Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
16-06-2016, 14:25
Post: #1
Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
Witam!
Właśnie dostałem list z komendy Policji o zakończeniu rekrutacji ponieważ nie zaliczyłem multiselectu mogę ponownie do niego podejść po 12 miesiącach.

Moje pytanie to czy w SG jest również multiselect? i czy będę mógł ewentualnie do niego przystąpić wcześniej niż tak jak w Policji ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 14:48
Post: #2
RE: Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
W SG jest podobna procedura, tylko inaczej się nazywa.

Zastanów się jednak, do jakiej formacji chcesz się przyjąć - SG a Policja to dwie zupełnie inne formacje i zadania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 16:16
Post: #3
RE: Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
Proszę mi powiedzieć czy do badań psychologicznych w SG będę musiał czekać 12 miesięcy przez to ,że oblałem MS w policji?. Czy to odbywa się na innych zasadach. Dziękuje za zainteresowanie tematem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 09:14
Post: #4
RE: Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
Nie musisz nic czekać, oblałeś ms w Policji. SG to odrębne postępowanie kwalifikacyjne i możesz się starać do każdej ze służb, a do Policji po upływie 12 miesięcy. Polecam prywatną wizytę u psychologa, podpowie Ci co i jak wypełniać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 09:26
Post: #5
RE: Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
Tak się składa ,że jutro mam wizytę u psychologa po orzeczenie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Możesz powiedzieć dokładniej co ma mi podpowiedzieć ? Dzięki za odpowiedz! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2017, 20:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2017 20:49 przez Piero.)
Post: #6
RE: Multiselect Policja ,a Straż Graniczna
ktoś wie jak ma się policyjny multiselect do testów w SG? czy osoba która zdała bez problemu policyjny multiselect poradzi sobie na testach w SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS