Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowa Kwalifikacyjna
05-11-2016, 21:06
Post: #81
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Czy ktoś z październikowych rozmów dostał jakąś odp dot. nastepnego etapu badz zakonczenia postepowania rekrutacyjnego?
Niby dopiero minał miesiac, ale powiedzieli, że do msc trzeba czekac Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 11:32
Post: #82
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Ma ktoś z Was wyznaczonego psychologa na 14.12 na g.8:30 w NwOSG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 23:37
Post: #83
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Witam. Widzę, że w tym wątku są pytania na różne tematy, to i ja zapytam żeby nie tworzyć nowego.

Niedługo mam psychologa i zastanawiam się jak wypada się ubrać. Elegancko jak na rozmowę kw czyli garnitur, krawat, czy raczej luźniej - jeansy, koszula?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2016, 07:37
Post: #84
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(10-12-2016 23:37 )Hszpn napisał(a):  Witam. Widzę, że w tym wątku są pytania na różne tematy, to i ja zapytam żeby nie tworzyć nowego.

Niedługo mam psychologa i zastanawiam się jak wypada się ubrać. Elegancko jak na rozmowę kw czyli garnitur, krawat, czy raczej luźniej - jeansy, koszula?

Możesz luźniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2016, 14:44
Post: #85
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
hej, mam pytanie do osób, które podchodziły do rekrutacji po raz 2. Czy psycholog na drugim podejściu porównuje kwestionariusz i testy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2016, 07:03
Post: #86
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Po zakończonej rekrutacji negatywnie wyniki badan rzekomo sa niszczone Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2017, 12:52
Post: #87
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Witam! Jak długo czekaliście na telefon z powiadomieniem o rozmowie kwalifikacyjnej w NwOSG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2017, 14:59
Post: #88
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Witaj,

W moim przypadku wyglądało to następująco. W połowie grudnia złożyłem wszystkie dokumenty a rozmowę miałem w połowie stycznia i telefon z zaproszeniem na te rozmowę miałem tydzień wcześniej także około 1-mc. Na kolejny etap czyli powiadomienie o psychotestach też czekałem około miesiąca.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2017, 16:07
Post: #89
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(09-03-2017 14:59 )Angry napisał(a):  Witaj,

W moim przypadku wyglądało to następująco. W połowie grudnia złożyłem wszystkie dokumenty a rozmowę miałem w połowie stycznia i telefon z zaproszeniem na te rozmowę miałem tydzień wcześniej także około 1-mc. Na kolejny etap czyli powiadomienie o psychotestach też czekałem około miesiąca.

Pozdrawiam
Ok dziękuję za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 08:56
Post: #90
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Siema wszystkim!
Sluchajcie ja składałam dokumenty na nabór w NOSG 20 lutego. A telefon z zaproszeniem na rozmowę miałam 17.03. Rozmowa 24.03 już w ten piątek, więc popołudniu dam Wam znać jakie były pytania. Chociaż powiem Wam szczerze, że nie byłam przygotowana na nią. Nie spodziewałam sie, że mnie zaproszą Smile
A jak u Was? Był już ktoś z Was na rozmowie już?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 18:07
Post: #91
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
witam, również zostałem zaproszony na rozmowę 24.03 - NOSG Smile, paprotka z czego się przygotowujesz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2017, 10:36
Post: #92
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Do mnie też dzwonili w piątek, niestety nie zdążyłem odebrać tel. Oddzwoniłem i na mój termin już kogoś mają. Wie ktoś jak dalej to wygląda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 15:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2017 15:33 przez paprotka.)
Post: #93
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Siema! mat_36 ja się nie przygotowywałam za bardzoSmile Dla tych przyszłych kandydatów mam jedno ważne info : PRZYGOTUJCIE SIĘ NA ROZMOWĘ !!!!Big GrinBig Grin
Jest dużo pytań z różnych zagadnień! Przede wszystkim zadania SG, ale nie tylko ośrodków przy granicach, a także tych wewnętrznych. Dlaczego są stworzone Ośrodki dla uchodźców, jaka jest ich rola i gdzie się znajdują. Państwa w Schengen. Kto to jest Uchodźca, jedna dziewczyna to miała nawet pytanie o Księstwo Warszawskie.. Smile jakie są przejścia graniczne w Nadburzańskim Oddziale SG, gdzie jest przejście graniczne kolejowe, wymienić Placówki SG w NOSG, terenowe oddziały SG. Czyli w większości wszystkie zagadnienia z notatki załączonej na ich stronie pod pdf Kwestionariusza do pobrania. Mi od razu powiedzieli, że mogę mieć ciężko z dostaniem się.. za tatuaże.. Dziwię się tylko, po co do mnie dzwonili skoro wiedzieli o tym od początku.Paliwo poszłoooSmile Ale atmosfera jest fajna, fajni ludzie tam przychodzą na rozmowy (ale dużo było osób, które wyszły z rozmowy i nawet nic nie powiedziały jakie były pytania- zapewne w celach wymordowania konkurencji Big Grin ale przecież i tak się z kimś z tych osób spotkają na szkółceSmile po co sobie robić wrogów? Smile)), a komisja jest w porządku i nie są surowiSmile dużo się śmieją podczas rozmowy.
Tak więc życzę wszystkim powodzenia i może do zobaczenia !Big Grin

Aha i jeszcze jedno! Jeśli macie rozmowę na 10:00 to nie sugerujcie się, że na 09:30 możecie być. Możecie nawet przyjechać na 9:00 i zająć kolejkę, bo wchodzicie w kolejności w jakiej przyszliście do poczekalni! Więc wbijajcie na 9:00. Im szybciej tym lepiej i łatwe pytania się nie skończą;p he
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 16:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2017 18:12 przez mat_36.)
Post: #94
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
tak tak, byliśmy o tej samej porze na rozmowie Smile, mi na szczęście dobrze poszło, zapytali tylko o placówki i przejścia graniczne w NOSG i terenowe oddziały SG.

spodziewałem się po prostu, że ktoś będzie miał rozmowę przed nami, we wtorek czy też w środę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2017, 14:09
Post: #95
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Witam, 27 lutego składałem dokumenty w NwOSG,dzisiaj minął miesiąc odkąd złożyłem i do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi i co mam robić??? Mam po prostu cierpliwie czekać czy dzwonić z pytaniem??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 20:22
Post: #96
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
witam, czy ktoś z osób będących na psychotestach z końca marca otrzymał odpowiedź odnośnie wariografu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 19:04
Post: #97
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Cześć, bylam złożyć papiery 13.03.2017r. w Raciborzu
Czy ktoś już dostał jakiś odzew? List telefon?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 08:36
Post: #98
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Kadry mają czas do dwóch miesięcy na odpowiedź, musisz uzbroić się w cierpliwość. Sam czekam już miesiąc miesiąc na odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 13:26
Post: #99
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Właśnie listonosz przyniósł list Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 14:24
Post: #100
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
A do mnie zadzwonili.
Życzcie mi powodzenia na pierwszej rozmowie. 5.05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS