Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bye bye el'komendantes ;)
22-11-2016, 22:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2016 05:54 przez cymbal.)
Post: #481
RE: Bye bye el'komendantes ;)
A kiedy w końcu podziękują za hm, służbę, tym panom z Morskiego Oddziału?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 08:12
Post: #482
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(22-11-2016 22:17 )cymbal napisał(a):  A kiedy w końcu podziękują za hm, służbę, tym panom z Morskiego Oddziału?
Widać mocno przyspawani
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 19:20
Post: #483
RE: Bye bye el'komendantes ;)
To rzeczywiście najmocniejszy spaw. Bardzo trwały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 20:38
Post: #484
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Rzekł bym że może nawet kościelny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 22:40
Post: #485
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Chciało by się powiedzieć: Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2016, 08:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2016 11:53 przez Bond.)
Post: #486
RE: Bye bye el'komendantes ;)
A nie było by prościej jakby jakis biskup poprostu został komendantem??? Dobra Zmiana była by zachwycona..z opcja rządzenia dożywotnio!!! Ze jeszcze nikt z ELYT nie wpadł na ten pomysł???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2016, 12:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2016 13:14 przez cymbal.)
Post: #487
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Dobry pomysł zwłaszcza że w tej komendzie znaczna ilość się cały czas modli do zegara. Aby była już 15.30. A efektów tyle co kot napłakał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2016, 21:36
Post: #488
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Debilne antyklerykalne teksty. To, że ktoś jest hipokrytą i udaje potulną owieczkę Kościoła bo chce teraz bardziej błyszczeć w towarzystwie to nie znaczy, że wpływ Kościoła na losy kraju się zmienił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2016, 22:50
Post: #489
RE: Bye bye el'komendantes ;)
kszekosz ty siebie słyszysz? Z ministranta wystartowałeś na funka?Jaka rola kościoła powinna być a jaka jest tych pedofili w sukienkach to dwie różne bajki...Na wschodniej flance funki mieli problem z wymianą mora a plebanek "kapelan" demonstrował szafę pełną nieużywanych (bo gdzie) kompletów uposażenia wszelkiego rodzaju(bo dostał z przydziału). Nie mówiąc o dyspozycyjności pojazdu służbowego na wszelakie wyjazdy do Oddziału. I nie mów mi o antyklerykalizmie,ministrancie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 01:31
Post: #490
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Nie rozumiem osób które czepiają sie kapelanów. Suma sumarum Polska od ponad 1000 lat była kształtowana głównie przez kulturę chrześcijaństwa. Kapelani też nie sa niczym nowym.
A ci co tak na nich plują mogą za trzy lata oddać swój glos na ugrupowania popierające środowiska antyklerykalne, i im podobne twory.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 08:08
Post: #491
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(25-11-2016 22:50 )Patek666 napisał(a):  kszekosz ty siebie słyszysz? Z ministranta wystartowałeś na funka?Jaka rola kościoła powinna być a jaka jest tych pedofili w sukienkach to dwie różne bajki...Na wschodniej flance funki mieli problem z wymianą mora a plebanek "kapelan" demonstrował szafę pełną nieużywanych (bo gdzie) kompletów uposażenia wszelkiego rodzaju(bo dostał z przydziału). Nie mówiąc o dyspozycyjności pojazdu służbowego na wszelakie wyjazdy do Oddziału. I nie mów mi o antyklerykalizmie,ministrancie...
Dokładnie tak jak mówisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 10:05
Post: #492
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(22-11-2016 22:17 )cymbal napisał(a):  A kiedy w końcu podziękują za hm, służbę, tym panom z Morskiego Oddziału?

Witam wszystkich. Bardzo chciałbym potwierdzić informację słyszaną kilkukrotnie od połowy tygodnia o ruchach kadrowych 01 (prawdopodobnie od nowego roku). ze Śląska w Góry a z Gór na Wschód.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 14:30
Post: #493
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(26-11-2016 10:05 )Stach napisał(a):  
(22-11-2016 22:17 )cymbal napisał(a):  A kiedy w końcu podziękują za hm, służbę, tym panom z Morskiego Oddziału?

Witam wszystkich. Bardzo chciałbym potwierdzić informację słyszaną kilkukrotnie od połowy tygodnia o ruchach kadrowych 01 (prawdopodobnie od nowego roku). ze Śląska w Góry a z Gór na Wschód.
Gratuluje informacji tylko co to ma do MOSG???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 17:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 17:19 przez TRUTH.)
Post: #494
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Ze śląska Adaś wraca do siebie.Ale on jeszcze młody jest i jego chyba ustawa nie obejmie,a taki karakan z CSSG musi bekać do 65 bo za młodu w zwiadzie był. I tak to pisiora dobra zmiana wyruchała...

(26-11-2016 01:31 )wiedźma napisał(a):  Nie rozumiem osób które czepiają sie kapelanów. Suma sumarum Polska od ponad 1000 lat była kształtowana głównie przez kulturę chrześcijaństwa. Kapelani też nie sa niczym nowym.
A ci co tak na nich plują mogą za trzy lata oddać swój glos na ugrupowania popierające środowiska antyklerykalne, i im podobne twory.

Proste pytanie Waćpanna: kiedy widziałaś kapelana na żywo i co on wnosi w naszą służbę...?Ach,imprezy,pokropki,i etat płk....a może kpr na 2?Wszak to misja...
Bo jest...??? od 1000 lat??? Hallo nad nami jest stratosfera a nie niebo...i ziemia jest okrągła.Ba,nawet obok intranetu jest internet,jeszcze... A wiarę każdy ma swoją i wara od niej każdemu.A w służbie jestem apolityczny i ateista. Bo jak przyjedzie biskup bez wizy to przejedzie bo mojej wiary...? I proszę się nie radykalizować bo pluje to lama...hmm a nick Wiedźma to prałat zatwierdził?A poza tym myśli Koleżanki są oki. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 19:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 19:25 przez alien.)
Post: #495
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Truth a tak na serio to o co ci chodzi? Piszesz jakbyś wypił literka i trochę język się plącze. Po pierwszym wpisie coś mi się też wydaje, że te "pisiory" w ramach dobrej zmiany "wyruch..ły też pana Trutha. Zgadłem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 20:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 20:07 przez kszekosz.)
Post: #496
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(26-11-2016 08:08 )Bond napisał(a):  
(25-11-2016 22:50 )Patek666 napisał(a):  kszekosz ty siebie słyszysz? Z ministranta wystartowałeś na funka?Jaka rola kościoła powinna być a jaka jest tych pedofili w sukienkach to dwie różne bajki...Na wschodniej flance funki mieli problem z wymianą mora a plebanek "kapelan" demonstrował szafę pełną nieużywanych (bo gdzie) kompletów uposażenia wszelkiego rodzaju(bo dostał z przydziału). Nie mówiąc o dyspozycyjności pojazdu służbowego na wszelakie wyjazdy do Oddziału. I nie mów mi o antyklerykalizmie,ministrancie...
Dokładnie tak jak mówisz.

Tak jak pisałem słabe antyklerykalne brednie, zresztą czego się spodziewać po bezrozumnej osobie, która sobie dopisuje "666". Ciężko odpowiadać na sto tysięcy razy powtarzane slogany, że księża to pedofile w sukienkach, bo żaden z takich mądrąłków nie poszuka sobie faktów, że wśród księży jest tyleż pedofili co wśród nauczycieli czy pracowników socjalnych. Kto nie wierzy niech się ogarnie i poczyta. Ministrantem nie byłem, a tak w ogóle to czy każdy katolik to zaraz wasz wróg? Czy tylko ateiści mogą być mundurowymi? Żałosne. To, że wielu kapelanów i w ogóle księży jest materialistami i łasymi na korzyści chamami to fakt znany, ale nie wpływa na to, że inni księża mają robić swoją robotę i ją robią, kropka. A dla kolegi co pisze, że Boga nie ma, gdyż Ziemia jest okrągła to tylko mogę poradzić by przeczytał co pisze, bo logiki w tym zero, a śmiechu kupa.
Niestety zrobił się off-topic, ale nie z mojej winy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 20:25
Post: #497
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(26-11-2016 19:23 )alien napisał(a):  Truth a tak na serio to o co ci chodzi? Piszesz jakbyś wypił literka i trochę język się plącze. Po pierwszym wpisie coś mi się też wydaje, że te "pisiory" w ramach dobrej zmiany "wyruch..ły też pana Trutha. Zgadłem?

Nie Alienie mój drogi.Nie mierz mnie swoją miarą.Choć po literku byłbym nietomny. Piszę o sprawach prostych chociaż w pewnej przenośni. Especially for you:kapelan oddziałowy miałby być co najmniej raz na miesiąc na każdej placówce i z funkami porozmawiać.O czym? A o literku,stresie, narażaniu się funków i ich rodzin,pocieszyć,etc.Jest tak? A nie tylko być eksponatem na oddziałowych imprach.Jakie mają obowiązki? Kto i jak ich rozlicza? Heh chyba dobra zmiana.Co do szczegółów:chrześcijaństwo to nie tylko katolicy.Prawosławni,grekokatolicy,ewangelicy augsburscy,reformowani,metodystyczni itp. Mają swoich kapelanów? No i na pewno drażliwe pytanie:a religie niechrześcijańskie?Myślę że i w naszych szeregach i w innych służbach pracują,służą muzułmanie,buddyści i in. A czy proporcjonalnie?Dlatego me przemyślenia.A tu Dziewczyna wyskakuje z 1000 letnią tradycją. Po służbie niech robi co chce.Co do mnie:nie jestem Jarosławem.He he.Marnie świadczy to o naszych analitykach firmowych z byłym rebe na czele oraz endcos,że po moich postach nie doszli jeszcze kim jestem. Bo ja domyślam się bynajmniej kim są endcos.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 20:56
Post: #498
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Nie wiem co ma jakis rebe czy endcos do rzeczy ale panie naczelniku truth czas zmienić dilera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 23:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 23:40 przez quasimodo1.)
Post: #499
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(26-11-2016 20:25 )TRUTH napisał(a):  Co do szczegółów:chrześcijaństwo to nie tylko katolicy.Prawosławni,grekokatolicy,ewangelicy augsburscy,reformowani,metodystyczni itp. Mają swoich kapelanów? No i na pewno drażliwe pytanie:a religie niechrześcijańskie?Myślę że i w naszych szeregach i w innych służbach pracują,służą muzułmanie,buddyści

Jak już jesteś taki dokładny - tak mają

W SG jest 11 kapelanów rzymskokatolickich
2 kapelanów greckokatolickich
1 kapelan prawosławny
2 kapelanów ewangelickich
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 01:12
Post: #500
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(26-11-2016 23:29 )quasimodo1 napisał(a):  
(26-11-2016 20:25 )TRUTH napisał(a):  Co do szczegółów:chrześcijaństwo to nie tylko katolicy.Prawosławni,grekokatolicy,ewangelicy augsburscy,reformowani,metodystyczni itp. Mają swoich kapelanów? No i na pewno drażliwe pytanie:a religie niechrześcijańskie?Myślę że i w naszych szeregach i w innych służbach pracują,służą muzułmanie,buddyści

Jak już jesteś taki dokładny - tak mają

W SG jest 11 kapelanów rzymskokatolickich
2 kapelanów greckokatolickich
1 kapelan prawosławny
2 kapelanów ewangelickich
No słuchajcie! Jak już login "Wiedźma" wspomniała coś o okresie 1000 lat to zawsze tak było, że czyja władza tego religia. Było tak od p.n.e do n.e. Quasimodo1 poświecił swój cenny czas i nawet nam statystyki przedstawił. Ale, że wątek i dla mnie bardzo interesujący to odbiegliśmy lekko od tematu. Pozdrawiam ateistów :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS