Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o przyjęcie
03-06-2016, 19:51
Post: #1
Podanie o przyjęcie
Witam,
podczas rekrutacji składa się podanie o przyjęcie do służby przygotowawczej, w którym trzeba napisać uzasadnienie. I tu pytanie z mojej strony: Czy trzeba się przyłożyć do tego? Ktoś to czyta? Będzie to miało wpływ na decyzję?
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 21:24
Post: #2
RE: Podanie o przyjęcie
(03-06-2016 19:51 )Ewenement napisał(a):  Witam,
podczas rekrutacji składa się podanie o przyjęcie do służby przygotowawczej, w którym trzeba napisać uzasadnienie. I tu pytanie z mojej strony: Czy trzeba się przyłożyć do tego? Ktoś to czyta? Będzie to miało wpływ na decyzję?
Pozdrawiam

Czy trzeba się przyłożyć? Ktoś to czyta?

Wszystko co zrobisz będzie miało wpływ jak daleko zajdziesz w procesie rekrutacji.

Może lepiej się nie przykładaj, może nikt tego nie będzie czytał.
Pytanie czy chcesz dostać się do służby czy składasz papiery bo nie masz nic innego do roboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 07:33
Post: #3
RE: Podanie o przyjęcie
Przypomniała mi sie pewna anegdota.
Na komisji rekrutacyjnej przewodniczacy komisji pyta kandydata:
- prosze uzasadnić dlaczego ubiega sie Pan o przyjęcie do SG?
na co kandydat odpowiada:
- Tato, no przestań...przecież wiesz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 08:49
Post: #4
RE: Podanie o przyjęcie
W sumie to założyciel tematu ma rację. Po co uzasadnienie do podania o przyjęcie? Po co jakieś sztuczne teksty typu "Od dziecka marzyłem by pełnić służbę dla dobra kraju i obywateli". Moim zdaniem wystarczyłaby sama prośba a reszta i tak wyjdzie podczas badań i rozmów kwalifikacyjnych.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:46
Post: #5
RE: Podanie o przyjęcie
(04-06-2016 08:49 )niepokorny napisał(a):  W sumie to założyciel tematu ma rację. Po co uzasadnienie do podania o przyjęcie? Po co jakieś sztuczne teksty typu "Od dziecka marzyłem by pełnić służbę dla dobra kraju i obywateli". Moim zdaniem wystarczyłaby sama prośba a reszta i tak wyjdzie podczas badań i rozmów kwalifikacyjnych.

Otóż to Smile Jestem mocny zmotywowany do służby w SG a i tak będę musiał przejść rozmowę kwalifikacyjną, na której i tak będę musiał powiedzieć dlaczego chcę służyć w SG. Przyłożę się do napisania tego uzasadnienia, ale uważam to za bezsensowne.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 12:05
Post: #6
RE: Podanie o przyjęcie
Z drugiej strony to, w jaki sposob wypelniasz cala dokumentacje zwiazana z procedura naboru rzutuje w pewien sposob na Twoj caloksztalt. Jezeli nie wierzysz to napisz w uzasadnienie typu "Kali byc, Kali chciec" a na rozmowe nikt Cie nawet nie zaprosi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 23:24
Post: #7
RE: Podanie o przyjęcie
[wiedźma] wierzysz, że kandydaci piszą takie podania samodzielnie? Ciekawe ilu pomogli znajomi albo zerżnęło gotowca z internetu?
Jak dla mnie to wystarczyłoby samo podanie bez uzasadnienia. A to, kto co sobą reprezentuje, wyjdzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 20:39
Post: #8
RE: Podanie o przyjęcie
Pisalam swoje podanie osobiscie wiec dlaczego mialabym nie wierzyc ze pozostali - wiekszosc- robia podobnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 21:12
Post: #9
RE: Podanie o przyjęcie
Witam.
Podlacze sie do watku z moim pytaniem. Czy podanie nalezy napisac odrecznie czy na komputerze?
Przepraszam za brak polskich znakow ale zwyczajnie moj komputer ich nie obsluguje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 22:23
Post: #10
RE: Podanie o przyjęcie
(13-02-2018 21:12 )lucas1 napisał(a):  Witam.
Podlacze sie do watku z moim pytaniem. Czy podanie nalezy napisac odrecznie czy na komputerze?
Przepraszam za brak polskich znakow ale zwyczajnie moj komputer ich nie obsluguje.

Odręcznie ale czytelnie też będzie ok.

(04-06-2016 23:24 )niepokorny napisał(a):  [wiedźma] wierzysz, że kandydaci piszą takie podania samodzielnie? Ciekawe ilu pomogli znajomi albo zerżnęło gotowca z internetu?
Jak dla mnie to wystarczyłoby samo podanie bez uzasadnienia. A to, kto co sobą reprezentuje, wyjdzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Piszą - odrobinę inwencji twórczej oraz kreatywności i gotowe.
Reszta wychodzi w praniu.
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 09:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2018 09:29 przez Smok.)
Post: #11
RE: Podanie o przyjęcie
(13-02-2018 21:12 )lucas1 napisał(a):  Witam.
Podlacze sie do watku z moim pytaniem. Czy podanie nalezy napisac odrecznie czy na komputerze?
Przepraszam za brak polskich znakow ale zwyczajnie moj komputer ich nie obsluguje.


Możesz napisać na komputerze, ale zwrot grzecznościowy do komendanta oraz podpis wypada napisać odręcznie długopisem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 10:19
Post: #12
RE: Podanie o przyjęcie
Mam pytanie z innej beczki, ile czekaliscie na złożenie dokumentów po ustaleniu daty złożenia telefonicznie? Z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 11:00
Post: #13
RE: Podanie o przyjęcie
Ja nie ustalalem daty ani godziny zlozenia dokumentow w moim oddziale SG. Pojechałem w dniu i godzinie, ktora podano na stronie internetowej =)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 20:22
Post: #14
RE: Podanie o przyjęcie
Czy w podaniu podawaliscie dokladnie placowke w jakiej chcecie sluzyc czy tylko oddzial?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 20:48
Post: #15
RE: Podanie o przyjęcie
Wyślą i tak tam, gdzie jest największe zapotrzebowanie fszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 21:56
Post: #16
RE: Podanie o przyjęcie
Domyslam sie wiec chyba nie ma sensu wyszczegolniac placowki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 22:00
Post: #17
RE: Podanie o przyjęcie
Jak nie wpiszesz to człowiek przyjmujący od ciebie dokumenty i tak będzie kazał dopisać ci na miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 22:16
Post: #18
RE: Podanie o przyjęcie
Dzieki za odpowiedz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 23:27
Post: #19
RE: Podanie o przyjęcie
Odnośnie placówki, w bieszczadzkim nikt nie pytał się mnie do której placówki chce być przydzielony. W Nadbużańskim pytano się mnie o placówkę i wybrano mi najbliżej miejsca zamieszkania. Na stronie oddziału masz podane przykłady wzorów podań, w nich jest lub nie ma wzmianki o przydzielenie do danej placówki, tym się kieruj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS