Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział "Rekrutacja do SG"
23-03-2016, 11:18
Post: #1
Nowy dział "Rekrutacja do SG"
Witam,
pisałem do administratora, lecz nie otrzymałem odpowiedzi.

Co szanowni forumowicze sądzili by o utworzeniu nowego działu "Rekrutacja do SG", gdzie można by przenieść wszystkie wątki dotyczące rekrutacji, przeniesienia, rezygnacji z służby w SGHuh.

Można by było również uzyskać informacje od funkcjonariuszy na tematy nurtujące przyszłych kandydatów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 17:48
Post: #2
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
(23-03-2016 11:18 )lord43 napisał(a):  Witam,
pisałem do administratora, lecz nie otrzymałem odpowiedzi.

Co szanowni forumowicze sądzili by o utworzeniu nowego działu "Rekrutacja do SG", gdzie można by przenieść wszystkie wątki dotyczące rekrutacji, przeniesienia, rezygnacji z służby w SGHuh.

Można by było również uzyskać informacje od funkcjonariuszy na tematy nurtujące przyszłych kandydatów.

Jak najbardziej jestem "za", tylko pomińmy temat rezygnacji ze służby bo to nie jest przecież "rekrutacja" do niej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 18:44
Post: #3
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
Dobry pomysl. Tez o to kiedys wnioskowalam do szanownego Admina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 07:22
Post: #4
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
Wydaje mi się że wprowadziło by to porządek na forum, gdyż przeglądając je zauważyłem kilka wątków dot. rekrutacji porozrzucanych po różnych działach.Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 14:04
Post: #5
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
Czy ktoś posiada kontakt do szanownego Admina ?, ponieważ nie odpisuje na PW ani na mail
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 17:13
Post: #6
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
@lord43 - nie jesteś czasami "sierotą" po forumpolicja.cba.pl ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 17:52
Post: #7
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
Korespondencję czytam na bieżąco a ze względu na to, że jest jej dosyć dużo ..niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu. Bierzcie pod uwagę, że forum zajmuje się w czasie wolnym dodatkowo jestem czynny zawodowo i mam też swoje życie prywatne (co za tym idzie związane z tym problemy). Staram się odpowiadać w miarę możliwości czasowych i wg. gradacji "jakościowej" zgłaszanego problemu (a są one czasami naprawdę poważne).

Reasumując - jak nie odpisałem to nie ma co od razu robić z tego publicznego larum. Trochę wyrozumiałości - Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 18:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016 18:18 przez lord43.)
Post: #8
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
(25-03-2016 17:52 )PlanetaX napisał(a):  Korespondencję czytam na bieżąco a ze względu na to, że jest jej dosyć dużo ..niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu. Bierzcie pod uwagę, że forum zajmuje się w czasie wolnym dodatkowo jestem czynny zawodowo i mam też swoje życie prywatne (co za tym idzie związane z tym problemy). Staram się odpowiadać w miarę możliwości czasowych i wg. gradacji "jakościowej" zgłaszanego problemu (a są one czasami naprawdę poważne).

Reasumując - jak nie odpisałem to nie ma co od razu robić z tego publicznego larum. Trochę wyrozumiałości - Pozdrawiam.

Nie chciałem zabrzmieć jakbym miał jakieś pretensje, rozumiem że nie każdy ma czasBlush. Tak czy inaczej dziękuje za zrealizowanie prośby, wątek do zamknięcia.
Cytat:Napisane przez quasimodo1 - Dzisiaj 17:13
@lord43 - nie jesteś czasami "sierotą" po forumpolicja.cba.pl ?

Nie ukrywam że przeglądałem tamte forum, i jednocześnie to. Czy to jakiś problem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 18:51
Post: #9
RE: Nowy dział "Rekrutacja do SG"
(25-03-2016 18:08 )lord43 napisał(a):  Napisane przez quasimodo1 - Dzisiaj 17:13
@lord43 - nie jesteś czasami "sierotą" po forumpolicja.cba.pl ?

Nie ukrywam że przeglądałem tamte forum, i jednocześnie to. Czy to jakiś problem ?
[/quote]

Żaden problem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS