Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
20-12-2020, 11:49
Post: #1241
RE: Realia polskich służb mundurowych
Doskonały artykuł omPolicji:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...2,79cfc278

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2022, 21:29
Post: #1242
RE: Realia polskich służb mundurowych
Sytuacje służbowe - Policjantki kompletnie nie potrafią zareagować...





Szeryf...





I jego szeryfka..





Jutuberowcy i im podobni cwaniacy sprawują władzę w tym krajuWink To się robi parodia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2022, 23:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2022 00:03 przez niepokorny.)
Post: #1243
RE: Realia polskich służb mundurowych
Filmy bezcenne. Big Grin
Jakbym widział niektórych harcerzyków z mojej placówki jak ich stawiają do pionu cudzoziemcy i ich pełnomocnicy. Mundurowy beton. Wstyd.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2022, 11:56
Post: #1244
RE: Realia polskich służb mundurowych
Panteon "odklejenia" ciąg dalszy. Zamieszczam to Również w celach szkoleniowych - gdyż tego typu sytuacje mogą spotkać każdego z nas w codziennej służbie.





I dosyć rzetelnie zrobiony materiał o "antymaseczkowcach" ..gdzie bardziej chodzi o zadymę i zyskanie atencji niż o samą epidemięWink Ostatnio nawet FB zablokował kanał konfederacji ...uznając go społecznie szkodliwy.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2022, 18:13
Post: #1245
RE: Realia polskich służb mundurowych
Stare Kiejkuty. Agencja Wywiadu podejmuje interwencję wobec audytora, a ten odmawia legitymowania





Jechałem tam zeszłą wiosną rowerem stanąłem na 10 sekund zrobiłem zdjęcie z ulicy tablicy Stare Kiejkuty bez specjalnego "czajenia się" bez jakiejś intencji prowokowania kogokolwiek ..ot płot, za płotem jezioroWink Chwilę później za mną duży czarny SUW (tu akurat jest szary mniejszy) i komandosi z Nawarony...

Dodam, że byłem tam stricte przypadkowo (turystycznie) nawet nie wiedziałem co to za cudo za tym płotem jestWink Teraz już wiemWink Zmuszono mnie do usunięcia tajnego zdjęcia z Tablicą drogową "Stare Kiejkuty". Całość infrastruktury "widok z drogi" i z "góry" jest ogólnodostępna na Google MapsWink

Widzę, że chłop miał rozmach i objechał większość obiektów wojskowych w Polsce by sobie bekę pokręcić z zakazu fotografowaniaWink Punktuje u f-szy wszystko włącznie z brakiem nakrycia głowy... Poniżej jeszcze jeden z wielu przykładów - f-sz ABW i oficjalna skarga na niego wraz z oficjalną odpowiedzią:









Materiał umieszczam w celach szkoleniowych ..być może chłop trafi i do nas z tym fotografowaniem z zewnątrzWink Na innych jego materiałach widać, że np. żandarmeria już wie z kim ma do czynienia i od razu "polubownie" zakańcza interwencję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2022, 19:02
Post: #1246
RE: Realia polskich służb mundurowych
Drugi temat maseczki, legitymowanie, prawo RP - szeroko pojęta polemika -zamieszczam oczywiście stricte szkoleniowo (celowo przedstawiam dwa odmienne punkty widzenia). Generalnie problematyka pt. "trudny klient".











Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2022, 19:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2022 19:23 przez realista.)
Post: #1247
RE: Realia polskich służb mundurowych
Coś tutaj dorzucę od siebie,
Na szkółkach powinien być ten film wałkowany, co do samej interwencji, jak i możliwości przejścia w klp, a nawet pójścia w stronę postępowania przyspieszonego, oczywiście ze wszystkimi konsekwencjami tychże.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2022, 20:35
Post: #1248
RE: Realia polskich służb mundurowych
"Co za burdel w tym kraju, żeby człowiek ze wschodu pouczał polskich policjantów".
Komentarz mówi sam za siebie. Zaorał ich po mistrzowsku. Big Grin

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2022, 16:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2022 16:39 przez bravo.)
Post: #1249
RE: Realia polskich służb mundurowych
Białorusin pozamiatał.on chce mandat , ale po coRolleyes Telefony prywatne jako sluzbowa lacznosc.u mnie postepowanie robili ze niby fsz mial uzywac prywatny tel do sluzbowej lacznosci a on to zlal.warszawa finalnie ch wysmiala.uzywanie tel to nie dosc ze lamanie prawa drugie to tylko dobra wola funka ze uzycza ten do sluzby.ten tu chyba nawet kamere wlaczyl i filmuje.przepisy za somplikowane sa skoro we 4 nie ogarniaja.trzeba isc w uproszczenie przepisow skoro przyjmuje sie tylko z umiejetnoscia jrdzenia i spania.

https://youtu.be/W-YcyHlzWWI
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2022, 19:56
Post: #1250
RE: Realia polskich służb mundurowych
To może jakaś agentura werbuje takich odklejeńców aby destabilizować państwo? Te YouTuby są teraz popularniejsze od tv i wpływają na młodych, radykalnych i niezdecydowanych. Ruskim w to grajSad U nas stary kazał w wolnym czasie oglądać te sytuacje suwereny, 2RP i analizować pod kątem służbowego wykorzystania.PozdroSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2022, 10:58
Post: #1251
RE: Realia polskich służb mundurowych
(26-01-2022 19:56 )Home napisał(a):  ...U nas stary kazał w wolnym czasie oglądać te sytuacje suwereny, 2RP i analizować pod kątem służbowego wykorzystania.PozdroSmile

Niemozliwe, jakiś rozsądny przełożony?
Wow, zazdroszczę.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2022, 11:46
Post: #1252
RE: Realia polskich służb mundurowych
(24-01-2022 19:22 )realista napisał(a):  Coś tutaj dorzucę od siebie,
Na szkółkach powinien być ten film wałkowany, co do samej interwencji, jak i możliwości przejścia w klp, a nawet pójścia w stronę postępowania przyspieszonego, oczywiście ze wszystkimi konsekwencjami tychże.




Tu jest modelowo pokazana "jakość" adeptów sztuki mundurowej. Po prostu selekcjonerzy nie mają już z kogo wybierać a uzupełnić braki kadrowe trzeba. Stąd bierze się na zasadzie "sztuka dla sztuki" nieważne, że kandydat przewraca się o własne sznurówki. Nawet nie trzeba być rodowitym polakiem by sobie z nich łacha drzeć. Czy ten Policjant jest kumaty czy niekumaty i tak finalnie zarobi tyle samo analogicznie jak i u nas. A sam wstyd jest w mojej subiektywnej ocenie rzeczą względną...





Tu nawet sąd (zapewne opozycyjnie nastawiony do obecnie rządzących) wydaje werdykt w sprawie nielegalnego zgromadzenia antymaseczkowców ..ganiąc służby za podjęte działania. Później ktoś się dziwi, że osoby nie chcą się poddawać legitymowaniu skoro sędzina w przypływie potęgi swej mądrości rzecze, że jak ktoś czuje się niewinny to nie może być legitymowany przez aparat reżimu Jarosława WielkiegoBig Grin Zapewne wg. sędziny przestępca musi mieć na szyi tabliczkę z napisem jestem przestępcą i można mnie wylegitymowaćBig Grin Tysiące sprawców przestępstw ujawnia się właśnie w wyniku prostej procedury legitymowania ..której żaden uczciwy obywatel się nie boi. Kombinują głównie ci którzy mają coś na sumieniu. Z praktyki założę, że owa Pani w tłumie wyrażała się wulgarnie, nie miała maseczki, nie zachowała dystansu, zgromadzenie było nielegalne w związku z sytuacją epidemiologiczną, a nawet, że przypominała osobę poszukiwaną, do tego stawiała bierny/czynny opór ..to ciągle za mało?! Bareja wiecznie żywy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2022, 18:26
Post: #1253
RE: Realia polskich służb mundurowych
Ziomkowi z Białorusi spodobała się popularność w związku z ośmiaszeniem służb ..i ciągle się rozwijaWink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2022, 13:27
Post: #1254
RE: Realia polskich służb mundurowych
Moja ulubienica (zapewne przesiedlona przez UFO mieszkanka Saturna), której żadne prawo morskie nie dotyczyWink W imię obrony międzygalaktycznej konstytucji poświęci nawet własne drzwi...





Najważniejszy jest imiennik i czapka zwłaszcza u Policjanta nieumundurowanegoWink I doskonale zna zapisy Konstytucji ..hmmmm ..że niby można wieszać przedstawicieli służb na żądanie obywatelaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2022, 15:41
Post: #1255
RE: Realia polskich służb mundurowych
...jeżeli naruszycie moją cieleśność Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2022, 17:31
Post: #1256
RE: Realia polskich służb mundurowych
Sensacja na skalę całego kraju czyli jak Komendant Policji stał się wrogiem publicznym nb. 1Big Grin W sumie też nauczka dla samych Komendantów oceniających poczynania innych, są oni równie kreatywni co społeczeństwoBig Grin Sama afera oczywiście stricte "koperkowa"... Jednak potęga mediów i siła przekazu podprogowego zrobiła swojeWink

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Mie...71973.html

https://tvn24.pl/pomorze/gdynia-zlapali-...ie-6178419

Sprawa jest tak poważna, że Policja broni się nagraniami ze służbowych rejestratorówBig Grin

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zat...72036.html

Teraz tylko czekać aż MSWiA się włączy ..i Komendant sam sobie mandat wystawi ..w trosce o pozytywny wizerunek PolicjiWink Idiokracja ..level hardBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2022, 22:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2022 22:02 przez Przemo.)
Post: #1257
RE: Realia polskich służb mundurowych
Słabe to powyżej, nasza formacja ma lepszych asów też na wysokich stołkach ...

https://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko...rKuMMv7uOk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2022, 09:05
Post: #1258
RE: Realia polskich służb mundurowych
Już prawie emeryt. Nie trzeba być asem by robić karierę w SG wystarczy że mierny ale wierny. Intelektem jak widać też nie grzeszą.

https://www.onet.pl/informacje/onetslask...x,79cfc278
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2022, 18:31
Post: #1259
RE: Realia polskich służb mundurowych
https://tvn24.pl/wroclaw/opole-zastepca-...by-6183764

Kolejny pazerny naczelnik w mundurzeSad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2022, 15:44
Post: #1260
RE: Realia polskich służb mundurowych
Teoria vs. rzeczywistość. To też trochę z mojej perspektywy "admina"...



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS