Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
16-10-2016, 16:33
Post: #61
RE: WARIOGRAF
Hej. Jestem świeżo po zakończeniu studiów i będę starał się o przyjęcie do SG. 26.10 składam papiery w Bieszczadzkim Oddziale, 27.10 w Nadwiślańskim a w najbliższy wtorek wybieram się do Kętrzyna złożyć dokumenty. Jak wasze doświadczenia z dotychczasowych etapów? Jak wyglądał każdy z nich? Jakich pytań można spodziewać się na badaniu wariografem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 16:43
Post: #62
RE: WARIOGRAF
(16-10-2016 16:33 )Soy3r napisał(a):  Hej. Jestem świeżo po zakończeniu studiów i będę starał się o przyjęcie do SG. 26.10 składam papiery w Bieszczadzkim Oddziale, 27.10 w Nadwiślańskim a w najbliższy wtorek wybieram się do Kętrzyna złożyć dokumenty. Jak wasze doświadczenia z dotychczasowych etapów? Jak wyglądał każdy z nich? Jakich pytań można spodziewać się na badaniu wariografem?


Najpierw to proponuję Ci zastanowić się do którego oddziału chcesz się starać, bo raczej trzy na raz nie przejdą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 17:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2016 17:07 przez Soy3r.)
Post: #63
RE: WARIOGRAF
Najpierw to proponuję Ci zastanowić się do którego oddziału chcesz się starać, bo raczej trzy na raz nie przejdą...
[/quote]

Wiadomo, że nie przejdą, ale złożyć dokumenty mogę do każdego z nich. W zależności od powodzenia na kolejnych etapach decyzja się u mnie wyklaruje. Mieszkam w centrum Polski więc szczerze mówiąc nie mam jakichś preferencji co do oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 15:14
Post: #64
RE: WARIOGRAF
Nie można składać do kilku oddziałów jednocześnie i na pewno zostaniesz o tym poinformowany w kadrach w najbliższym czasie.

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 15:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2016 15:34 przez Gibax.)
Post: #65
RE: WARIOGRAF
(17-10-2016 15:14 )Szafirek6 napisał(a):  Nie można składać do kilku oddziałów jednocześnie i na pewno zostaniesz o tym poinformowany w kadrach w najbliższym czasie.

PAPIERY MOŻNA SKŁADAĆ DO KAŻDEGO ODDZIAŁU. Złożenie dokumentacji oznacza ubieganie się o kwalifikację do Rekrutacji. Dopiero jeżeli odbierzemy telefon z któregoś oddziału i zadeklarujemy obecność na rozmowie co jest równoważne z rozpoczęciem prawdziwej,rekrutacji automatycznie nie możemy przechodzić kolejnych etapów w innych jednostkach. Tak mi to wytłumaczył oficer kadrowy z Chełma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 17:00
Post: #66
RE: WARIOGRAF
Ja skladalam dokumenty do NwOSG i pojechalam tydzien pozniej z dokumentami do WMOSG i przy zlozeniu dokumentow zapytali o ubieganie sie o przyjecie do innych oddzialow itp. i jak powiedzialam,ze zlozylam do NwOSG to mi podziekowali i nie przyjeli dokumentow.Dlatego nie wstawiam tu postow z "nieba" jak co niektorzy,tylko z wlasnego doswiadczenia.

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2016, 12:36
Post: #67
RE: WARIOGRAF
Dziwna sytuacja. Pytanie teraz czy te ograniczenia wynikają z indywidualnego humoru osoby pobierającej,wdrażającej papiery do postępowania rekrutacyjnego czy od innych czynników. Mi przyjęli papiery na Mazurach a także w Chełmie... A to są dwa inne oddziały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2016, 19:37
Post: #68
RE: WARIOGRAF
Witam.
1.Czy jest ktoś z MOSG, kto na początku września miał psychologa i dostał już odmowe bądź został zaproszony na wariograf? Bo u mnie już drugi miesiąc cisza.
2.Czy w tym roku jest jeszcze nabór do CSSG (Koszalin, Kętrzyn)? Jeśli tak, to kiedy?

Z góry baaardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2016, 20:46
Post: #69
RE: WARIOGRAF
(21-10-2016 19:37 )ewewew napisał(a):  2.Czy w tym roku jest jeszcze nabór do CSSG (Koszalin, Kętrzyn)? Jeśli tak, to kiedy?

Zapewne chodzi Ci o szkolenie podstawowe. Kurs rusza 7 listopada a przyjęcie do służby jest w najbliższy poniedziałek 24-go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2016, 21:09
Post: #70
RE: WARIOGRAF
Tak, dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję. A w grudniu będzie, wiesz może? Znajdę gdzieś informację o kolejnych naborach?
Nie jestem leniwa, szukałam, ale nie znalazłam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2016, 21:17
Post: #71
RE: WARIOGRAF
Kolejne dopiero w lutym. W SG przyjęcia są w okolicach lutego, lipca i października. W grudniu ma podobno być II etap rekrutacji, czyli test z wiedzy ogólnej, test z języka obcego, test sprawności fizycznej i rozmowa przed komisją - wszystko jednego dnia w jednym z ośrodków szkolenia, ostatnio był to Kętrzyn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2016, 21:20
Post: #72
RE: WARIOGRAF
Rozumiem. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 22:23
Post: #73
RE: WARIOGRAF
Ewewew musisz poszukać rozporządzenia Komendanta odnośnie naboru i tam jest wszystko napisane.Narazie jest stare i jest mowa o naborze w tym roku ale pewnie na dniach będzie na rok 2017.I tak jak napisała Ave89 kolejny nabor jest w lutym i na to czekamy,nie Wink?

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 22:26
Post: #74
RE: WARIOGRAF
Oj czekamy, czekamy Wink Byle przed 16-tym Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 23:45
Post: #75
RE: WARIOGRAF
Zazdroszczę wam i życzę powodzenia. Ja jestem w połowie drogi, a nawet i nie. Od początku września zero odzewu po psychologu. Ale pozostało mi czekać albo na list albo na telefon. Oby to drugie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 05:12
Post: #76
RE: WARIOGRAF
Spokojnie...Ja czekałam 4 miesiące na wariograf ale co oddział to inaczej i w sumie reguły nie ma. Grunt że nie dostałaś listu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 19:27
Post: #77
RE: WARIOGRAF
Spokojnie, do mnie zadzwonili po ponad 3 miesiącach. Dokładnie, brak listu to znaczy, że trzeba czekać i trzymać blisko siebie telefon Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 21:46
Post: #78
RE: WARIOGRAF
ooo, byłam pewna Dziewczyny, że załapiecie się już na ten nabórSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2016, 09:03
Post: #79
RE: WARIOGRAF
Z własnego doświadczenia powiem, że najszybciej proces rekrutacji trwa w Warmińsko-Mazurskim, mają mało chętnych (w porównaniu do innych oddziałów), największe perspektywy i najlepsza służba (na lotniskach) to Nadwiślanka. Zależy co lubisz jeżeli chcesz trafić na 25 lat do głuszy w lesie to nie wybieraj Nadwiślanki, a jeżeli chcesz mieć jakieś perspektywy rozwoju czy spędzenia wolnego (duże miasta) czasu to tylko Nadwiślanka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2016, 17:10
Post: #80
RE: WARIOGRAF
(24-10-2016 19:27 )bezpieczny napisał(a):  Spokojnie, do mnie zadzwonili po ponad 3 miesiącach. Dokładnie, brak listu to znaczy, że trzeba czekać i trzymać blisko siebie telefon Big Grin

A czy tak jak Szafirek6 wiedziałeś od razu o tym, że przeszedłeś psychologa pozytywnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS