Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
01-08-2022, 08:42
Post: #801
RE: WARIOGRAF
(31-07-2022 17:37 )Lupus napisał(a):  Czyli ok?
Był telefon, czy jakoś inaczej informują.

W moim przypadku telefon. Najlepiej jak zadzwonisz i spytasz na jakim etapie jest twoja rekrutacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2022, 18:55
Post: #802
RE: WARIOGRAF
Miał ktoś wariograf w lipcu i ma już jakieś wieści? Ja miałem w połowie lipca i cisza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2022, 23:02
Post: #803
RE: WARIOGRAF
To dobry znak.
Czekaj cierpliwie na telefon ws. lekarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2022, 08:46
Post: #804
RE: WARIOGRAF
(28-07-2016 21:22 )noiz napisał(a):  Pytanie wlasciwie nie odbiegające od głownego tematu ..

Czy wiecie może czy moge odwołać sie od negatywnego wyniku z wariografu ? czy juz wszystko w plecy ?

jezlie tak to w jakim urzedzie tego dokonac i ile dni mam na to ( 7 roboczych ? ) dzisiaj dostałem pismo .. troche to dla mnie smieszne jest tyle testów zdać a na tym odpaść mimo ze jestem pewny ze mowilem prawde no ale cóż Smile

z góry dzieki za szybką odpowiedz panowie lub panie

Ponoć po negatywnym wyniki trzeba czekać rok. Zadzwoń do kadr ośrodka w którym się przyjmiesz i zapytaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2022, 08:48
Post: #805
RE: WARIOGRAF
(18-08-2022 23:02 )Lupus napisał(a):  To dobry znak.
Czekaj cierpliwie na telefon ws. lekarzy.

Miałeś rację! Właśnie przyszedł mail po równych 5 tygodniach o pozytywnym wyniku :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2022, 08:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2022 08:55 przez Lupus.)
Post: #806
RE: WARIOGRAF
Ciesze się, gratuluję!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2022, 13:27
Post: #807
RE: WARIOGRAF
Podpowie ktoś jak wygląda treść listu odmownego z Sg jeśli poległo się na wariografie? Mąż otrzymał list i nie ma tam ani słowa o tym że wynik był negatywny tylko decyzja komendanta. K
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2022, 14:13
Post: #808
RE: WARIOGRAF
Twój mąż mógł mówić prawdę na wariografie i wynik był okej, ale ostateczną decyzję podejmuje komendant po zapoznaniu się z wynikami badań. Widocznie mąż ma coś grubszego na sumieniu, albo po prostu było to widzimisie komendanta. Nie ma niestety możliwości aby dowiedzieć się dlaczego przyszła negatywna decyzja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2022, 19:34
Post: #809
RE: WARIOGRAF
(27-08-2022 14:13 )gurken napisał(a):  Twój mąż mógł mówić prawdę na wariografie i wynik był okej, ale ostateczną decyzję podejmuje komendant po zapoznaniu się z wynikami badań. Widocznie mąż ma coś grubszego na sumieniu, albo po prostu było to widzimisie komendanta. Nie ma niestety możliwości aby dowiedzieć się dlaczego przyszła negatywna decyzja.

Mąż to raczej spokojny człowiek więc podejrzewany że to poprostu widzimisię komendanta. Dzięki za odpowiedźSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2022, 19:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2022 19:46 przez Lupus.)
Post: #810
RE: WARIOGRAF
Spokojni to największe france Smile
Żart, serio to szkoda, myślę że różnie bywa, zależy co wpiszą w. papiery.
Jest tyle etapów, wystarczy raz trafić na kiepski dzień jakiegoś psychologa czy lekarza i po.ptokach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2022, 20:00
Post: #811
RE: WARIOGRAF
Czy jest tu osoba, która miała kiedykolwiek powtórkę z wariografu i nie przeszła?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2022, 12:15
Post: #812
RE: WARIOGRAF
Czy wszyscy już otrzymali telefon odnośnie komisji we wrześniu? (osoby które miały drugi etap 30.08-01.09 w Chełmie)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2022, 21:02
Post: #813
RE: WARIOGRAF
Wątek masz o Wariografie ale tak ja byłam 31.08 na 2 etapie w Chełmie i zaczynam w tym tygodniu badania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2022, 19:57
Post: #814
RE: WARIOGRAF
Pytanie, jeśli na ankiecie/ teście wpisałem „tak” przy pytaniu „ czy zażywałem narkotyki”, poniżej w wytłumaczeniu wpisałem ze tak, 5 razy wtedy i wtedy. Jest to wszystko zgodnie tak jak mówiłem na rozmowie u psychologa. To czy ostatecznie po podpięcia do wariografu pytają dokładnie jeszcze o ilość razy spożywanego narkotyku, zmieniają w jakiś sposób te pytanie? Czy zadają standardowo znów to samo co było na ankiecie „ czy zazywałem narkotyki” ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2023, 23:43
Post: #815
RE: WARIOGRAF
Witam.

Po negatywnym wyniku z wariografu próbował ktoś odwoływać się lub w inny sposób błagać o powtórkę badania lub ponowne rozpatrzenie? Składał ktoś wniosek o przesłanie wyników badania psychofizjologicznego?

Jak to wyglada w praktyce?
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2023, 08:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2023 08:59 przez gurken.)
Post: #816
RE: WARIOGRAF
Nie ma możliwości odwołania się od wyniku badania wariografem, pozostaje czekać rok i próbować od nowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS