Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia II stopnia
09-12-2015, 20:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2015 20:22 przez kabanos.)
Post: #1
Studia II stopnia
Witam. Zastanawiam się nad zrobieniem studiów II stopnia, obecnie mam tylko licencjat administracji systemami bezpieczeństwa. Służbę pełnię już na nowych zasadach od 3 lat, czyli 25/55, na przejściu I linia. Jaki kierunek wybrać związany ze Strażą aby w przyszłości przydał się w zawodzie? I najważniejsze pytanie czy w ogóle opłaca się robić mgr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2015 20:29 przez wiedźma.)
Post: #2
RE: Studia II stopnia
Szczerze? Proponuję: prawo, administrację, psychologię, socjologię, z technicznych kierunków np.: mechanika i budowa maszyn.
Na 100% przyda Ci się to w służbie.
Oczywiście nie licz na to, iż w przypadku gdybyś nawet uzyskał wszystkie dyplomy z wszystkich ww. kierunków Twój 01 napisze wniosek na Twoją 3-cią grupę.
Ale zapytałeś co się przyda w zawodzie - więc podpowiedziałam...
Pozdro!

P.S. Języków się ucz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 20:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2015 20:46 przez kabanos.)
Post: #3
RE: Studia II stopnia
Dzieki. Angielski znam na poziomie b2 w skali cef
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS