Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
30-06-2012, 15:36
Post: #15
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?)
(30-06-2012 14:37 )PlanetaX napisał(a):  Tylko tu jest też istotna zasada tzw. zasięgu terytorialnego rażenia. Dziennikarz pisząc swój tekst dociera do dość dużej a co za tym idzie dość zróżnicowanej "gatunkowo" społeczności. Za to odpowiedź dotrze już tylko do z góry określonego "profilu" osób zazwyczaj "współdzielących" interes w owym piśmie zawarty. Ja generalnie też mogę sobie napisać "odezwę" uciemiężonego do owego artykułu i ją tu opublikować. Tylko co to da skoro czytają nas tu głównie mundurowi???

Po drugie gdybym nie był mundurowym to po zapoznaniu się treścią zarówno artykułu jak i sprostowania ..niestety uwierzyłbym artykułowi ..i tak też to uczyni 99,9% populacjiWink

Ale to jest pierwsze - dosłownie - publicystyczne wystąpienie jakiegokolwiek prominentnego działacza NSZZ FSG od czasu rozpoczęcia protestu Służb Mundurowych, poświęcone obronie godności Służby.

Uważam, że należy to docenić i dopingować do kolejnych odważnych publikacji.

Promowanie artykułu, to osobna kwestia. Skoro ja mogłem go podlinkować na "naszym" forum, to tym bardziej mógł zrobić to Szanowny Autor. Można było zainteresować admina strony FZZ SM, można było przesłać tekst w różne miejsca. Proszę mi wierzyć, że dotarcie do 10 tysięcy odbiorców nie jest takie trudne. Poza tym, "czynniki" monitorują strony związkowo - mundurowe. Jeśli czynniki zaczną znajdować na stronie NSZZ FSG coraz więcej i coraz lepszych warsztatowo tekstów, to zaczną postrzegać ten związek inaczej, niż dotąd.

Kolego Przewodniczący, może czas zrobić kilka kolejnych mądrych ruchów, aby usunąć powody wybuchu związkowej rebelii?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: WIDZĘ ZWIĄZEK (odmiana czy fatamorgana?) - Rebeliant Szmarowski - 30-06-2012 15:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS