Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
28-08-2018, 20:59
Post: #121
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Wahałem się czy zadać to pytanie w temacie "widzę związek" czy "nie widzę związku". Postanowiłem jednak być optymistą.
Ilu funkcjonariuszy, w skali formacji, należy do NSZZ FSG?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 21:33
Post: #122
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Z liczebności związkowców z okolicznych PSG na płd- zachodzie stawiam na około 20% całej formacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 22:00
Post: #123
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
strzelam, że ciut więcej między 50-60%
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 22:49
Post: #124
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(28-08-2018 22:00 )Grubcio napisał(a):  strzelam, że ciut więcej między 50-60%

Nie chce mi się wierzyć aby połowa - w całej RP tylko 11% ogółu zatrudnionych deklaruje przynależność do związków zawodowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 07:33
Post: #125
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
Na mojej PSG przynależność to około 75% aczkolwiek tendencja jest taka, że ludzie się wypisują bo jak to zacytuje związki to ściema biorą kasę po 10 zł i nic nie robią nie licza się z szeregowymi funkami z tego co wiem w sąsiednich PSG jest podobnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 18:38
Post: #126
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
u mnie jest ponad 50 %
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2019, 08:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2019 08:31 przez ezech.)
Post: #127
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
i to jest rola związków:

https://www.infosecurity24.pl/kryzys-w-p...3d5Fw-D2vg
http://www.zzsflorian.pl/images/aktualno...lorian.pdf

oczywiście, nie rzucanie bezpodstawnymi oskarżeniami, ale interweniowanie kiedy władza uderza do głowy i wydaje się, że mając polityczne poparcie wolno mi więcej (patrz kazus szefa KNF)
ba, w przypadkach ewidentnie naruszających przepisy to też stosowne reagowanie, aż do zawiadomienia prokuratury (np. rażące przekroczenie uprawnień)

"Zgodnie z treścią artykułu 231 Kodeksu Karnego funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jest to tzw. przestępstwo urzędnicze."

"Z przekroczeniem uprawnień mamy do czynienia wówczas, gdy sprawca podejmuje czynności nieleżące w granicach jego kompetencji. Chodzi tu o przekroczenie zakresu czynności służbowych, do których wykonania sprawca jest uprawniony."

i jeszcze:

"Niedopełnienie obowiązków polega na zaniechaniu ich wykonania albo na nienależytym, niedbałym ich wykonaniu. Może ono polegać także na podjęciu przez funkcjonariusza publicznego działania w przypadku, gdy obowiązek na nim spoczywający polegał na powstrzymaniu się od pewnych działań."

cyt. za:
https://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/c...wnien.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2019, 17:17
Post: #128
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
https://mundurowe.info/980,sytuacja-kadr...graniczna/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS