Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe granice
13-09-2015, 18:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 18:45 przez starypolicjant.)
Post: #1
nowe granice
Niemcy zamykają granice wszystkie ze szczególnych uwzględnieniem z Austrią, w zakresie prawa Schengen jest to jak najbardziej dozwolone, ale sygnał jest chyba jasny. Gratuluje mądrym, którzy od 2008r, restrukturyzują SG przez jej likwidacje na południu zachodzie i północy. Ciekawe jak będziemy wyglądać jak na południu stanie 250 tyś ciapatych zaprawionych w bojach "uchodźców". Proponuje kompanie odwodową zrobić z mądrych od restrukturyzacji, wtedy na pewno Syryjczycy prysną. Mam nadzieje, ze za kilka tygodni ich rozliczą, po kolei każdego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 18:46
Post: #2
RE: nowe granice
Jest w odwodzie 700 funków. Można spać spokojnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 18:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 19:31 przez starypolicjant.)
Post: #3
RE: nowe granice
tak wiem, sprawdź skład tej ekipy i nie wierz w propagandę sukcesu z KG. Dlatego proponuje aby odwód zrobić z najmądrzejszych, którzy mieli wspaniały dar przewidywania biorąc apanaże od liberałów, a wtedy na pewno będę mógł spać spokojnie Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 19:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 19:24 przez wiedźma.)
Post: #4
RE: nowe granice
starypolicjant - skąd wiesz, że Niemcy przywracają kontrole na granicy?

P.S. Odrobiłam lekcje :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,N...omosc.html

No to jak tak, to cała rzesza uchodźców ruszy w kierunku Czech, Słowacji a potem...? Szykuje się gorąca jesień i upalna zima - wszystkie ręce na pokład!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 19:26
Post: #5
RE: nowe granice
Nikt mi nie wmówi, że PSG, która ma 40 lub 60 osób jest w stanie sobie poradzbić z grupą chodźby 200 uchodźców. Szkodliwa reforma doprowadziła do tego, iż siły na granicy zewnętrznej są tak małe że jak najszybciej trzeba pozbyć się zdrajców działających na szkodę SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 19:34
Post: #6
RE: nowe granice
Mówię wam tak. Po 11 listopada ryza papieru podań na emkę. Zaraz po awansach. No chyba, że coś się wcześniej zes.ra to i szybciej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 19:51
Post: #7
RE: nowe granice
No to czas spadać...Dłużej nie będę nadstawiał karku za "tych z góry"....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 19:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 20:02 przez quasimodo1.)
Post: #8
RE: nowe granice
Od razu przepraszam za czcionke . Problem zwiniecia granic wewnetrznych to maja wszystkie kraje eurosojuzu a nie tylko polska SGSmile - Vide przyklad Wegier ,gdzie na granice sciagnieto wojsko. U Niemcow mimo ze bogaci i dwa razy wieksi od Polski ten sam problem - na granice z Austria ,Czechami i Polska rzucili 21 kompanii policji federalnej z osrodkow szkolenia i odzialow prewencji czyli okolo 2 tysiecy funkow . Niestety msci sie cala polityka ochrony granic eorosojuzu.Zastanawia mnie tylko jak dlugo germancy przywrocilii lotne kontrole graniczne - moga do 30 dni ,ale maja tez furtke ze wzgledow bezpieczenstwa okres ten przedluzac .

(13-09-2015 19:13 )wiedźma napisał(a):  No to jak tak, to cała rzesza uchodźców ruszy w kierunku Czech, Słowacji a potem...? Szykuje się gorąca jesień i upalna zima - wszystkie ręce na pokład!!!

Czechy przymierzaja sie do godziny W .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 20:07
Post: #9
RE: nowe granice
No koleżanki i koledzy. Czas szykować niezbędniki, bo na jesień czeka Nas rajd po południowych rubieżach Polski... Kto nie lubi gór - ten będzie miał problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 20:24 przez starypolicjant.)
Post: #10
RE: nowe granice
Pracowałem swego czasu z Niemcami , Niemcy nigdy tak naprawdę nie zlikwidowali swojej Straży Granicznej tylko zmienili im mundury są zbyt pragmatyczni nie to co nasi wybitni stratedzy, mogą w ciągu kilkunastu dni przywrócić granice, co do Shengen zmiana przepisów to pestka dla Niemców czy Francji itd. szczególnie teraz niech jeszcze Ukraińcy ruszą a zobaczycie, z Czeczenami już jest problem mega.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 20:24
Post: #11
RE: nowe granice
No ale katechetka powiedziała , że jesteśmy przygotowani . I najgorsze jest to, że ta banda nieudacznaków wierzy w to co mówi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 20:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 20:57 przez starypolicjant.)
Post: #12
RE: nowe granice
sraczka już jest Kopaczowa na jutro wezwała Tracza i innych wybitnych strategów z MSW na konsultacje, nawet kampanie przerwała, hehe - jeszcze raz apeluje niech kompanie odwodową zrobią z Pań i Panów z Wawy czyli z fachowców wtedy ciapate czmychnął do Syrii, pogonimy ich dronami i wojem Smile . Nie będzie przez pewien czas zasranych dobrych praktyk, nowych modeli, i innych pierdoł, które tylko przeszkadzają normalnym funkom w robocie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 21:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 21:05 przez quasimodo1.)
Post: #13
RE: nowe granice
(13-09-2015 20:18 )starypolicjant napisał(a):  Pracowałem swego czasu z Niemcami , Niemcy nigdy tak naprawdę nie zlikwidowali swojej Straży Granicznej tylko zmienili im mundury są zbyt pragmatyczni nie to co nasi wybitni stratedzy, mogą w ciągu kilkunastu dni przywrócić granice, co do Shengen zmiana przepisów to pestka dla Niemców czy Francji itd. szczególnie teraz niech jeszcze Ukraińcy ruszą a zobaczycie,
Tutaj akurat się mylisz kolego - redukcja BGS dotknęła ponad 4,500 funkcjonariuszy ,do tego dodaj zlikwidowaną w 1998 roku Bawarską Policję Graniczną liczącą około 2 tysięcy funkcjonariuszy - część poszła na zieloną trawkę a część wcielono do policji landowej Bawarii - grube ryby z Monachium już żałują dzisiaj tej decyzji ,bo przydałaby się na przełęczy Brenner .

(13-09-2015 20:18 )starypolicjant napisał(a):  z Czeczenami już jest problem mega.

SmileSmileSmile gwożdzia w dupie to SG ma z nimi od ładnych kilkunastu lat a nie od dzisiaj .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 21:29 przez starypolicjant.)
Post: #14
RE: nowe granice
wiem bo ich odprawiam Smile tylko teraz dopiero się o tym mówi głośno, a co do Niemców to pracowałem z nimi w Kołbaskowie świętej pamięci i źle to oni po tej reformie to nie mają
pozdro. dla tyrających funków, ale tylko dla nich a nie dla darmozjadów i liberałów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 21:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 22:09 przez quasimodo1.)
Post: #15
RE: nowe granice
(13-09-2015 21:20 )starypolicjant napisał(a):  wiem bo ich odprawiam Smile tylko teraz dopiero się o tym mówi głośno, a co do Niemców to pracowałem z nimi w Kołbaskowie świętej pamięci i źle to oni po tej reformie to nie mają
pozdro. dla tyrających funków, ale tylko dla nich a nie dla darmozjadów

Głośno to tylko w mediach ,bo przeciekł filmik z Terespola ,przecież tam tak wygląda co jakiś czas , a media teraz mają używkę . Od kilkunastu lat RP wpuściła ich z kilkadziesiąt tysięcy - 4/5 i tak wieje do swojej diaspory zza linię ODRY. Jeszcze raz powtarzam czka się cała dotychczasowa polityka ochrony granic eurosojuzu.

(13-09-2015 19:26 )krissg napisał(a):  Nikt mi nie wmówi, że PSG, która ma 40 lub 60 osób jest w stanie sobie poradzbić z grupą chodźby 200 uchodźców. Szkodliwa reforma doprowadziła do tego, iż siły na granicy zewnętrznej są tak małe że jak najszybciej trzeba pozbyć się zdrajców działających na szkodę SG.

Byki sztabowe , panie i panowie od przerzucania papierków i parzenia kaw , goście od tabelek ,wskażników i mierników dadzą sobie radę - najwyżej czas pracy przedłuży się o dobę - w końcu są z granicznych jednostek organizacyjnych . Wojsko i gmina co najwyżej wybuduje miasteczko namiotowe do którego wstawi się " kozę " na zimę .Zw.zaw. oraz grube ryby z rządu na okres zimy udostępnią swoje wychuchane ośrodki wypoczynkowe i będzie git. Jak by nie było to NSZZFSG w swoich ośrodkach wypoczynkowych znalazłaby z 200-300 miejsc noclegowych ( przy wariancie zagęszczenia) a i Nadwiślanka ze swoim sztandarowym Świdrem też by znalazła trochę miejsc.
(13-09-2015 19:34 )wiedźma napisał(a):  Mówię wam tak. Po 11 listopada ryza papieru podań na emkę. Zaraz po awansach. No chyba, że coś się wcześniej zes.ra to i szybciej Big Grin

Wiedżma Smile pod koniec roku nie opłaca się odchodzić na emke .

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/265244...ncji-wideo chyba pasuje komentarz pod artykułem Trafił femen na islamiste
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 22:42
Post: #16
RE: nowe granice
W necie to znalazłem dzisiaj wieczorem pod info. o zamykaniu granic, facet wie co mówi cyt:
Nie wiem czy wiecie ale POlska nie jest w stanie przywrócić kontroli na granicy zachodniej ani południowej.
PO stwierdziło, że "...granica jest bezpieczna jak nigdy wcześnie..." (A. Czerwiński)j i dlatego odchudzili (czytaj zlikwidowali) Straż Graniczną na zachodzie i południu (minister Stachańczyk).
Niby istnieją jakieś tam sztuczne twory ja Ośrodek Wsparcia itp. ale masę ludzi zmuszono do przejścia na emerytury albo do innych służb. Placówki i przejścia graniczne zlikwidowano, zamknięto lub sprzedano albo przekazano inny służbom. Nie ma takiej fizycznej możliwości, żeby przywrócić kontrolę na granicach. A niemiaszki nie popełniły tego błędu. Zmienili sposób działania swojej Straży Granicznej i teraz gdy jest taka konieczność bez problemu przywrócą kontrolę jak dawniej. hehe i wpadną do nas przybysze z imieniem allaha na ustach czy tego chcemy czy nie!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 23:08 przez quasimodo1.)
Post: #17
RE: nowe granice
(13-09-2015 22:42 )starypolicjant napisał(a):  W necie to znalazłem dzisiaj wieczorem pod info. o zamykaniu granic, facet wie co mówi cyt:
Nie wiem czy wiecie ale POlska nie jest w stanie przywrócić kontroli na granicy zachodniej ani południowej.
PO stwierdziło, że "...granica jest bezpieczna jak nigdy wcześnie..." (A. Czerwiński)j i dlatego odchudzili (czytaj zlikwidowali) Straż Graniczną na zachodzie i południu (minister Stachańczyk).
Niby istnieją jakieś tam sztuczne twory ja Ośrodek Wsparcia itp. ale masę ludzi zmuszono do przejścia na emerytury albo do innych służb. Placówki i przejścia graniczne zlikwidowano, zamknięto lub sprzedano albo przekazano inny służbom. Nie ma takiej fizycznej możliwości, żeby przywrócić kontrolę na granicach. A niemiaszki nie popełniły tego błędu. Zmienili sposób działania swojej Straży Granicznej i teraz gdy jest taka konieczność bez problemu przywrócą kontrolę jak dawniej. hehe i wpadną do nas przybysze z imieniem allaha na ustach czy tego chcemy czy nie!!!
eeetam damy radę i więcej medali na 11.11 Wink , a Fryce co ty gadasz - kilka więcej schengenbusów na Pommelen ,Frankfurt /Oder ,Guben i Goerlitz i to wszystko aha plus kilka patroli policji landowej . W jednym mają lepiej - są bogatsi i więcej u nich bazy noclegowej i lepsza dieta na michę dla imigranta . Część infrastruktury po swoich inspekcjach BPOL posprzedawali lub oddali społecznością lokalnym. Tacy sami pięknoduchy tyle tylko że z grubszą kabzą.

(13-09-2015 22:42 )starypolicjant napisał(a):  W necie to znalazłem dzisiaj wieczorem pod info. o zamykaniu granic, facet wie co mówi cyt:
A niemiaszki nie popełniły tego błędu. Zmienili sposób działania swojej Straży Granicznej i teraz gdy jest taka konieczność bez problemu przywrócą kontrolę jak dawniej. hehe i wpadną do nas przybysze z imieniem allaha na ustach czy tego chcemy czy nie!!!

Fachowiec - niech pojedzie do F/O , Guben ,Ludwigsdorfu ,Goerlitz i pokaże tą ich infrastrukturę graniczną Big Grin bełkot , infrastruktura graniczna czytaj przejścia graniczne rozebrane -coś tam zostało w Ludwigsdorfie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 07:43 przez ezech.)
Post: #18
RE: nowe granice
szumna kontrola na granicy AT-DE: mobilne posterunki - samochody policyjne, przewężenia na drodze i tyle, wyrywkowa kontrole busy, ciężarówki ; a i gównie autostrady a nie drogi lokalne, którymi można ten cały cyrk ominąć
no i brak tzw twardej infrastruktury (typowe przejścia) - pewnie po prostu jej nie ma ot co
ale zobaczymy jak to się rozwinie

a na naszym podwórku - wydaje mi się, że w okolicy Łysej Polany to jeszcze niedawno jakieś budynki to stały, chyba miały być sprzedane - ale może ktoś zorientowany lepiej naświetli co jest na granicy południowej (Cieszyn, Barwinek);
gdyby czynnik decyzyjny miał choć trochę oleju w głowie (a nie jedynie panikę w oczach i walkę polityczną), już by wytypował dwa -cztery główne dawne przejścia graniczne, przywrócił jako taką funkcjonalność i kanalizował potencjalną masę ludzką w te miejsca, żeby mieć choć trochę kontroli nad tym zjawiskiem; i tylko pytanie kto by miał tam robić...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 10:42
Post: #19
RE: nowe granice
Ciekawy temat
http://www.fronda.pl/a/grecy-przechwycil...56794.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 13:00
Post: #20
RE: nowe granice
(14-09-2015 10:42 )Greg napisał(a):  Ciekawy temat
http://www.fronda.pl/a/grecy-przechwycil...56794.html

No czymś przecież "uchodźcy" muszą walczyć, dopóki są w EU w mniejszości... Za pół wieku będą już wystarczyć egzekucje maczetami tak jak na terenie IS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS