Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program modernizacji 2017-2020
03-02-2017, 10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2017 10:54 przez endrju.)
Post: #232
RE: Program modernizacji 2017-2020
Ja rozumiem to w ten sposób. Związki utrzymują się z ''darowizny'' (nawet te 10zł) funkcjonariuszy więc i normalną rzeczą jest że f-sze mają prawo oceniać pracę związków, tak jak pracodawca ma prawo oceniać pracę swoich podwładnych bo to on im płaci. Prawdą jest że związki w SG nie są dobrze oceniane w odróżnieniu od związków Policji.

Zawody sportowe? Przez f-szy postrzegane są tak że z każdej PSG jest 2 zawodników którzy danego dnia jadą na zawody, nieraz zawody wypadają im zamiast służby, ktoś tą służbę za nich dostanie no i tu jest problem bo tak: Trzeba organizować opiekę nad dzieckiem bo służba wypada na naszym DW, a współmałżonek wtedy pracuje Wzięli byśmy opiekę ale już się jej pozbyliśmy podczas innych turniejów (bo przecież dyscyplin jest wiele)Dodgy i tak koło się zamyka Wink Ja osobiście nie mam nic przeciwko. Sam w cywilu byłem zawodnikiem i rozumiem ideę organizowania takich zawodów. Prawda jest taka: kto nigdy nie grał w jakąś dyscyplinę tak ''bardziej poważnie'' - nie zrozumie.

Kwestia imprez okolicznościowych organizowanych przez związki też według mnie jest nie do końca kolorowa. Jaki sens jest płacenia składek 10zł miesięcznie co w skali roku daje 120zł jak podczas organizowanej imprezy ''mikołajkowej'' muszę zapłacić 20zł za wstęp z której to kwoty zostanie również sfinansowana paczka dla mojego dziecka. Pytam się co się podziało z moimi 120zł? Dodam tyle że f-sz nie będący w związkach musi za tą imprezę zapłacić 40zł i ma wszystko to co ja, którego ta impreza kosztowała łacznie 120zł + 20zł = 140zł.
Pytam gdzie tu sens gdzie logika? Big Grin

Podwyżki? Wiadome jest że NSZZFSG nie zgodzi się na podział tzw. ''policyjny''. Pokażcie mi związkowca siedzącego przy korycie będącego na grupie 2-5? Jak jemu się to opłaca. Szkoda bo idea związków w tym momencie jest zatracona. Kiedyś były związkowiec jednej z kopalni powiedział mi definicję związków zawodowych która utkwiła mi do dzisiaj. Powiedział tak: ''widzisz synek, związki to coś takiego że mała grupa ludzi walczy o dobro dla ogółu, nawet dla tego pod ziemią z kilofem - on też ma prawo do tego co dostanie ten w biurze''

Pisanie słów: "...Łatwo jest kogoś oceniać nie robiąc nic samemu..." . jest troszkę nie w porządku Panie Sebastianie. Po to powołuje się jakiś zarząd związków na dany okręg żeby to oni walczyli w imieniu ogółu. Po co? Po to żeby zwykły kpr. Kowalski nie musiał dymać po 12h nocy na spotkanie do Warszawy nie mając zielonego pojęcia o różnego rodzaju procesach administracyjnych. Od tego jesteście wy, ''kierownictwo'' związków, a ten Kowalski po wywalczonej podwyżce również ma być z siebie dumny bo ma pomyśleć że te 10zł wpłacane co miesiąc na konto związków nie poszło na marne. Mało tego on również ma prawo do nazywania się ''związkowcem''.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Program modernizacji 2017-2020 - Reor - 10-01-2017, 20:51
RE: Program modernizacji 2017-2020 - endrju - 03-02-2017 10:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS