Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE:):)
28-05-2016, 09:38
Post: #1
WAKACJE:):)
Witam, jestem funkcjonariuszką SG z Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu. Szukam osób, które chciałyby spędzić wakacje na południu, w górach i byłyby zainteresowane zamianą mieszkaniami na ten czas, ponieważ ja z rodziną chciałabym pojechać nad morze. W grę wchodzi miesiąc SIERPIEŃ. Dwa lata temu zrobiliśmy taką zamianę z jednym z funkcjonariuszy z Gdańska i wszyscy byli zadowoleni,
a zaoszczędziliśmy pieniądze na noclegu, który w sezonie nie jest tani, zarówno
w górach, jak i nad morzem. Ze swojej strony możemy zaproponować dom z bali
w pięknej i spokojnej okolicy Nowego Sącza, skąd można wybrać się na wycieczkę do znanych miejscowości turystycznych, jak Szczawnica, Krynica, Zakopane itp... no
i oczywiście zwiedzić bardzo ładne miasteczko jakim jest Nowy Sącz. Z naszego domu jest piękny widok na góry, jest cicho, z dala od zgiełku, a zarazem blisko do sklepu, kościoła, do centrum. Nieopodal jest las z licznymi ścieżkami rowerowymi i pieszymi szlakami turystycznymi. Koło domu można zapalić ognisko, grilla, skorzystać
z dużego, dmuchanego basenu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt mailowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 14:38
Post: #2
RE: WAKACJE:):)
Świetny pomysł na taką giełdę. Mam nadzieję że wam się uda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 15:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2016 15:14 przez JOLIE.)
Post: #3
RE: WAKACJE:):)
(28-05-2016 14:38 )passengerLPG napisał(a):  Świetny pomysł na taką giełdę. Mam nadzieję że wam się uda Smile

Też mam taką nadzieję Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 12:12
Post: #4
RE: WAKACJE:):)
Byłem kiedyś w Nowym Sączy i wydawało mi się, że to coś więcej niż miasteczko było:-D Ale masz rację, że ładne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 07:41
Post: #5
RE: WAKACJE:):)
Hehe...życzę powodzenia. Z takich zamian jest jeden plus. Jak trafi Ci sie ktos z BSW to masz jak w banku, ze wszystkie kurze zostana wymiecione Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 08:46
Post: #6
RE: WAKACJE:):)
(04-06-2016 07:41 )wiedźma napisał(a):  Hehe...życzę powodzenia. Z takich zamian jest jeden plus. Jak trafi Ci sie ktos z BSW to masz jak w banku, ze wszystkie kurze zostana wymiecione Tongue

plus robota dla dezynsekatora z powodu zalęgnięcia się pluskw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS