Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program modernizacji 2017-2020
04-02-2017, 07:58
Post: #273
RE: Program modernizacji 2017-2020
(04-02-2017 04:06 )Boruc79 napisał(a):  Jakby nie ludzie na grupach 2-4 to byś Panie oficerku zginął!!!!!!

Nie rozumiem skąd w was bierze się tyle nienawiści? Jak sami nie będziemy się nawzajem szanować to nikt nas nie będzie szanował. Ot macie przykład jak nas odbiera społeczeństwo w komentarzach pod artykułem o tragicznej śmierci 48 letniego emeryta SG. Czy chcemy czy nie to jednak wszyscy jedziemy na tym samym "wózku" i to żaden argument , że ktoś jest oficerem a ja nie to niby uważam się za tego "lepszego". System tak funkcjonuje, że niezależnie od naszego widzimisię zawsze będą występowały relacje przełożony podwładny i musimy się do tych relacji dostosować. Pozostaje zadać samemu sobie pytanie czy jakość człowieka faktycznie przekłada się na posiadany przez niego stopień służbowy???

Druga sprawa to logika ekonomii. Znowu występują tu schematy pokrzywdzonego przez system pt. gorzkie żale i dramaty heroikomiczne ..tylko konkretnie o co? Dostaniemy po 253 brutto - Policjant "liniowy" przy dobrych wiatrach dostanie 270 pln brutto. Różnica to 17 pln brutto czyli niewiele ponad 10 pln netto i to w dodatku służbowym, który już z samego założenia jest niestabilny a decyduje o nim wasz przełożony. Czy te 10 pln miesięcznie (sto parę złotych rocznie) faktycznie jest warte tego aby "pozabijać" wszystkich dookoła ..no bo przecież mi się należy bardziej???

Miłego dnia życzęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Program modernizacji 2017-2020 - Reor - 10-01-2017, 20:51
RE: Program modernizacji 2017-2020 - PlanetaX - 04-02-2017 07:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS