Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sytuacja na granicy
05-06-2016, 15:32
Post: #1
sytuacja na granicy
Witam forumowiczów. Jestem f-szem celnym. Myślicie pewnie, co tutaj robię. Ano właśnie. Sytuacja wokół służb mundurowych jest średnia. Wiecie co dzieje się u nas w Służbie Celnej. Pełnię służbę wewnątrz kraju, ale niejednokrotnie miałem okazję pełnić ją na granicy wspólnie z f-szmi SG. Od jutra zaczyna się u nas zadyma jeszcze większa niż do dzisiaj. Docierają do nas różne informacje, że chcą Was wmontować w pacyfikowanie naszych działań. Mam cichą nadzieję, że do tego nie dojdzie. Co zrobicie, to zrobicie. Nic mi do tego. Ale wierzę, że postąpicie należycie. Opowiadają nam różne pierdoły o SG, być może Wam o SC. My... co? Musimy walczyć o to co nam się według prawa należy. Noszę mundur od ponad 20 lat i krew mnie zalewa, jak kolejni niedouczeni Szefowie SC i ich przydupasy opluwają mundur i depczą naszą godność. Dzięki za uwagę. pzdrCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 20:41
Post: #2
RE: sytuacja na granicy
Mozesz podac wiecej szczegolow odnosnie "wmontowywania nas w pacyfikacje waszych dzialan" ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2016 21:02 przez celnik.)
Post: #3
RE: sytuacja na granicy
Zielony pas na pewno... Ruch osobowy bez tirów... Takie info docierają...MF stara się na siłę dogadać z Wami... Myślę, że to nie koniec listy...pzdrCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 05:38
Post: #4
RE: sytuacja na granicy
O zejsciu celnikow z pasow to cos u nas mowia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 11:07
Post: #5
RE: sytuacja na granicy
Panie celnik to już nie te czasy że WOP z ZOMO pacyfikowali strajki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 15:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 15:53 przez stary.)
Post: #6
RE: sytuacja na granicy
celni walczą o emki i tylko o to chodzi, a PIS podobnie jak PO nie za bardzo chce im je dać, a już na pewno nie wszystkim, żeby nie obciążać podatnika i do KAS ich wrzuca i o to chodzi przede wszystkim
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 22:28
Post: #7
RE: sytuacja na granicy
http://celnicy.pl/showthread.php/13294-S...ie-popiera
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 22:40
Post: #8
RE: sytuacja na granicy
(06-06-2016 15:52 )stary napisał(a):  celni walczą o emki i tylko o to chodzi, a PIS podobnie jak PO nie za bardzo chce im je dać, a już na pewno nie wszystkim, żeby nie obciążać podatnika i do KAS ich wrzuca i o to chodzi przede wszystkim
Witam forumowiczów. Nie chodzi tylko o emki. Chodzi o likwidację Służby Celnej, chodzi o ubezwłasnowalnianie funkcjonariuszy zajmujących się odprawami i zwalczających przestępczość, która (a tym się zajmuję) ma się coraz lepiej, chodzi o powolną degradację środowiska rozpoczętą parę lat temu i kontynuowaną skutecznie przez MF, chodzi o budżet Państwa, z którego też korzystam idąc do np.lekarza, chodzi o pokolenie naszych dzieci wkraczających w dorosłość, chodzi o szacunek dla funkcjonariuszy, którzy wielokrotnie przez lata wykonywali dobra robotę, chodzi o to, że wkur**am się chcąc być skutecznym, gdy niekompetentni przełożeni podcinają mi skrzydła, chodzi mi o to,że nie przyjmowałem się do skarbówki, lecz ponad 20 lat temu włożyłem mundur celnika i do dnia dzisiejszego go szanuję, gdy obecnie przez MF i przydupasów w postaci pseudo dyrektorów,naczelników i kierowników jest opluwany, chodzi o to, że chcą mi go zedrzeć i wyrzucić mnie razem z nim na śmietnik. To tak w skrócie. Dzięki Wam serdeczne za zainteresowanie się tym takim niby mundurowym... celnikiem. Pozdrawiam Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 06:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 06:21 przez nettai.)
Post: #9
RE: sytuacja na granicy
Rozmawiałem z koleżankami i kolegami już nie pierwszy raz na temat SC. I większość uważa, że powinniście mieć podobne uregulowania dot. emerytur i innych rzeczy jak pozostałe służby mundurowe. Uważam, że bardziej na to zasługujecie niż np. ITD - jakiś czas temu dyskusja na ten temat była. Życzę wam jak najlepiej. Pracowałem także na granicy i złych doświadczeń z waszą formacją nie mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 06:27
Post: #10
RE: sytuacja na granicy
Czy Związek Zawodowy SG poprze solidarnie protest Służby Celnej????????

Nie mam więcej pytań!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 11:23
Post: #11
RE: sytuacja na granicy
(07-06-2016 06:27 )FSZ napisał(a):  Czy Związek Zawodowy SG poprze solidarnie protest Służby Celnej????????

Nie mam więcej pytań!!!

Hahaha

Wg rządzących i tego co się dzieje na zewnętrznych drogowych przejściach granicznych, jako funk SG od przyszłego roku będziesz miał sporo dorzucone na garba ze spraw celnych. Celnika na przejściu to znajdziesz w biurze jako kierownika zmiany oprócz tego to chyba celnika który będzie podbijał TAXFREE.
Przyszło chyba to co miało być wprowadzone za rządów Olszewskiego ,tyle tylko że w drugą stronę. SG miała zejść z przejść granicznych i zająć się tylko ochroną "zielonej granicy" , natomiast celnicy oprócz spraw celnych mieli zajmować się paszportówką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 17:19
Post: #12
RE: sytuacja na granicy
ja tam popieram celnych, nie raz o tym pisałem, po celnych wezmą się za optymalizację innych służb, popytajcie kolegów z SC na czym ma polegać ich reorganizacja i trochę zajarzycie, a jak to przejdzie u nich to polecą dalej po SG i dalej Policja ... obym się mylił

swoją drogą rząd odrobił lekcję z chyba 2008r

wszelki sukces ludzi ze służb mundurowych polega na tym, że potrafili się zjednoczyć, (dzięki polityce PO), a jak będą nas rozgrywać pojedynczo bez reakcji innych to politycy zrobią co tylko im przyjdzie do głowy ot co

nie śmiej się bratku z cudzego upadku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2016, 15:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2016 15:09 przez celnik.)
Post: #13
RE: sytuacja na granicy
Witam... Widzicie co się u nas dzieje... Szykuje się zadyma na całego. Jeżeli będziecie mogli nas w jakiś sposób wesprzeć, to z góry w imieniu funkcjonariuszy celnych WAM dziękuję. Nie chcę rzucać argumentów w stylu: dzisiaj my, jutro Wy. To bez sensu. Chociaż to nie jest wykluczone. Chodzi mi bardziej o taki gest solidarności, nie tylko mundurowej, ale takiej po prostu... ludzkiej w walce o prawa nie tylko funkcjonariusza, ale też obywatela Naszego Kraju. Pzdr i dziękuję za wyrozumiałość Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 22:28
Post: #14
RE: sytuacja na granicy
Witam... docierają informacje od moich kolegów z granicy, że są delikatnie naciskani przez kolegów ze SG, w celu rozładowania kolejek. Hmmm... brzmi to niepokojąco. Wcale nam to nie pomaga w walce o sprawiedliwość i przestrzeganie prawa. Myślę, że jednak powinniśmy się wspierać. Nie wiadomo jaki może być następny pomysł dotyczący służb mundurowych. pzdrCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 23:18
Post: #15
RE: sytuacja na granicy
(09-06-2016 22:28 )celnik napisał(a):  Witam... docierają informacje od moich kolegów z granicy, że są delikatnie naciskani przez kolegów ze SG, w celu rozładowania kolejek. Hmmm... brzmi to niepokojąco. Wcale nam to nie pomaga w walce o sprawiedliwość i przestrzeganie prawa. Myślę, że jednak powinniśmy się wspierać. Nie wiadomo jaki może być następny pomysł dotyczący służb mundurowych. pzdrCool

Szef SC na antenie TVP Info, w środę, tłumaczył telewidzom, że czynności celników na granicy z Rosją ślimaczą się z jego polecenia.

Oczywiście, należy się wspierać, ale trudno, aby pojedynczy celnik oczekiwał na forum strażników granicznych, że zostanie obsypany deszczem deklaracji samobójczego udziału w proteście formacji z innego resortu.

SC ma trzy centrale związkowe. SG - jedną. To tam powinny zapaść uzgodnienia odnośnie wsparcia organizacyjnego.

Natomiast ludzie ludziom mogą okazać ciepło, wsparcie duchowe, potrzymać kciuki i upowszechniać informacje o proteście. I to się właśnie dzieje.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 23:27
Post: #16
RE: sytuacja na granicy
Szef SC na antenie TVP Info, w środę, tłumaczył telewidzom, że czynności celników na granicy z Rosją ślimaczą się z jego polecenia.... I to się właśnie dzieje.
[/quote]
Witam... aż takich oczekiwań nie mam hehehe Ale dziękuję za zainteresowanie i zrozumienie. To jest bardzo istotne. I słuszna uwaga, że jakiekolwiek porozumienie powinno być odgórne. pzdrCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 23:37
Post: #17
RE: sytuacja na granicy
(09-06-2016 23:27 )celnik napisał(a):  dziękuję za zainteresowanie i zrozumienie.

Zajrzyj na MDR...

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2016, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 20:54 przez celnik.)
Post: #18
RE: sytuacja na granicy
Zajrzyj na MDR...
[/quote]
Witam... MDR... ? pzdr ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2016, 21:07
Post: #19
RE: sytuacja na granicy
Mundurowi Dziękują Rządowi = MDR
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 22:22
Post: #20
RE: sytuacja na granicy
Witam... chyba trochę wykazałem się nieznajomością...Undecided Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS