Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
20-12-2017, 03:54
Post: #401
RE: WARIOGRAF
SPOKOJNIE I CIERPLIWOŚCI - w SG na procesie kwalifikacjnym na wszystko trzeba dłużej poczekać. Ja każdy etap miałem co 3 miesiące +/- Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 11:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2017 11:17 przez MasterFlamaster.)
Post: #402
RE: WARIOGRAF
No akurat ja mam tak ze od złożenia dokumentow do wariografu zeszło mi 4 dni w niecały tydzień prawie wszystko mialem za sobota łącznie z abo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 13:56
Post: #403
RE: WARIOGRAF
Ekspresowo tak jak Łapiński Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 16:27
Post: #404
RE: WARIOGRAF
Łapiński to można powiedzieć za pierwszym czy tam Max za drugim razem się dostanie a u mnie akurat to jest 10 start w stronę służby do sg do bieszczadzkiego był jeszcze jeden do nadbużańskiego Wiec razem jedenaście razy do sg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 19:04
Post: #405
RE: WARIOGRAF
Masz cierpliwosc skoro 11 podejmujesz probe dostania sie do SG Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 19:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2017 19:09 przez MasterFlamaster.)
Post: #406
RE: WARIOGRAF
Wiem ale może bardziej to determinacja Hahah tym bardziej ze za pierwszym razem byłem na rozmowie potem odpadłem po niej a następne razy wszystkie byłem kasowany po złożeniu dokumentów dopiero teraz mnie zawołali i jakoś idzie sam się dziwie ze wszystko tak szybko ale pożyjemy zobaczymy ważne żeby się nie nakręcać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 09:51
Post: #407
RE: WARIOGRAF
Pytanie do ludzi z Karpackiego: dzwonili do Was w sprawie styczniowego etapu ?
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 14:31
Post: #408
RE: WARIOGRAF
(21-12-2017 09:51 )amerienicky napisał(a):  Pytanie do ludzi z Karpackiego: dzwonili do Was w sprawie styczniowego etapu ?

Nie, a wario 5 tygodni temu -.-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 16:15
Post: #409
RE: WARIOGRAF
Bieszczadzki tez czeka ja myśle ze już po świętach coś ruszy będą listy telefony itd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2017, 23:40
Post: #410
RE: WARIOGRAF
Jakich pytań dotyczących zdrowia można się spodziewać? Chciałbym sobie zrobić rachunek sumienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 07:16
Post: #411
RE: WARIOGRAF
Ja miałem tylko jedno czy nie ukrywam żadnej przewlekłej choroby i tyle
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 13:19
Post: #412
RE: WARIOGRAF
Hej,
Ile czekaliście na wynik wariografu? U mnie minął miesiąc i nie przyszedł jeszcze list. Mogę liczyć na II etap, czy mogą mi podziękować/ przysłać list po 3 miesiącach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 16:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 16:36 przez lepro.)
Post: #413
RE: WARIOGRAF
Ja czekałam prawie 3 miesiące na telefon o II etapie,nie mając jednocześnie wcześniejszej informacji o "wyniku",a raczej decyzji Komendanta po wariografie.List polecony z informacją o szczegółach II etapu dotarł po tygodniu od wysłania z oddziału,wiec myślę że jeśli w przyszłym tygodniu nic

Ja czekałam prawie 3 miesiące na telefon o II etapie,nie mając jednocześnie wcześniejszej informacji o "wyniku",a raczej decyzji Komendanta po wariografie.List polecony z informacją o szczegółach II etapu dotarł po tygodniu od wysłania z oddziału,wiec myślę że jeśli w przyszłym tygodniu nic nie dotrze to możesz w 99% spodziewac się telefonu z informacją o II etapie.

W trakcie rekrutacji informowali nas,ze list odmowny przychodzi po ok. 1 miesiacu,ale to może też zależeć zapewne od oddzialu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 01:00
Post: #414
RE: WARIOGRAF
Witam.dopiero zaczynam swoją przygodę z rekrutacją. Za tydzień mam rozmowę, ale nie to mnie najbardziej nurtuje.Chodzi o wariograf.Otóż na większość pytań o to czy byłem "grzeczny" będę musial odpowiedzieć przecząco. Tak-paliłem trawkę,Tak-miałem kontakt z narkotykami(raz ale jednak).Tak- prowadziłem po alkoholu.Tak- kradłem(nie chodzi o okradanie komuś domu tylko np.podbieranie żarcia w testauracji w ktorej pracowałem)..I to mnie zastanawia czy w ogóle mam jaakieś szanse w sumie.Dodam że wszystko było kupę lat temu i uwzględniłem to w kwestionariuszu(oprócz tych kradzieży)Dzieki za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 08:38
Post: #415
RE: WARIOGRAF
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Myślę, że 90% składających paliło trawkę i miało jakiś kontakt z narkotykami. O wszystko pytają, ale nie na wszystkie pytania odpowiadasz podpięty pod kabelkiWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 10:04
Post: #416
RE: WARIOGRAF
SG nie szuka świętych i lepszym rozwiązaniem będzie jak się od początku przyznasz, ale druga strona medalu jest taka że jeżeli jest tego dużo i było to nie dawno, to może to być negatywnie odbierane.

Wróżenie z fusów - ostateczna decyzja zależy od komisji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 15:56
Post: #417
RE: WARIOGRAF
Część Wszystkim,

Mam ogromne pytanie, mam zamiar złożyć dokumenty do MOSG, wypełniłam już kwestionariusz,tylko, że wystraszyły mnie pozycję gdzie należy przyznać się do swoich mniejszych i większych grzechów. Nie mam zamiaru wypisywać ich wszystkich, przecież każdy ich ma wiele, o których już dawno zapomniał i nie mam zamiaru tym bardziej ich wypisywać. Wiem, że niby wario je wszystkie zweryfikuję, do brzegu:
Jest szansa, że jeśli ich nie podam w kwestionariuszu, a wyjdą na wariografie, że i tak mogą mnie zakwalifikować na dalszy etap ???
Bo tylko tego wario się obawiam.
Dodam, że mam wysokie kwalifikacje morskie, pracuję jako 2off na statkach handlowych od ponad 7lat, angielski bardzo dobry, kocham sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 16:34
Post: #418
RE: WARIOGRAF
(05-02-2018 15:56 )Basia1985_nowa_SG napisał(a):  Część Wszystkim,

Mam ogromne pytanie, mam zamiar złożyć dokumenty do MOSG, wypełniłam już kwestionariusz,tylko, że wystraszyły mnie pozycję gdzie należy przyznać się do swoich mniejszych i większych grzechów. Nie mam zamiaru wypisywać ich wszystkich, przecież każdy ich ma wiele, o których już dawno zapomniał i nie mam zamiaru tym bardziej ich wypisywać. Wiem, że niby wario je wszystkie zweryfikuję, do brzegu:
Jest szansa, że jeśli ich nie podam w kwestionariuszu, a wyjdą na wariografie, że i tak mogą mnie zakwalifikować na dalszy etap ???
Bo tylko tego wario się obawiam.
Dodam, że mam wysokie kwalifikacje morskie, pracuję jako 2off na statkach handlowych od ponad 7lat, angielski bardzo dobry, kocham sport.
1. Kłamstwo ma krótkie nogi - prędzej czy później wyjdzie, czy u psychologa czy na wario.
2. Nie ma ludzi świętych.
3. Lepiej się przyznać a podczas rekrutacji zostanie to zweryfikowane, tym bardziej, że masz wysokie kwalifikacje - nic nie tracisz.
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 17:21
Post: #419
RE: WARIOGRAF
Ciekawe, masz takie kwity i chcesz przyjść do pracy za 2200?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 21:33
Post: #420
RE: WARIOGRAF
(05-02-2018 17:21 )stokrotka napisał(a):  Ciekawe, masz takie kwity i chcesz przyjść do pracy za 2200?

Pytanie trochę nie w temacie wario, ale jak już zauważyłem kwestie pieniędzy, to jak to wogóle z nimi jest, chodzi mi już na służbie po szkole netto ''na rękę'' to chyba jest trochę więcej jak 2200zł? nie wiem, ale chyba dodatki za stopień, za służby,za mieszkaniowe, czy funkcje ( np. na pływających ) SĄ? Z tego co pamiętam w MW 10lat temu st.mar z dodatkami dostawał na łapkę równo 3000zł a rekrutacja do MW na okręty była jak dawne SKS w szkole.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS