Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delegacja
03-06-2016, 17:55
Post: #1
Delegacja
Witam. W związku z tym że zostałem wysłany na kurs specjalistyczny do Kętrzyna, i uzyskałem zgodę na przejazd pojazdem prywatnym na 960 km, pytanie jaka jest stawka za 1 km delegacji, oraz jaka jest stawka diety dziennej za delegację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 19:16
Post: #2
RE: Delegacja
(03-06-2016 17:55 )kabanos napisał(a):  Witam. W związku z tym że zostałem wysłany na kurs specjalistyczny do Kętrzyna, i uzyskałem zgodę na przejazd pojazdem prywatnym na 960 km, pytanie jaka jest stawka za 1 km delegacji, oraz jaka jest stawka diety dziennej za delegację?

Dieta dzienna to 30 zł. Co do stawki za kilometr to ustala ją K-nt Oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 04:36
Post: #3
RE: Delegacja
W granicach 0,25 za km jeśli jedziesz sam, ale jak pisał krissg każdy oddział ma inne stawki. Ogólnie jeśli masz diesla i będziesz jechał 90 km/h to może nie dopłacisz "do interesu". Powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 06:56
Post: #4
RE: Delegacja
Ludzie kochani o czym Wy piszecie ???? Że stawkę za kilometr ustala Komendant Oddziału ???? Kilometrówka uzależniona jest od pojemności pojazdu. Macie to wyłuszczone w rozporządzeniu MSWiA w sprawie należności funkcjonariuszy Straży Granicznej za podróże służbowe, przeniesienia lub delegowania. Wysokość kilometrówki na dany rok macie podaną w ustawie o transporcie drogowym.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 09:45
Post: #5
RE: Delegacja
(04-06-2016 06:56 )waldisg napisał(a):  Ludzie kochani o czym Wy piszecie ???? Że stawkę za kilometr ustala Komendant Oddziału ???? Kilometrówka uzależniona jest od pojemności pojazdu. Macie to wyłuszczone w rozporządzeniu MSWiA w sprawie należności funkcjonariuszy Straży Granicznej za podróże służbowe, przeniesienia lub delegowania. Wysokość kilometrówki na dany rok macie podaną w ustawie o transporcie drogowym.

Kolego w dużej mierze się mylisz. Stawki są rzeczywiście do 900 i powyżej, a odnośnie stawek, to jest rozporządzenie, ale w SG to "nie działa"!!!!
Na podstawie rozporządzenia wydana jest Decyzja K-ta, w której zawarta jest stawka za km!!! Jak pisałem jeśli osoba ma auto powyżej 900 i jedzie sama, to dostanie coś koło 0,25 za km, a nie jak w rozporządzeniu coś koło 0,85
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 10:03
Post: #6
RE: Delegacja
Artek ma racje - u nas urzedowa kilometrowka nie obowiazuje.

W sumie nie oplaca sie jechac swoim autem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 10:14
Post: #7
RE: Delegacja
Pojemność 1600 benzyna ,jadę z 3 osobami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:00
Post: #8
RE: Delegacja
(04-06-2016 10:14 )kabanos napisał(a):  Pojemność 1600 benzyna ,jadę z 3 osobami

To powinno być chyba coś w przedziale 0,30-0,35.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 12:11
Post: #9
RE: Delegacja
Kabanos, zanim zaczniesz liczyc kilometrowki, sprawdz czy przypadkiem nie jestes naczeliniem wydz. finansow, b wowczas kierowca zawiezie Cie mondziakiem i przywiezie z powrotem. Oczywiscie auto tylko do Twojej wylacznej dyspozycji. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 12:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2016 12:44 przez quasimodo1.)
Post: #10
RE: Delegacja
(04-06-2016 09:45 )Artek_SG napisał(a):  
(04-06-2016 06:56 )waldisg napisał(a):  Ludzie kochani o czym Wy piszecie ???? Że stawkę za kilometr ustala Komendant Oddziału ???? Kilometrówka uzależniona jest od pojemności pojazdu. Macie to wyłuszczone w rozporządzeniu MSWiA w sprawie należności funkcjonariuszy Straży Granicznej za podróże służbowe, przeniesienia lub delegowania. Wysokość kilometrówki na dany rok macie podaną w ustawie o transporcie drogowym.

Kolego w dużej mierze się mylisz. Stawki są rzeczywiście do 900 i powyżej, a odnośnie stawek, to jest rozporządzenie, ale w SG to "nie działa"!!!!
Na podstawie rozporządzenia wydana jest Decyzja K-ta, w której zawarta jest stawka za km!!! Jak pisałem jeśli osoba ma auto powyżej 900 i jedzie sama, to dostanie coś koło 0,25 za km, a nie jak w rozporządzeniu coś koło 0,85

Tak jak napisał waldisg plus ustawa o transporcie drogowym z września 2001 roku z póżniejszymi zmianami

W SG obowiązuje wysokość 30% stawek określonych w przepisach ustawy o transporcie drogowym
samochody
i tak do poj.900 - 0,15 groszy za kilometr
powyżej 900 - 0,25 groszy za kilometr

jeśli podróżuje więcej niż jedna osoba przysługuje 40% stawki zawartej w ustawie o transporcie drogowym
samochody
do poj 900 cm - 0,20 groszy za kilometr
powyżej 900 cm-0,33 groszy za kilometr

kasę otrzymuje właściciel pojazdu.
Dotyczy to wszystkich OSG ,OSSG i KGSG.
Od 2007 roku stawki w zlp się nie zmieniały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 21:26
Post: #11
RE: Delegacja
wiedźma już jestem na tym kursie od tygodnia i nie jestem naczelnikiem tylko kontrolerem 1 lini
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 17:25
Post: #12
RE: Delegacja
dieta dzienna jest liczona tylko na dzień dojazdu i powrotu, czy na wszystkie dni?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 19:11
Post: #13
RE: Delegacja
(05-06-2016 17:25 )kabanos napisał(a):  dieta dzienna jest liczona tylko na dzień dojazdu i powrotu, czy na wszystkie dni?

A za michę trzy razy dziennie plus kwaterę płacisz ? ,czy SG tobie zapewnia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 19:22
Post: #14
RE: Delegacja
wszystko jasne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS