Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
27-02-2018, 22:04
Post: #461
RE: WARIOGRAF
Ja powiem krótko, zwięźle i na temat: masz cokolwiek na sumieniu - wariograf to zweryfikuje i go po prostu nie przejdziesz. Nie masz nic na sumieniu = przechodzisz gładko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 01:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 01:41 przez Branik95.)
Post: #462
RE: WARIOGRAF
(27-02-2018 19:25 )majkel1993a napisał(a):  A ty jesteś już na służbie czy też kandydujesz ? Wogóle to z jakiej racji jest taki wario nie wystarczy im że ktoś nie był karany i ślubuje uczciwość itd. Tylko jakąś spowiedź robią, a jeżeli już to za takie pierdoły nie powinni nikogo odrzucać tylko zachować to dla siebie i wrazie jak strażnik złamie prawo to wtedy wykorzystać.
Nie wierze że każdy jest taki nieskazitelny i nigdy nic nie zrobił. A wogóle ten wariograf to nie jest na 100 % nieomylny tzn. (jak ktoś się stresuje całą sytuacją i ręce sie komuś pocą to już pewnie nie przejdzie. Ja tak mam że mnie ogólnie rozmowy biurowe stresują . Pełen relaks tylko w trakcie aktywności fizycznej.

Kandyduje ale już mam wario za sobą. Co do mojego przedmówcy nie zgodzę się że jeśli masz coś na sumieniu to nie przechodzisz. Mam kilku znajomych w SG i uwierz mi ze żaden z nich nie jest idealny. Poza tym SG nie szuka idealnych... I mysle ze drobne grzeszki przebacza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 12:42
Post: #463
RE: WARIOGRAF
Przepraszam, trochę off top.
Wybieram się 05.03 na wariograf do Warszawy na ul. Podchorążych. Będę jechał z daleka samochodem i tu pytanie, czy jest tam problem z zaparkowaniem? Jest tam jakaś strefa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 13:32
Post: #464
RE: WARIOGRAF
Raczej nie ma problemu z zaparkowaniem po godzinie 7 rano Ulica ta znajduje się na przedmieściach W-wy nie w ścisłym centrum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 13:47
Post: #465
RE: WARIOGRAF
Czy ktoś z MOSG dostał już telefon z terminem wario ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 17:57
Post: #466
RE: WARIOGRAF
(28-02-2018 13:47 )nowa_w_SG napisał(a):  Czy ktoś z MOSG dostał już telefon z terminem wario ? Smile

Czekamy....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 20:20 przez majkel1993a.)
Post: #467
RE: WARIOGRAF
a czy jest ktoś lub zna ktoś kogoś kto się przyznał że palił trawe i go przyjeli do służby czy raczej nie ? . Nie mówie tu o nałogowym Paleniu. Pozdrawiam. Chodzi o to żeby mi później problemów nie robili i nie zgłaszali tego na policje i mi repety w domu nie robili. Oczywiście dom mam czysty bo to były okazjonalne wybryki które się już nie powtarzają od skończenia szkoły .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 20:54
Post: #468
RE: WARIOGRAF
(28-02-2018 20:17 )majkel1993a napisał(a):  a czy jest ktoś lub zna ktoś kogoś kto się przyznał że palił trawe i go przyjeli do służby czy raczej nie ? . Nie mówie tu o nałogowym Paleniu. Pozdrawiam. Chodzi o to żeby mi później problemów nie robili i nie zgłaszali tego na policje i mi repety w domu nie robili. Oczywiście dom mam czysty bo to były okazjonalne wybryki które się już nie powtarzają od skończenia szkoły .

Jeżeli zastanawiasz się nad takimi sprawami, to nie rozpoczynać procesu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 21:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 21:14 przez majkel1993a.)
Post: #469
RE: WARIOGRAF
dobra kurde się zastanawiam jak bym kogoś zabił i bank okradł. Trzeba iść na spontanie najwyżej zostane policjantem a tego nie chciałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2018, 09:35
Post: #470
RE: WARIOGRAF
Najwyżej zostanę policjantem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2018, 12:56
Post: #471
RE: WARIOGRAF
(28-02-2018 20:17 )majkel1993a napisał(a):  a czy jest ktoś lub zna ktoś kogoś kto się przyznał że palił trawe i go przyjeli do służby czy raczej nie ? . Nie mówie tu o nałogowym Paleniu. Pozdrawiam. Chodzi o to żeby mi później problemów nie robili i nie zgłaszali tego na policje i mi repety w domu nie robili. Oczywiście dom mam czysty bo to były okazjonalne wybryki które się już nie powtarzają od skończenia szkoły .

Nie martw się. Co najwyżej Cię AT obudzi o szóstej na chacie.


A tak poważniej... wiele osób jest takich bo SG nie szuka świętych. Ale tak jak powiedział kolega wyżej - skoro Ty masz takie ciężkie rozkminy, to może sobie odpuść bo później to już tylko nerwica Cię czeka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2018, 15:39
Post: #472
RE: WARIOGRAF
Witam i podbijam do tematu Wink

Ma ktoś wyznaczony termin wario w pszyszłym tygodniu??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2018, 15:37
Post: #473
RE: WARIOGRAF
Witam startuje do W-mOSG i miałem wariograf jakoś początek lutego. Dzisiaj dostałem telefon ze straży ze jeszcze nie ma wyników z niego ale w sa dobrej myśli i żeby przygotowywać się na drugi etap bo mogą zadzwonić tydzień przed. Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Można sobie robić jakieś nadzieje jak zadzwonili?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2018, 23:32
Post: #474
RE: WARIOGRAF
Witam wszystkich. Czy jest ktoś na forum kto miał wariograf 5marca w Chełmie? Ja wciąż czekam na odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2018, 11:18
Post: #475
RE: WARIOGRAF
Wariograf w Chełmie, a nie Warszawie? Nie wiedziałam, że w Chełmie też przeprowadzają to badanie Sad mnie wysyłali aż do Warszawy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2018, 12:31
Post: #476
RE: WARIOGRAF
(18-03-2018 11:18 )Agnieszka napisał(a):  Wariograf w Chełmie, a nie Warszawie? Nie wiedziałam, że w Chełmie też przeprowadzają to badanie Sad mnie wysyłali aż do Warszawy

Wstępnie miał być w Warszawie, ale zadzwonili że będzie w Chełmie bo ponoć długo trzeba czekać na termin w Warszawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 10:31
Post: #477
RE: WARIOGRAF
(17-03-2018 23:32 )kacha1646 napisał(a):  Witam wszystkich. Czy jest ktoś na forum kto miał wariograf 5marca w Chełmie? Ja wciąż czekam na odpowiedź

Hej, ja byłem 8 marca. Z tego co mówili to trzeba 14 dni na stworzenie profilu kandydata i analizę wyników poligrafu. Odpowiedź ma nastąpić do 4 tygodni także jeszcze trochę oczekiwania przed nami. Dam znać jak dostanę odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 17:08
Post: #478
RE: WARIOGRAF
(19-03-2018 10:31 )Gawgaw napisał(a):  
(17-03-2018 23:32 )kacha1646 napisał(a):  Witam wszystkich. Czy jest ktoś na forum kto miał wariograf 5marca w Chełmie? Ja wciąż czekam na odpowiedź

Hej, ja byłem 8 marca. Z tego co mówili to trzeba 14 dni na stworzenie profilu kandydata i analizę wyników poligrafu. Odpowiedź ma nastąpić do 4 tygodni także jeszcze trochę oczekiwania przed nami. Dam znać jak dostanę odpowiedź.

Nie ma reguły z tym czekaniem. Ja tez miałem mieć wyniki po miesiącu a już minęło 2 i cisza także, nie myśl o tym trzeba poprostu czekać i być dobrej mysli
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 07:52
Post: #479
RE: WARIOGRAF
Ja czekałem 2 miesiące na odp i dostałem wiadomość, że muszę ponownie przejść badania na wario;p 22.03 minie 3 tygodnie bez wiadomości;p Rekrutacja w SG mnie powala;p Maja czas......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2018, 19:07
Post: #480
RE: WARIOGRAF
Cześć, pytanie Smile
Czy może ktoś miał już taką sytuację jak ja, gdzie zostałem zaproszony na próbny test sprawnościowy, a wyniki wario nadal były nieznane? w piątek minie 3 tygodnie od badań, próbowałem się coś podpytać w kadrach jednak nie udzielili mi żadnej informacji, pytanie bierze się stąd, że do komendy oddziału mam nieco ponad 300km i najprościej na świecie nie chciałbym zrobić tzw. pustego przejazdu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS