Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program modernizacji 2017-2020
03-02-2017, 11:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2017 11:42 przez endrju.)
Post: #235
RE: Program modernizacji 2017-2020
(03-02-2017 11:17 )arek32 napisał(a):  
(03-02-2017 10:50 )endrju napisał(a):  Ja rozumiem to w ten sposób. Związki utrzymują się z ''darowizny'' (nawet te 10zł) funkcjonariuszy więc i normalną rzeczą jest że f-sze mają prawo oceniać pracę związków, tak jak pracodawca ma prawo oceniać pracę swoich podwładnych bo to on im płaci. Prawdą jest że związki w SG nie są dobrze oceniane w odróżnieniu od związków Policji.

Pozdrawiam.

Chyba mylisz pojęcia ...funkcjonariusze otrzymują wynagrodzenia za służbę więc siłą rzeczy komendant rozlicza ich z wyników a związkowcy nie otrzymują nic. Jeżeli myślisz ze coś biorą z tych 10 zeta to się mylisz. Ja płace składkę po to by ktoś mógł nas reprezentować, rozmawiać , negocjować i uważam , że związki to robią , raz lepiej a raz gorzej a nie żeby paczkę dostać na dziecko lub w inny sposób odzyskać swoje 10 zł. Związki są otwarte na propozycje i jeżeli ktoś ma coś ciekawego do zaprezentowania na forum nie odmawiają . A tu na forum pieniaczy i dyskutantów wielu, więc niech przyjdą zaproponują swoje pomysły, pomogą innym jeżeli uważają ze Ci co do tej pory to robią są fe! A najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nie płacą składek, a wiecznie marudzą i szlochają na związki .. miało być 60 do 40 wielki płacz ..teraz może byc 90-do 10.. płacz wcale nie gorszy...podejrzewam że jak by wszyscy dostali po równo też będzie źle...wiecznie źle.


Przepraszam, źle sformułowałem myśl. Nie chodziło mi o to że związkowcy biorą coś z tych 10z. Chodziło mi o to że te 10zł zasila konto związkowe czyt. całej organizacji z czego finansowane są ich wyjazdy żeby nas reprezentować, rozmawiać , negocjować. Ale i zawody sportowe, trofea, odznaczenia - słowem ogólna działalność związków. Więc normalną rzeczą jest że każdy kto płaci będzie oceniał ich pracę. Ale tu masz rację że najwięcej psioczą i narzekają ci na których pasku nie widnieje pozycja - składka NSZZFSG. Tak czy siak związki są potrzebne bo gdyby nie związki całkiem by nas okroili z każdej strony i nie mieli byśmy nic do powiedzenia.

P.S.
Czas zakończyć dyskusję nt. związków bo robi się offtopic. Temat związany jest z podwyżkami i modernizacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Program modernizacji 2017-2020 - Reor - 10-01-2017, 20:51
RE: Program modernizacji 2017-2020 - endrju - 03-02-2017 11:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS