Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowa Kwalifikacyjna
24-04-2017, 20:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2017 22:00 przez Ravi224.)
Post: #101
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Ktoś już był na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej w Podlaskim oddziale SG? Ktoś ma termin na najbliższą środę?(26.04.17)?

Jeśli tak to mam również pytanie kto zasiada obecnie w komisji i czy komisja zmienia sie z każdym dniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 09:58
Post: #102
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Po rozmowie kwalifikacyjnej dzwonią z datą testów psychologicznych czy listownie zawiadamaja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 10:51
Post: #103
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(24-04-2017 20:38 )Ravi224 napisał(a):  Ktoś już był na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej w Podlaskim oddziale SG? Ktoś ma termin na najbliższą środę?(26.04.17)?

Jeśli tak to mam również pytanie kto zasiada obecnie w komisji i czy komisja zmienia sie z każdym dniem?

Można zapytać kiedy składałeś dokumenty i po jakim czasie odezwali się do Ciebie z terminem rozmowy? Ja już ponad miesiąc od złożenia dokumentów i nie ma odezwu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 18:33
Post: #104
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Składałem jakoś 7-8 marca zadzwonili do mnie 19 kwietnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2017, 06:26
Post: #105
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Jak wygląda sytuacja co do naboru w woj. Podlaskim?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 11:09
Post: #106
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Jest jakaś różnica między pierwsza rozmową kwalifikacyjną, a tą podczas drugiego etapu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 14:57
Post: #107
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Na drugiej masz wiecej os. w komisji. Zakres pytan ten sam jednak bardziej cisna na osobowosc. Zainteresowania, autoprezentacja, po co tu chcesz it itd...co mozesz zaoferowac, gdzie chcesz sie dostac...czy zielona czy przejscie...itp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 21:31
Post: #108
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(23-08-2017 14:57 )spiryt napisał(a):  Na drugiej masz wiecej os. w komisji. Zakres pytan ten sam jednak bardziej cisna na osobowosc. Zainteresowania, autoprezentacja, po co tu chcesz it itd...co mozesz zaoferowac, gdzie chcesz sie dostac...czy zielona czy przejscie...itp


Dłużej trwa ta rozmowa ? Byłeś już może na tej rozmowie na drugim etapie ? Oni chyba sami będą zmęczeni siedzieć tak długo, bo na próbnym powiadali panowie, że trzeba się nastawiać iż będziemy tam nawet do godzin wieczornych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 21:42
Post: #109
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
I tak Cię wypytaja o wszystko. Na majowym etapie było chyba 15 osób w komisji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2022, 19:04
Post: #110
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Hej. Niedługo rozmowa kwalifikacyjna. Moja pierwsza. Czy ktoś był w NOSG w Chełmie? Jak to mniej więcej wygląda i czego się obawiać. Stresuje sie bo to moja pierwsza sztyczność z tym wszystkim. ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2022, 19:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2022 19:48 przez lulu.)
Post: #111
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(09-01-2022 19:04 )Zuzazuza123 napisał(a):  Hej. Niedługo rozmowa kwalifikacyjna. Moja pierwsza. Czy ktoś był w NOSG w Chełmie? Jak to mniej więcej wygląda i czego się obawiać. Stresuje sie bo to moja pierwsza sztyczność z tym wszystkim. ?

Na początku będziesz musiała powiedzieć coś o sobie, czym się zajmujesz, dlaczego akurat SG. Mnie osobiście pytali z wiedzy tylko jakie są zadania SG, ile jest wszystkich oddziałów i kto nimi zarządza i w sumie tyle. Na pewno Cię spytają czy brałaś narkotyki i jeśli tak to kiedy, czemu, ile, jakie. I czy jakby Cię przydzielili do innej placówki, czy miałabyś z tym jakiś problem Wink Ogółem nie ma co się stresować, rozmowa trwa 5-10min max i w komisji siedzą 3-4 osoby. Powodzenia Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2022, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2022 20:01 przez Zuzazuza123.)
Post: #112
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(09-01-2022 19:47 )lulu napisał(a):  
(09-01-2022 19:04 )Zuzazuza123 napisał(a):  Hej. Niedługo rozmowa kwalifikacyjna. Moja pierwsza. Czy ktoś był w NOSG w Chełmie? Jak to mniej więcej wygląda i czego się obawiać. Stresuje sie bo to moja pierwsza sztyczność z tym wszystkim. ?

Na początku będziesz musiała powiedzieć coś o sobie, czym się zajmujesz, dlaczego akurat SG. Mnie osobiście pytali z wiedzy tylko jakie są zadania SG, ile jest wszystkich oddziałów i kto nimi zarządza i w sumie tyle. Na pewno Cię spytają czy brałaś narkotyki i jeśli tak to kiedy, czemu, ile, jakie. I czy jakby Cię przydzielili do innej placówki, czy miałabyś z tym jakiś problem Wink Ogółem nie ma co się stresować, rozmowa trwa 5-10min max i w komisji siedzą 3-4 osoby. Powodzenia Big Grin

Dzięki wielkie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2022, 21:15
Post: #113
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
(09-01-2022 19:04 )Zuzazuza123 napisał(a):  Hej. Niedługo rozmowa kwalifikacyjna. Moja pierwsza. Czy ktoś był w NOSG w Chełmie? Jak to mniej więcej wygląda i czego się obawiać. Stresuje sie bo to moja pierwsza sztyczność z tym wszystkim. ?

U mnie na rozmowie miałem pytania dlaczego SG ile jest ośrodków szkolen, komendant NOSG, Komendant Główny SG, ile jest placówek w NOSG i główne zadania SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2022, 16:53
Post: #114
RE: Rozmowa Kwalifikacyjna
Województwo Podlaskie! Czy są tu osoby które niedawno miały rozmowę kwalifikacyjną? Jakie pytania mieliście? Jak wyglądała rozmowa? Ile osób liczy komisja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS