Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwolnienie ze sluzby
19-09-2018, 18:58
Post: #21
RE: Zwolnienie ze sluzby
Co ten komendant tak się na Ciebie zawziął? Może masz sporo nadgodzin lub urlopu i dlatego chce ci dać ten 3-miesięczny okres? A w okresie wypowiedzenia planuje wysłać Cię na wolne.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 20:04
Post: #22
RE: Zwolnienie ze sluzby
z W-MOSG tyle osób ucieka, że argumentuje to brakami kadrowymi...czyli żaden argument - z niewolnika nie ma pracownika tak po krócce
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 22:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2018 22:38 przez quasimodo1.)
Post: #23
RE: Zwolnienie ze sluzby
(19-09-2018 15:16 )Ryan napisał(a):  Witajcie, z początkiem września złożyłem raport o zwolnienie ze służby z prośbą o miesięczny okres wypowiedzenia ( z dniem 01.10.2018 r. ). Na dniach odbyłem rozmowę z Komendantem Oddziału, który nie zważając na żadne argumenty poinformował mnie, iż dostanę rozkaz o zwolnieniu z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oczywiście mogę się odwołać do organu wyżej. Czy ktoś pisał takie odwołanie albo ma pojęcie co w nim zawrzeć żeby jednak skończyło się na jednomiesięcznym okresie wypowiedzenia? Inna formacja czeka.

Gra nie warta świeczki - jest na prawie z podstawą z UoSG - bedzie argumentował np potrzebami służby itp - KGSG stanie po jego stronie - dalej WSA także zgodzi się z jego argumentami .

(19-09-2018 20:04 )Ryan napisał(a):  z W-MOSG tyle osób ucieka, że argumentuje to brakami kadrowymi...czyli żaden argument - z niewolnika nie ma pracownika tak po krócce
jeśli nie można po dżentelmeńsku - to idż na L4 - fakt będziesz stratny finansowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 22:45
Post: #24
RE: Zwolnienie ze sluzby
(19-09-2018 20:04 )Ryan napisał(a):  z W-MOSG tyle osób ucieka, że argumentuje to brakami kadrowymi...czyli żaden argument - z niewolnika nie ma pracownika tak po krócce
Ryan, olej to. Zajmij się przygotowaniem do nowej roboty, no i rozliczeniem pierdół w obecnej, walnij zielony urlopik jak pisze quasimodo1, przynajmniej dziewczyna się ucieszy, może w aucie masz coś do zrobienia lub na działce (sorki, jeszcze nie ten wiek Wink ).
Wietnamsko mandzurski to sam wiesz że najgorszy oddział w całej SG i nikt tego nawet nie chce porządkować..... bo musieliby za dużo osób wysłać na emeryturki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 23:09
Post: #25
RE: Zwolnienie ze sluzby
Niestety tak jest... i tak będę musiał zrobić Big Grin ale co do zasady odwołam się, chociaż ktoś będzie musiał ruszyć cztery litery i odpisać negatywnie.
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 13:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2018 13:33 przez FSZ.)
Post: #26
RE: Zwolnienie ze sluzby
Napisał odwołanie f-usz z W_MOSG i był na rozmowie w KG SG. Przedłużyli mu o tydzień a nie na maxa. Przedłużanie na max-a nie ma nic wspólnego z dobrem służby. Spróbuj w Związkach. Warto rozmawiać ale nie z Komendantem W-MOSG. Ten gościu wraz z oficerami WG zniszczyli ten oddział. Facet wie że jest dno a i tak nie robi nic żeby coś zmienić. W każdej PSG lawina odejść. Odchodzą do MON-u nawet starzy oficerowie. Masakra, a będzie jeszcze gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 14:05
Post: #27
RE: Zwolnienie ze sluzby
W sumie to jest myśl - rzekłbym f-sz tam gdzie robisz to związkowiec wmosg i... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS