Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reforma mundurowa zastopowana?
17-11-2015, 13:03
Post: #21
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
Wydaje mi się, że jak odliczysz od podanej kwoty należności punktowe za 1 rok, gdzie 1 punkt = 1 zł - to otrzymasz prawdziwą kwotę do wypłaty.
Na komunikaty KKW trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i dobrze czytać między wierszami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 17:29 przez chorazynowy.)
Post: #22
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
doszedł nowy mundur służbowy wiec mundurówka powinna wzrosnąc do 3 tyś zł ,teraz mamy 3 rodzaje mundurów a nie 2 , wiec kwota powinn a być jeszcze wieksza, tak jak w MON
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 20:51
Post: #23
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
To ciekawe co piszesz z tym trzecim mundurem. Dodam jeszcze, że nadal nie widzę żadnych rozwiązań dla funkcjonariuszy którzy latają po mieście w prywatnej garderobie.
Mam nadzieję, że ktoś z zespołu d/s mundurówki czyta to forum i weźmie nasze uwagi pod uwagę podczas negocjacji.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 21:29
Post: #24
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
Galowy, służbowy, polowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 23:42
Post: #25
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
generalnie zawsze tak było z ta zmianą ze służbowy był wariacja galowego....te same spodnie i marynarka ew.swter z koszula khaki....a kolega zapomniał jeszce o wyjściowym czyli galowy bez sznura
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 06:21
Post: #26
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
Ale do tej pory sluzbowy, wyjsciowy i galowy to byl ten sam mundur (marynarka), a teraz faktycznie mamy trzy rodzaje:
- polowy czyli "moro"
- sluzbowy czyli zielona koszula + spodnie
- galowy czyli marynarka + spodnie w kant.
Chorazynowy ma racje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 13:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 13:52 przez chorazynowy.)
Post: #27
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
o tym własnie pisałem są 3 rodzaje mundurów wiec mundurówka powinna być jeszcze większa a nie w tej samej kwocie co byłoy 2 rodzaje tak jak w MON oni też mają wiecej teraz mundurów ( wieczorowe itd).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 14:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 14:33 przez quasimodo1.)
Post: #28
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
(18-11-2015 13:29 )chorazynowy napisał(a):  o tym własnie pisałem są 3 rodzaje mundurów wiec mundurówka powinna być jeszcze większa a nie w tej samej kwocie co byłoy 2 rodzaje tak jak w MON oni też mają wiecej teraz mundurów ( wieczorowe itd).

W MON-ie mają 8 rodzajów umundurowania - ale wysokość mundurówki taka sama jak przy dwóch czy trzech.Mundur wieczorowy przysługuje tylko oficerom
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 21:40
Post: #29
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
Wysokość równoważnika to pochodna ilości sortów mundurowych i okresów używalności. To wszystko zależy jak przeliczą okresy używalności elementów umundurowania. Dla przykładu koszula kosztuje 60 zł, przewidziana na 3 lata użycia to rocznie na nią otrzymamy 20 zł. Im okres używalności dłuższy tym roczna wypłata za mundury mniejsza. I tym okresom związki mogłyby się przyglądnąć.
Z wydłużeniem okresów musi iść w parze jakość umundurowania, a z tym jest chyba nie najlepiej (patrz koszule do nowych służbowych).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 10:30
Post: #30
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
pojawił się długo wyczekiwany projekt rozp. dot. mundurówki, a tam wartość równoważnika: 2140 dla ogółu funków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 10:41
Post: #31
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A czy mógłbyś wstawić linka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 11:19
Post: #32
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(03-01-2016 10:30 )ezech napisał(a):  pojawił się długo wyczekiwany projekt rozp. dot. mundurówki, a tam wartość równoważnika: 2140 dla ogółu funków

Skąd masz takie info? Na stronie MSWiA znalazłem tylko projekt z lutego więc jak możesz wrzuc linka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 12:04
Post: #33
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
To w tym roku mundurówka po staremu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 12:39
Post: #34
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
niestety linku nie posiadam, ale info wiarygodne ZZ, i jeszcze raz podkreślam to jest projekt przedstawiony do konsultacji, uwagi do projektu strona związkowa ma przekazać do dnia 30.01.2016
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 23:02
Post: #35
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
LINK https://onedrive.live.com/redir?resid=32...lder%2cpdf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 08:50
Post: #36
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(03-01-2016 12:04 )frontiera napisał(a):  To w tym roku mundurówka po staremu?

Raczej po nowemu bo mundurówka płacona jest za rok mundurowy z góry więc mają 3 miesiące aby rozporządzenie weszło w życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 09:30
Post: #37
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Pod projektem jest napisane że wchodzi 01 kwietnia 2016r
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 12:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2016 12:14 przez frontiera.)
Post: #38
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Czyli ile wyjdzie na rękę z tą nową mundurówką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 13:30
Post: #39
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Tu pada kwota 2140 (1575 + 565) ..ale nie wiem czy jeszcze to będą rozbijać/zamieniać na jakieś punkty kolejnym rozporządzeniem??? Być może nowa władza da sobie spokój z tymi nieszczęsnymi punktami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2016, 08:07
Post: #40
RE: Reforma mundurowa zastopowana?
Projekt rozporządzenia w tej sprawie został przesłany do konsultacji społecznych i mamy czas na ewentualne zajęcie stanowiska do 30.01.2016r. Zainteresowanych treścią odsyłam do neta lub mogę go przesłać na priv. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS