Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
25-06-2012, 22:49
Post: #81
RE: Realia polskich służb mundurowych
(25-06-2012 21:48 )Przemo napisał(a):  http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dl.../120629639

Grubo. Jak się bawić to na całego Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2012, 09:45
Post: #82
RE: Realia polskich służb mundurowych
Przy naszych zarobkach to nic dziwnego, że postanowił sobie dorobićBig GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2012, 10:29
Post: #83
RE: Realia polskich służb mundurowych
Jak dla mnie to już totalne zejście na dziady.Firma której nie stać na piknik z okazji swojego święta próbuje organizować go żebrząc kasę od innych instytucji prywatnych i państwowych . A z drugiej strony związki zawodowe co by było gdyby na ich konto wpłynął datek od spółdzielni pruszkowskiej albo wołomińskiej ? http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,120...rowar.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2012, 11:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2012 11:35 przez morski48.)
Post: #84
RE: Realia polskich służb mundurowych
(26-06-2012 10:29 )quasimodo1 napisał(a):  Jak dla mnie to już totalne zejście na dziady.Firma której nie stać na piknik z okazji swojego święta próbuje organizować go żebrząc kasę od innych instytucji prywatnych i państwowych . A z drugiej strony związki zawodowe co by było gdyby na ich konto wpłynął datek od spółdzielni pruszkowskiej albo wołomińskiej ? http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,120...rowar.html

Wiocha!
Cały pic polega na wzajemnym łechtaniu się "dowodzących" z lokalnymi "politykami" (czasami łączącymi funkcję z biznesem mniejszego czy większego kalibru). Potem nadchodzi "godzina 0" i zaczyna się: podziękowania, wychwalania, dyplomy, ryngrafy, ordery itp. Wszystko po to żeby coś było na mundurze, żeby coś powiesić na ścianie żeby z@jebiście wyglądało jak wezwie się funków na rozmowę czy gości "z zewnątrz". Jest to również budowanie własnego wizerunku, że w razie jak "coś się u mnie zesra to mogę liczyć na przyjaciół".
Trochę zajeżdża to tandetnym kolekcjonowaniem puszek po różnego rodzaju napojach w latach 80. i 90. Big GrinBig GrinBig Grin (tandetnym z obecnego punktu widzenia, bo kiedyś każdy chciał mieć taką kolekcję Wink )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2012, 16:23
Post: #85
RE: Realia polskich służb mundurowych
Zapraszam:

Link - Mundurowy Panel Dyskusyjny

Link - Panelowa dyskusja na stronie Federacji

Niesłychane! Resort walczy o godność Służby! Jakieś nowe czopki na rynku? A może błąd systemu?

Link - MSW żąda przeprosin

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2012, 16:17
Post: #86
RE: Realia polskich służb mundurowych
Techniki interwencji w praktyce:





..bez komentarzaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2012, 22:38
Post: #87
RE: Realia polskich służb mundurowych
http://www.tvn24.pl/jestescie-naszymi-pr...278,s.html rudy fałszywiec życzy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 07:02
Post: #88
RE: Realia polskich służb mundurowych
(21-07-2012 22:38 )Przemo napisał(a):  http://www.tvn24.pl/jestescie-naszymi-pr...278,s.html rudy fałszywiec życzy...

Premier podziękował za E12...
Coś mi się wydaje, że będzie tak jak dawno temu w polskiej tv:

A teraz dzieci pocałujcie misia w du.. ! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 09:30
Post: #89
RE: Realia polskich służb mundurowych
Hehe też to pamiętam:-) chyba wtedy ktoś nie wyłączył mikrofonu kiedy padły te sławetne słowaBig Grin a kolega morski48 słusznie zauważył, że w stosunku do nas właśnie tak od dłuższego czasu się postępuje dymając nas na każdym kroku i pisząc opowieści z mchu i paprociBig Grin. pozdro dla kadry wyrobniczejCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2012, 10:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2012 10:34 przez morski48.)
Post: #90
RE: Realia polskich służb mundurowych
(22-07-2012 09:30 )devil_667 napisał(a):  Hehe też to pamiętam:-) chyba wtedy ktoś nie wyłączył mikrofonu kiedy padły te sławetne słowaBig Grin a kolega morski48 słusznie zauważył, że w stosunku do nas właśnie tak od dłuższego czasu się postępuje dymając nas na każdym kroku i pisząc opowieści z mchu i paprociBig Grin. pozdro dla kadry wyrobniczejCool


No niestety, taka jest rzeczywistość i musimy dać radę.
Również pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 06:26
Post: #91
RE: Realia polskich służb mundurowych
Pewien ekspert uwolnił Policję od swego geniuszu:

Europa płacze! - publikacja na stronie NSZZP

Tekst jest dosadny, błyskotliwy i bezlitosny.

Szkoda, że anonimowy.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 07:39
Post: #92
RE: Realia polskich służb mundurowych
(27-07-2012 06:26 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Pewien ekspert uwolnił Policję od swego geniuszu:

Europa płacze! - publikacja na stronie NSZZP

Tekst jest dosadny, błyskotliwy i bezlitosny.

Szkoda, że anonimowy.

Na pewno i w naszej formacji znalazłyby się też przykłady "reformatołów", których można byłoby pokazac w świetle dziennym:
- na przykład: zakup sprzętu transportowego typu quad, motocykl Rieju i pewnie wiele innych "przydatnych" gadżetów. Takie przykłady nasunęły mi się od razu.

Z chęcią zapoznałbym się z innymi podobnymi "ułatwieniami w służbie".

Pozdrawiam wyrobników z zielonej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 08:18
Post: #93
RE: Realia polskich służb mundurowych
SprzętRolleyes hm... temat rzekaCool buty to były kiedyś (kupczak naturalnie) teraz lepiej mieć swoje, a o ceratexach szkoda pisać wszyscy wiedzą ile są warteUndecided mniejsza z tym i tak jesteśmy elitarną formacjąBig Grin przynajmniej tak nam mówili jak się przyjmowałemTongue pozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 08:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2012 08:32 przez morski48.)
Post: #94
RE: Realia polskich służb mundurowych
(27-07-2012 06:26 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Pewien ekspert uwolnił Policję od swego geniuszu:

Europa płacze! - publikacja na stronie NSZZP

Tekst jest dosadny, błyskotliwy i bezlitosny.

Szkoda, że anonimowy.

Dobry artykuł.
U nas też są tacy (jak to usłyszałem kiedyś na szkoleniu podstawowym) "WYSOKIEJ KLASY SPECJALIŚCI" i niestety ci najlepsi nie są w logistyce...



(27-07-2012 08:18 )devil_667 napisał(a):  SprzętRolleyes hm... temat rzekaCool buty to były kiedyś (kupczak naturalnie) teraz lepiej mieć swoje, a o ceratexach szkoda pisać wszyscy wiedzą ile są warteUndecided mniejsza z tym i tak jesteśmy elitarną formacjąBig Grin przynajmniej tak nam mówili jak się przyjmowałemTongue pozdrawiamSmile

Big Grin Ta elitarność i z@jebistość SG tak się na mnie "odcisnęła", że gdyby nie testy sprawnościowe z w-fu (które zweryfikowały z@jebistość) to bym twierdził, że w GROM-ie jestem Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 08:58
Post: #95
RE: Realia polskich służb mundurowych
Nam 01 przypomina o tym na każdej odprawie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 12:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2012 12:31 przez jarson.)
Post: #96
RE: Realia polskich służb mundurowych
A ja kiedyś po CB słyszałem "Uwaga niedouczone policjanty", z drugiej strony fajnie było mieć służbę z Policjantem z drogówki naszym pojazdem, jakie było zdziwienie szoferów, że ich SG na suszarkę wzięło. Niezastąpione

Lepiej to już było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 18:56
Post: #97
RE: Realia polskich służb mundurowych
W W-MOSG jedna placówka ma suszare.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2012, 00:41
Post: #98
RE: Realia polskich służb mundurowych
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dl.../120739866
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2012, 07:18
Post: #99
RE: Realia polskich służb mundurowych
Sposób na konkurencję:

http://www.tvn24.pl/zaloz-kominiarke-i-z...185,s.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2012, 09:24
Post: #100
RE: Realia polskich służb mundurowych
(01-08-2012 07:18 )Valhalla49 napisał(a):  Sposób na konkurencję:

http://www.tvn24.pl/zaloz-kominiarke-i-z...185,s.html

Grunt to mieć mocne plecy Big GrinBig GrinBig Grin Teraz komendancik sam będzie wózkiem z pola golfowego jeździł Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS