Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
13-04-2016, 18:53
Post: #61
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Dla zainteresowanych. Niestety KGSG wydłużyła okres oddelegowania do Macedonii. Na chwilę obecną :
od 25.04 szkolenie Lubań
04.05 do 19.06 - Macedonia
21-22 czerwca powrót do domu.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 20:32
Post: #62
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witam
Ma ktoś jakiekolwiek informacje odnośnie wyjazdu do Grecji na tak zwane "deportacje" ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 20:32
Post: #63
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Może trochę odgrzeje temat kotlet, ale czy ktoś wie gdzie znajdę akt prawny regulujący wysokość diet płaconych w związku z oddelegowaniem za granicę kraju? Chodzi mi tu dokładnie o diety które płaci Frontex (nowe diety). Wiem, że jest to jakiś akt europejski ale za cholerę nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Najlepsze forum mundurowe w Polsce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 08:25
Post: #64
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Jak jest w tej Macedonii? Idzie się dogadać z Macedonczykami? A jeżeli tak to w jakim języku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 22:49
Post: #65
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
W SG funkcjonariusze takich dylematów nie mają Wink
A w Policji już tak - była chmara chętnych, a zostały niedobitki.
Wiadomo to nie misja Frontexu Big Grin

http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35114,2...bonus.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 15:17
Post: #66
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witam czy któryś z kolegów co był w Macedonii może powiedzieć jak wygląda sprawa diet, czy da się coś zarobić na wyjeździe czy będzie trzeba jeszcze dopłacić do tego interesu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 05:49
Post: #67
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Co taka cisza niema tu nikogo kto był w Macedonii i mógł się wypowiedzieć na wcześniejszy post.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 16:43
Post: #68
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
(15-03-2017 05:49 )al00000 napisał(a):  Co taka cisza niema tu nikogo kto był w Macedonii i mógł się wypowiedzieć na wcześniejszy post.

Wyżywienie i nocleg dostaniesz na na miejscu (warunki poprawiły się podobno w stosunku do pierwszych delegowań do tego kraju). Diet brak (to nie Frontex). Możesz liczyć po powrocie na nagrodę od k-nta gł. SG w zależności od okresu nagrody oscylowały pomiędzy 2000 - 2500 zł.

Pozdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 07:46
Post: #69
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witam pytanie do osób którzy byli w Macedonii, jak wygląda sprawa połączeń telefonicznych z tego kraju do Polski jakiego operatora zakupić kartę, oraz czy w hoteleu była mozliwosc korzystania z Wi-Fi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 03:12
Post: #70
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witam doszły mnie słuchy że w tej chwili za wyjazd do Macedonii są wypłacane diety. Czy może to potwierdzić któryś z funków co ostatnio wrócili z misji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 13:08
Post: #71
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witam
Jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa dzwonienia z Macedonii do Polski ? chodzi mi o to czy są jakieś możliwości które pozwalają obniżyć koszty dzwonienia do Polski ?
I czy może się ktoś wypowiedzieć jak wyglądają warunki mieszkalne w macedonii funkcjonariuszy, którzy są tam na misjii ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 17:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2017 18:24 przez Majk.)
Post: #72
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Witaj,
nie wiem z jakiego operatora korzystasz, obecnie posiadam abonament w T-m i taryfę T-2 10 GB zawiera ona 1 GB danych w roamingu oraz połączenia za darmo bez limitu do PL z takich krajów jak: Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja i Węgry. Dodatkowo połączenia pomiędzy tymi krajami są za darmo tj. np. z Grecji dzwonisz na numer czeskiego operatora całkowicie za darmo. Warunkiem jest aby twój telefon był zalogowany do zagranicznego operatora będącego w w/w strefie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 09:13
Post: #73
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
a byłeś może na misji w macedonii ? mógłbyś powiedzieć coś więcej jak tam jest ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 10:00
Post: #74
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Nie, jeszcze nie byłem ale w naszej formacji wszystko możliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 08:58
Post: #75
RE: Delegowanie za granicę kraju przez SG, a przysługująca dieta
Czy ktoś wie w jakim hotelu zakwaterowani są funki w trakcie misji w Macedonii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS