Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
18-06-2017, 11:39
Post: #101
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Jak ktos ma cos za pazurami to mu kolega z patrolu bedzie wadzil.
Kamery to dobre rozwiazane. Nawet w tak "zacofanym" kraju jak Bialorus od dobrych kilku lat pogranicznicy maja kamery przy mundurach.
Chociaz tam to chyba bardziej o korupcje chodzi Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 17:34
Post: #102
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
http://www.zonadwislanski.pl/79-aktualno...o-nszz-fsg

Czyżby rzeczywiście szła odmiana?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 19:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2017 19:29 przez niki.)
Post: #103
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(13-06-2017 22:12 )keyser soze napisał(a):  ....ograniczyć biurwy, statystykę i podnieść wreszcie pensję, bo za kasę z biedronki nikt nie chce przyjść do Policji....
niom u nas zwiało w tym roku już 5 czy 6 osób (staż poniżej 3 lat).
Ostatnio spotkałem znajomego (inna służba), robi za ochroniarza i się cieszy że odszedł, ma względny spokój, 2tysia z emerytury+2,5 tysia dorobi będąc w pracy 7-8razy w miesiącu.

(17-06-2017 20:52 )ezech napisał(a):  ... osobiście wielokrotnie dzięki kamerom z monitoringu z przejścia miałem argument nie do podważenia - chociażby w postępowaniu mandatowym
ja tam działam w ramach prawa, wiem co robię i dlaczego, może się to nagrywać non stop...
1 raz w ciągu 6 lat służby w na pasie przydał się monitoring i to nie mnie a kumplowi z sąsiedniego pasa właśnie w postępowaniu mandatowym.
Co do nagrywania - tam gdzie robię jest kamerka i mi to wisi czy ona nagrywa czy nie.
Natomiast czy jest sens to kupować? Ktoś na tym zarobi napewno, kilka osób pobuduje domy, kupi auta itp Wink
Tylko czy to coś poprawi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2017, 19:56
Post: #104
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(26-06-2017 17:34 )michael33 napisał(a):  http://www.zonadwislanski.pl/79-aktualno...o-nszz-fsg

Czyżby rzeczywiście szła odmiana?

W sluzbie od 20 lat z czego przez 16 lat w ZO w oddziale. Gratuluje takiego kandydata. Na pewno zna realia braci granicznej od podszewki i nie jedno przeszedl na pierwszej linii.
Ja nie wiem czy takie osoby to bardziej funkcjonariusze czy zwiazkowcy.

Pytam. Po co i komu, oprocz samych dzialaczy, maja sluzyc zwiazki w SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2017, 20:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2017 20:34 przez Patek666.)
Post: #105
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(27-06-2017 19:56 )wiedźma napisał(a):  
(26-06-2017 17:34 )michael33 napisał(a):  http://www.zonadwislanski.pl/79-aktualno...o-nszz-fsg

Czyżby rzeczywiście szła odmiana?

W sluzbie od 20 lat z czego przez 16 lat w ZO w oddziale. Gratuluje takiego kandydata. Na pewno zna realia braci granicznej od podszewki i nie jedno przeszedl na pierwszej linii.
Ja nie wiem czy takie osoby to bardziej funkcjonariusze czy zwiazkowcy.

Pytam. Po co i komu, oprocz samych dzialaczy, maja sluzyc zwiazki w SG?

Służył w Budzisku, w Oddziale gdzieś od 2009 lub 2008.Tak więc dane masz ch.niepełne. Zna realia braci granicznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2017, 05:46
Post: #106
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
A to szacunek - przygotowawcza odbebnil na granicy. Szmat czasu. A wiec powinien sie tym chwalic na swym wyborczym plakacie.
A dane mam takie jakie serwuje sam kandydat na przewodniczacego, wiec jak sam kolego patek zauwazyles ch...e. Nie moja to wina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 19:48
Post: #107
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Wcześniej. od 2006 lub 2007. Z kierownika zmiany na DO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 21:43
Post: #108
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
no i po staremu, no prawie
no ale ale, nie ma co, jest co robić
nowe władze powinny się wziąć za odpowiedź na pismo (z kwietnia!!!) btiz dot sytuacji mieszkaniowej SG, a dokładniej uprawnień z tego tytułu wynikających;
prawo do lokalu w miejscu pełnienia służby,
równoważnik za remont,
równoważnik za brak lokalu,
zwrot kosztów dojazdu,
pomoc finansowa na zakup lokalu.

Zaskakujące jest to, że to strona służbowa a nie związkowa cokolwiek chce tu zmienić, argumentując, że sytuacja jest niezadowalająca... (tzn przynajmniej w tej czaso-przestrzeni)
nawet nalega na jakąś odpowiedź, czy związek jest zainteresowany...
wybory wyborami do roboty trza się brać!

przecież to najprawdziwsza kasa dla ludzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 15:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 15:33 przez ezech.)
Post: #109
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
no to podbijam - rozumiem, że jeśli tak dziwnie się złoży i nam wszystko zapier... to nikogo to nie obchodzi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 22:57
Post: #110
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
A Ty Ezech jesteś związkowcem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2017, 06:55
Post: #111
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
a tu coś bardzo pozytywnego, jedna z lepszych analiz i bardzo korzystna dla ludzi, jest też w dziale lotnictwo, ale powielam tu bo o taki związek mi chodzi:
http://www.nszzfsg.pl/aktualnosci/pisma-...ie-uposaze
warto się zapoznać z pismami, szacun dla osób które to opracowały;
liczę na tak merytoryczne podejście w innych tematach!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2017, 17:34
Post: #112
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(18-07-2017 06:55 )ezech napisał(a):  a tu coś bardzo pozytywnego, jedna z lepszych analiz i bardzo korzystna dla ludzi, jest też w dziale lotnictwo, ale powielam tu bo o taki związek mi chodzi:
http://www.nszzfsg.pl/aktualnosci/pisma-...ie-uposaze
warto się zapoznać z pismami, szacun dla osób które to opracowały;
liczę na tak merytoryczne podejście w innych tematach!

Ciekawe czy powstanie również podobny "całościowy" dokument w sprawie całego rozporządzenia płacowego"?
Jeśli Komendant Główny pozytywnie rozpatrzy prośbę lotników to może będzie to dobra wróżba dla pozostałych że jednak można coś poprawić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2017, 18:05
Post: #113
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
no dziś wielki szacunek dla Andrzeja Szarego, wielki respekt
przykład godny naśladowania to jest Związkowiec!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 14:20
Post: #114
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
No i co z L-4?
To jakaś paranoja.
Od ponad roku jest priorytet dla min. Zielińskiego i ...
Chyba nasze związki dały się zrobić w konia. W pstrego konia ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 19:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2017 19:23 przez wiedźma.)
Post: #115
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
A wy dalej wplacajcie co miesiac na swoich zwiazkowcow.
Paranoja. Paru kolesi zyje sobie kosztem rzeszy funkow. Ich jedynym celem jest dostanie sie na chorazowki, oficerki, zajmuja etaty funkcjonariuszy samemu siedzac w odzialach niewiadomo co tam robiac.

OBUDZCIE SIE LUDZIE!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2017, 21:43
Post: #116
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
http://strazacki.pl/artyku%C5%82y/komuni...%82ecznego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 06:33
Post: #117
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
KOMUNIKAT FEDERACJI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH

http://więcejwww.nszzfsg.pl/komunikat-fe...urowych-2/

Spotkanie po latach starych znajomychWink Najzabawniejsze, że jest to spotkanie robocze z osobą, która ogołociła formacje mundurowe ze wszystkiego...

http://zzsflorian.kwpsp.wroc.pl/i/inform...tkania.pdf

To tak jakby przyszło się do złodzieja, który wcześniej nas okradł z pokojową petycją, że jeśli wyjdzie na wolność to może rozważy zwrócenie nam tego co nam ukradł. I jeszcze pamiątkowe z nim zdjęcie....

Koniec świataBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 00:35
Post: #118
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Planeta, You make my day :-))
Przy piątku czuję się wyjątkowo mocno rozbawiony i nie jest to zasługa drinka :-))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 21:00
Post: #119
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Odznaczenia resortowe zdecydowanie są na pierwszym miejscu wg. tzw. gradacji nurtujących nas problemów...

http://www.nszzfsg.pl/wp-content/uploads...ortowe.pdf

Tu występuje taka prosta zależność, że im mniej masz wspólnego z prawdziwą granicą (czyt. systemem zmianowym) tym bardziej jesteś zasłużony dla obronności kraju (czyt. masz dużo medali).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 15:36
Post: #120
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Komunikat Federacji ZZ SM w sprawie ankiety referendalnej w sprawie ogólnokrajowej akcji protestacyjnej służb mundurowych:
http://www.nszzfsg.pl/komunikat-federacj...ndurowych/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS