przez Ciebie,rewelacje dotyczące COSSG. Co to za newsy miały być Exclamation !!! I co? I nic. Bić pianę póki stoi Angel a potem jakoś to będzie.Najwyżej napiszę że ktoś jest debilem Cool

Powtórzę: w wielu sprawach o firmie się z Tobą zgadzam(łał znowu to napisałem!) ale trzeba mieć trochę przyzwoitości.Takiej zwyczajnej.Ludzkiej.I nawet nie oficerskiej.Bo człowiekiem się jest.Nieprawdaż?

Na koniec:nie problem jest złapać króliczka ale go gonić.

Cześć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 12:13
Post: #50
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Nie panie Szmarowski. Mimo że trącicie bufonem, to nie będę hejtował. Macie zbyt dużo racji w tym swoim opisowym działaniu. :-)
Znikam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 12:56
Post: #51
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(23-09-2015 10:22 )TRUTH napisał(a):  Tak Robercie,tutaj jestem prymitywny.Ale to Ty mnie zmusiłeś abym się zniżył do takiego poziomu.I teraz pokonujesz mnie doświadczeniem Angel Pragnę abyś uzmysłowił sobie że ja piszę niektóre słowa jak Ty.Niektóre.I pokazujesz jak wygląda typowe prawo Kalego.Mojej krowy nie ruszaj!!!! Wink
Co do słów o wrogach... cóż nie jestem Twoim wrogiem. Ale cieszę się jak widzę że się teraz wijesz w swojej pokrętności.A przez to że ze mną dyskutujesz to stawia mnie w tym samym rzędzie co Twoich przyjaciół.
Dyskusja.
Więc nie obrażaj mnie bo przez nieuwagę plujesz też na swoich.

Co do Twojej propozycji w dyskusji.Ja dalej czekam na te,obiecane przez Ciebie,rewelacje dotyczące COSSG. Co to za newsy miały być Exclamation !!! I co? I nic. Bić pianę póki stoi Angel a potem jakoś to będzie.Najwyżej napiszę że ktoś jest debilem Cool

Powtórzę: w wielu sprawach o firmie się z Tobą zgadzam(łał znowu to napisałem!) ale trzeba mieć trochę przyzwoitości.Takiej zwyczajnej.Ludzkiej.I nawet nie oficerskiej.Bo człowiekiem się jest.Nieprawdaż?

Na koniec:nie problem jest złapać króliczka ale go gonić.

Cześć

Przepraszam, że zacytowałem pełną wypowiedź.

Ale naprawdę już nie rozumiem.

Nie wiję się, tylko wyrażam gotowość do ostatecznego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, aluzji i niedomówień. To się nazywa transparentność.

Myślę, że bardzo cierpisz.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 17:08
Post: #52
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(23-09-2015 08:49 )TRUTH napisał(a):  Moniuchu choćby i pałacowy,jaki Gargamel taki Klakier. Następnego Cezara,Lenina,Robespierre'a, lansujesz. Oh milordzie jak ty walczysz;ale hrabio ja tylko w słusznej sprawie Shy
Mi się po prostu wydaje że z nim w jednym pokoju albo w pokoju obok siedziałeś.

Do Twojego poziomu niestety nie potrafię się zniżyć, ani tego nie chcę. Uznajmy więc, że racja jest po Twojej stronie Rolleyes
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 17:32
Post: #53
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Ktoś zioło pali czy to tylko tak leki działają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 21:24
Post: #54
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Truth napisał : Pamiętaj o rodzajach prawdy...I nie pochlebiaj sobie

Jak to było?

My Truth, your Truth and .... shit Truth (bullshit)

Chyba z pochlebianiem Sobie ktoś inny ma problem.

I tak historia zatoczyła koło :-))))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2015, 20:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 20:15 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #55
Podwyżka 2016
Artykulik dla narzekających na niedolę w SG, tj. na ,,mobbingi, niskie uposażenia, ciężką służbę i inne bzdety". Big Grin

http://wzz.org.pl/posty/system-lidl-a-spirala-ubostwa

Dodam, że e Lidlu pracują także ludzie z wyższym wykształceniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 10:19
Post: #56
RE: Podwyżka 2016
(24-09-2015 20:12 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Dodam, że e Lidlu pracują także ludzie z wyższym wykształceniem.

Nie mogę się doczekać czasów, kiedy ukończenie studiów na kierunkach: socjologia, europeistyka, politologia, administracja czy dziennikarstwo przestaną być traktowane jako wyższe wykształcenie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 10:25
Post: #57
RE: Podwyżka 2016
Jesteś ignorantem. Znam osoby po studiach technicznych, zasuwające za 1600 złotych. Bo ile może być kierowników budowy? Np. Tyle co rokrocznie absolwentów opuszczajacych uczelnie? Niestety nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 11:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 11:20 przez euro.)
Post: #58
RE: Podwyżka 2016
(25-09-2015 10:25 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Jesteś ignorantem. Znam osoby po studiach technicznych, zasuwające za 1600 złotych. Bo ile może być kierowników budowy? Np. Tyle co rokrocznie absolwentów opuszczajacych uczelnie? Niestety nie.

Trochę stary ten artykuł, ale warto poczytać, dlaczego magistrowie pracują w Lidlu:

http://wiadomosci.onet.pl/oszukane-pokolenie/kvxh6

...a i jeszcze to:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci...e-00011649
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 13:37
Post: #59
RE: Podwyżka 2016
(25-09-2015 10:19 )euro napisał(a):  
(24-09-2015 20:12 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Dodam, że e Lidlu pracują także ludzie z wyższym wykształceniem.

Nie mogę się doczekać czasów, kiedy ukończenie studiów na kierunkach: socjologia, europeistyka, politologia, administracja czy dziennikarstwo przestaną być traktowane jako wyższe wykształcenie Smile


Euro Ty pewnie ukończyłeś fizykę kwantową więc "szacun" Dodgy
A uprzedzając Twoje post - tak - ja ukończyłem socjologię....Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 13:49
Post: #60
RE: Podwyżka 2016
Tak tak. On ma pewnie elitarny zawód po skończonej politechnice, a mimo wszystko służy w SG. Co on tu robi? Może informatyk, albo logistyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS