Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba stała
15-10-2015, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 20:42 przez kabanos.)
Post: #1
Służba stała
Witam. Gdyż nie mogłem znaleźć żadnego posta na forum w tym temacie - zakładam nowy. Z racji tego że przechodzę w Listopadzie na służbę stałą, chciałbym zapytać się starszych służbą i doświadczeniem funkcjonariuszy jakie korzyści płyną z tego tytułu. Nie ukrywam że najbardziej chodzi o finanse, a także podejście przełożonych do osób na służbie przygotowawczej a stałej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:02
Post: #2
RE: Służba stała
Podejście przełożonych? Nie spotkałem się aby ktoś jakoś szczególnie rozgraniczał ludzi na tych z przygotowawczej i na tych ze stałej. Także tutaj raczej nic się nie zmieni. Skończą się może docinki i straszenie ze Ci przygotowawczą wydłużą SmileSmile jak będziesz chorował
i pyskował. Finansowo coś tam minimalnie zyskasz - kilkadziesiąt złotych. No i oczywiście tak zwana czternastka Smile na zagospodarowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:10
Post: #3
RE: Służba stała
Chodzi tutaj o podwyższenie podstawy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:18
Post: #4
RE: Służba stała
Nie pamiętam dokładnie jakie wskaźniki idą w górę. Jak jesteś na 2 grupie to powinieneś mieć podstawę 1860 - jak teraz masz niższa to w stałej złapiesz tą wymienioną wcześniej przez mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:18
Post: #5
RE: Służba stała
(15-10-2015 20:40 )kabanos napisał(a):  Witam. Gdyż nie mogłem znaleźć żadnego posta na forum w tym temacie - zakładam nowy. Z racji tego że przechodzę w Listopadzie na służbę stałą, chciałbym zapytać się starszych służbą i doświadczeniem funkcjonariuszy jakie korzyści płyną z tego tytułu. Nie ukrywam że najbardziej chodzi o finanse, a także podejście przełożonych do osób na służbie przygotowawczej a stałej.

Przez trzy lata się nie zorientowałeś, prowokatorze?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:24
Post: #6
RE: Służba stała
(15-10-2015 21:18 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
(15-10-2015 20:40 )kabanos napisał(a):  Witam. Gdyż nie mogłem znaleźć żadnego posta na forum w tym temacie - zakładam nowy. Z racji tego że przechodzę w Listopadzie na służbę stałą, chciałbym zapytać się starszych służbą i doświadczeniem funkcjonariuszy jakie korzyści płyną z tego tytułu. Nie ukrywam że najbardziej chodzi o finanse, a także podejście przełożonych do osób na służbie przygotowawczej a stałej.

Przez trzy lata się nie zorientowałeś, prowokatorze?
??????? Rebeliant coś nie tak z tobą ? Nerwowy stałeś się na emce ? . Wszędzie węszysz prowokację ? Po prostu mniej rozgarnięty funk - ale dlaczego koledzy mają mu nie pomóc udzielając odpowiedzi ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 21:50 przez kabanos.)
Post: #7
RE: Służba stała
Nie, nie zorientowany tylko tych co pytałem kolegów ze zmiany to żaden nie wiedział lub nie pamiętał, ponieważ mają po 6-10 lat służby. A nie chciałem biegać bo kadrach. Uczyli mnie że lepiej jest zapytać niż żyć w niewiedzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 22:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 22:20 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #8
RE: Służba stała
Jest Ustawa. Prosta sprawa.

Każdego dnia próbuję coś ustalić. I każdy mnie zbywa... Ale! Przecież mam dostęp do Internetu! Jak to wykorzystam? Do samodzielnej kwerendy? Nie. Założę konto na Forum i zadam pytanie. W październiku, bo w listopadzie przechodzę.

A z kim byłem na patrolach? Na służbach? Trzy lata to za mało, aby skomunikować się z kimś w efektywny sposób?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 22:21
Post: #9
RE: Służba stała
Podziękował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2015, 16:20
Post: #10
RE: Służba stała
chciałbym odświeżyć wątekSmile
Bardzo proszę napisać jakie profity dokładnie ile pieniążków po kolei ile i kiedy wpadają na konto może ktoś z was świeżo przeszedł do stałej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2015, 18:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2015 18:58 przez rudi.)
Post: #11
RE: Służba stała
wzrośnie ci podstawa naliczania , dostaniesz zasiłek na zagospodarowanie w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia a także jeżeli należy ci się brak kwatery to także dostaniesz a wszystko to jak wejdziesz do stałej może być mały poślizg!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2015, 22:14
Post: #12
RE: Służba stała
No panowie, nie robmy sobie jaj - cywile pekna ze smiechu, jak przeczytaja, ze funk nie zna podstawowych przepisow regulujacych tok sluzby!

Poza tym, podobno zeby byc funkiem to trzeba miec mature, a co za tym idzie nalezy posiasc tajemna wiedze pod nazwa "czytanie" !!!

Do licha, z kim przychodzi czlowiekowi pracowac...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 10:11
Post: #13
RE: Służba stała
(28-12-2015 16:20 )james napisał(a):  chciałbym odświeżyć wątekSmile
Bardzo proszę napisać jakie profity dokładnie ile pieniążków po kolei ile i kiedy wpadają na konto może ktoś z was świeżo przeszedł do stałej

No wiesz, pieniadze to nie wszystko.
Np. na mojej PSG z chwila podpisania rozkazu o przejsciu do stalej podpisuje sie kolejne, min. o przyznaniu adiutanta. Dobra sprawa, taki adiutant to i kawe na przerwie zrobi, stopy wymasuje, stempel nosi.
Ponadto wraz z przejsciem do stalej otrzymujemy do dyspozycji pojazd sluzbowy wraz z kierowca 24/24. O takich pierdolach jak calodobowa warta honorowa przed klatka mego bloku i pobudka przy akopaniamencie orkiestry reprezentacyjnej SG (pelny sklad) to juz nie wspominam.
Pozdrawiam Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 10:37
Post: #14
RE: Służba stała
Potem do sztabu cię przenoszą i dowodzisz batalionem strzelców granicznych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 10:55
Post: #15
RE: Służba stała
ja dostałem dwóch ordynansów ale to inne czasy były Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 19:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2015 23:19 przez james.)
Post: #16
RE: Służba stała
KOLEGO Keyser soze
NIGDY SIĘ TYM NIE INTERESOWAŁEM, JAK SIĘ ZAPIER.. CAŁY CZAS TO NIEMA CZASU NA TAKIE ROZMYŚLENIA, JAK SIĘ SIEDZI ZA BIURKIEM TO WIE SIĘ WSZYSTKO.
Jak masz tak odpisywać to proszę nie komentuj.
No coment......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2015 20:30 przez keyser soze.)
Post: #17
RE: Służba stała
Po pierwsze, to przestan sie drzec.
Po drugie, znajomosc wszystkich aktow prawnych regulujacych sluzbe w SG masz obowiazek znac na pamiec.
Po trzecie, to od kiedy mlodziez ma czelnosc pyskowac?
Po czwarte, 13 z 16 twoich postow dotyczy forsy... tego nawet nie da sie skomentowac...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2015 21:17 przez Bond.)
Post: #18
RE: Służba stała
(15-10-2015 20:40 )kabanos napisał(a):  Witam. Gdyż nie mogłem znaleźć żadnego posta na forum w tym temacie - zakładam nowy. Z racji tego że przechodzę w Listopadzie na służbę stałą, chciałbym zapytać się starszych służbą i doświadczeniem funkcjonariuszy jakie korzyści płyną z tego tytułu. Nie ukrywam że najbardziej chodzi o finanse, a także podejście przełożonych do osób na służbie przygotowawczej a stałej.
Dałes sie za psa to szczekajSmile A W STAŁEJ JESZCZE GLOSNIEJSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 21:29
Post: #19
RE: Służba stała
Daj spokój Kayser Soze. Po to są fora dyskusyjne, żeby się wymieniać m.in. takimi informacjami. A uczenie sie na pamiec aktów prawnych to mocno dyskusyjny temat.

James, post rudi'ego wyczerpuje temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2015, 21:31
Post: #20
RE: Służba stała
(29-12-2015 21:16 )Bond napisał(a):  
(15-10-2015 20:40 )kabanos napisał(a):  Witam. Gdyż nie mogłem znaleźć żadnego posta na forum w tym temacie - zakładam nowy. Z racji tego że przechodzę w Listopadzie na służbę stałą, chciałbym zapytać się starszych służbą i doświadczeniem funkcjonariuszy jakie korzyści płyną z tego tytułu. Nie ukrywam że najbardziej chodzi o finanse, a także podejście przełożonych do osób na służbie przygotowawczej a stałej.
Dałes sie za psa to szczekajSmile A W STAŁEJ JESZCZE GLOSNIEJSmile

Widzę że nie są Ci obce książki Marcina ErlinaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS