Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bye bye el'komendantes ;)
22-08-2017, 22:41
Post: #621
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Podmianka ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód

http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...cznej.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 09:43
Post: #622
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Skuwanie betonu na Wschodzie i wylewanie tym razem na Zachodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 16:51
Post: #623
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(23-08-2017 09:43 )kszekosz napisał(a):  Skuwanie betonu na Wschodzie i wylewanie tym razem na Zachodzie.

Aż taki dramat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 19:34
Post: #624
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Dla pokolenia gimbazy moze i dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 22:09
Post: #625
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(23-08-2017 19:34 )keyser soze napisał(a):  Dla pokolenia gimbazy moze i dramat.

Synek, roczniki ci sie chyba poj....ły!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 05:18
Post: #626
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Synka, to sobie poszukaj w rodzinie.
I naucz się czytać ze zrozumieniem.
Mój post byl aluzją do wypowiedzi kszekosza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 05:26
Post: #627
RE: Bye bye el'komendantes ;)
O "dramacie" on nie pisał, tylko ja!!!

A ty użyłeś tego słowa, więc ewidentnie było to w moją stronę!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 13:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2017 13:44 przez kszekosz.)
Post: #628
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(24-08-2017 05:18 )keyser soze napisał(a):  Synka, to sobie poszukaj w rodzinie.
I naucz się czytać ze zrozumieniem.
Mój post byl aluzją do wypowiedzi kszekosza.

Szanowny kolego, który się wykazałeś prostactwem - nie Tobie oceniać mój pesel, tym bardziej że go nie znasz. Ponadto, gimbaza to stan umysłu, a skoro mnie nie znasz to kto Ci dał prawo mnie obrażać.

A tak poza tym, jak nie podoba Ci się opinia to popytaj ludzi z Chełma to może przejrzysz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 19:38
Post: #629
RE: Bye bye el'komendantes ;)
@kszekosz nim zlinczujesz keyera może rozwinąłbyś temat betonu?
I nie pisz, żeby zapytać się ludzi z Chełma, bo rozmawiałem i z ludźmi z Chełma i z Kętrzyna i z Raciborza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 19:43
Post: #630
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Napisze tak - jesli dla kogos Skowronek jest betonem to..... musi krotko sluzyc w SG, bo nie pamieta prawdziwych betonow, jacy byli jeszcze z 10 - 15 lat temu w firmie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 20:16
Post: #631
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Słyszałem od ludzi będących w codziennym kontakcie, czyli w Komendzie Oddziału. Nie było też moją intencją jenerała obrażać i wiem o tym, że kiedyś był większy beton. Ale to nie oznacza, że styl dowodzenia nie powinien się zmieniać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 20:28
Post: #632
RE: Bye bye el'komendantes ;)
@kszekosz konkrety. Na razie rozmawiamy jak o Yeti.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 20:44
Post: #633
RE: Bye bye el'komendantes ;)
To co mógłbym podać jako główny argument to już jest problem mojej konkretnej Placówki, a tego publicznie nie zamierzam wywlekać. Chodzi o tolerowanie, a może wręcz akceptowanie negatywnego stanu jaki ma miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2017, 09:25
Post: #634
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Czy znajomi znajomych szanownego Państwa Smile słyszeli coś może o planowanych zamianach na stanowiskach kierowniczych (w szerokim tego słowa znaczeniu) w naszej formacji wynikających z takiej a nie innej przeszłości osób je piastujących i proponowaniu tym osobom przejścia do ośrodków szkolenia na wykładowców? Podejrzewam, że plotka jak każda inna, ale jeśli by było w niej ziarno prawdy, to myślę, że byłby to dobry kierunek ponieważ zarówno formacja zyskała by doświadczonych wykładowców, a i osoby takie nie byłyby de facto potraktowane per noga...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 19:32
Post: #635
Bye bye el'komendantes ;)
Nowy logistyk w NoOSG http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...NoOSG.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 05:24
Post: #636
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(20-09-2017 19:32 )zdzicho napisał(a):  Nowy logistyk w NoOSG http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...NoOSG.html

Moglby ktos powiedziec nieco wiecej na temat nowej Pani komendant? Ile ma sluzby?
Bo w cytowanym artyjule jakos zdawkowo opisano przebieg jej dotychczasowej kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 10:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017 10:36 przez quasimodo1.)
Post: #637
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(21-09-2017 05:24 )wiedźma napisał(a):  
(20-09-2017 19:32 )zdzicho napisał(a):  Nowy logistyk w NoOSG http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...NoOSG.html

Moglby ktos powiedziec nieco wiecej na temat nowej Pani komendant? Ile ma sluzby?
Bo w cytowanym artyjule jakos zdawkowo opisano przebieg jej dotychczasowej kariery.

Nie narzekaj - jako zwolenniczka" dobrej zmiany" powinnaś być usatysfakcjonowana takim info - vide info sprzed 1,5 roku o 01 SG. Big Grin. To już jest normą.
A tak na serio Pani ppor. Skończyła ukończyła studia gdzieś w granicach 97-98 .Pracowała jako "cywil" w SG. Następnie została funkcjonariuszem SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 19:58
Post: #638
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Jakoś w temacie cicho a przecież ruchy kadrowe na pozycjach jedynkowych ruszyły np. Roman za Marka. Ale to tylko jeden przykład a wrony kraczą o jeszcze przynajmniej 2 spektakularnych zmianach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 01:12
Post: #639
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(02-10-2017 19:58 )alien napisał(a):  Jakoś w temacie cicho a przecież ruchy kadrowe na pozycjach jedynkowych ruszyły np. Roman za Marka. Ale to tylko jeden przykład a wrony kraczą o jeszcze przynajmniej 2 spektakularnych zmianach.

To Roman jeszcze jest w "obiegu"?? Boi się odchodzić??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 19:11
Post: #640
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(02-10-2017 19:58 )alien napisał(a):  Jakoś w temacie cicho a przecież ruchy kadrowe na pozycjach jedynkowych ruszyły np. Roman za Marka. Ale to tylko jeden przykład a wrony kraczą o jeszcze przynajmniej 2 spektakularnych zmianach.



https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualn...cznyc.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS