Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
04-01-2016, 08:38
Post: #56
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Dla nas teraz priorytetem będzie wejście w odpowiedniej formie ustawy modernizacyjnej dla służb mundurowych. Bo to w przeciągu lat ( plany na 2017-19) daje realne podwyżki i odmrożenie waloryzacji. Podobnie było w latach 2006-09 ( z rocznym poślizgiem - tzw. dziura budżetowa). Najgorsze dla mnie jest marcell to, że tak jak w niektórych postach na tym forum jak i w realu coraz więcej jest ludzi , którzy jedyne na co patrzą to tylko na podwyżki i to w wydaniu - nie że są ( obojętnie w jakiej kwocie) - tylko Dlaczego tak Mało?!. Większość z nich zapomniała , że co miesiąc bierze PENSJĘ! ( ale chyba w wydaniu - " czy się siedzi, czy się leży...... itd.) . Oczywiście nie wrzucając wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?) - Sebastian DOBROWOLSKI - 04-01-2016 08:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS