Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAGUBIENIE??
21-11-2015, 17:18
Post: #1
ZAGUBIENIE??
Witam co się dzieje w przypadku zagubienia gazu, kajdanek bądź latarki - nie mówię tu o broni i radyjku bo wiadomo że tu już lipa!!!!!!!SmileSmile chodzi mi o rzeczy pierwsze które wymieniłem. orientuje się ktoś bo ubezpieczenie na sprzęt jest, to tu pewnie zaliczymy latarkę, a kajdanki i gaz???
miał ktoś kiedy taki problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2015, 21:36
Post: #2
RE: ZAGUBIENIE??
Piszesz oświadczenie i jazda Smile Tylko, niektóre firmy ubezpieczeniowe mają próg kwotowy. Także zbadaj temat. Koszt gazu wyliczą ci na 50zł a próg minimalny szkody maja ustalony np. na 100zł. Wtedy jedziesz z prywatnej kasy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 00:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 00:26 przez wiedźma.)
Post: #3
RE: ZAGUBIENIE??
Z tymi ubezpieczeniami to też różnie bywa, ponieważ - w niektórych przypadkach dotyczą one np. jedynie sprzętu należącego do Urzędów Wojewódzkich a w innych wypadkach (rzadszych) też do SG.
I tak np. latarka na budce kontrolerskiej podlega ubezpieczeniu ale podobna latarka będąca "na stanie" tzw. granicy zielonej już nie.
Czytać zapisy umowy.

Przy zagubieniu broni = prokurator = zwolnienie ze służby. Reszta to pikuś....Pan Pikuś Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 09:28
Post: #4
RE: ZAGUBIENIE??
(22-11-2015 00:21 )wiedźma napisał(a):  Przy zagubieniu broni = prokurator = zwolnienie ze służby.

Nie do końca. Mam kolegę, który zgubił klamkę. Konsekwencje oczywiście były, ale nie takie jak w "równaniu" powyżej. Nadal służy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 09:49
Post: #5
RE: ZAGUBIENIE??
Janek - podejrzewam że gnat Twego kolegi bardzo szybko się odnalazł i tylko dlatego nadal służy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2015, 10:47
Post: #6
RE: ZAGUBIENIE??
Na pewno szybko się nie znalazł - śnieg po pachy. A z tego co pamiętam to w ogóle się nie znalazł. To było dość dawno temu, także wtedy może inaczej się takie sprawy toczyły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 15:36
Post: #7
RE: ZAGUBIENIE??
witam. moi drodzy a może ktoś z was posiada albo orientujecie się gdzie mogę kupić tanio taką LATARKĘ
streamlight polystinger
BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 20:01
Post: #8
RE: ZAGUBIENIE??
(23-11-2015 15:36 )james napisał(a):  witam. moi drodzy a może ktoś z was posiada albo orientujecie się gdzie mogę kupić tanio taką LATARKĘ
streamlight polystinger
BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!


Tanio to raczej nie znajdziesz
http://latarki.pl/produkty/bez_kategorii...?bezstrefy

na Ebayu troszkę taniej
http://www.ebay.de/itm/STR76514-STREAMLI...SwAYtWOOwA

używana ale to aukcja z licytacją

http://www.ebay.de/itm/Polystinger-Strea...Sw3ydV698A
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS