Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie między placówkami
06-11-2015, 09:34
Post: #1
Przeniesienie między placówkami
Witam, niestety z powodów osobistych nie zdążyłem w porę zapisać się na nabór do placówek Okęcie/Modlin oddziału NwOSG, aktualnie jest prowadzony nabór w Lesznowoli i chciałem Was podpytać, czy gdyby udałoby mi się tam dostać czy z czasem możliwe jest przeniesienie do placówek którymi jestem zainteresowany? Wiem, że samo dostanie się nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać, więc na chwilę obecną pytam czysto teoretycznie. Z góry dziękuję za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 17:51
Post: #2
RE: Przeniesienie między placówkami
Wszystko można tylko najpierw trzeba się do SG dostać. Później można myśleć o realokacji do wybranej przez nas placówki. Czasami trwa to dłużej czasami krócej ale przy odrobinie samozaparcia powinno skończyć się szczęśliwie. PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS