Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
18-02-2018, 16:56
Post: #441
RE: WARIOGRAF
Ja byłem 25 stycznia i cisza ani telefonu ani listu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 07:26
Post: #442
RE: WARIOGRAF
ja byłem 21 grudnia i też, nie mam żadnej odpowiedzi ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 08:26
Post: #443
RE: WARIOGRAF
No mi mowili że do miesiąca odpowiedz. U mnie miesiąc w czwartek gdzie u ciebie prawie dwa. JA bym zadzwonil na twoim miejscu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 10:02
Post: #444
RE: WARIOGRAF
(18-02-2018 16:28 )SebQ napisał(a):  Dostał ktoś informacje odnośnie pozytywnego wariografu lub odpowiedz odmowną z końca stycznia lub początku lutego?

Witam, miałam wario 18.01. Niestety 13.02 otrzymalam polecony o przerwaniu rekrutacji ;((( takze zycze powodzenia!!!
Pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 10:09
Post: #445
RE: WARIOGRAF
a z jakiego oddziału jesteś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 10:11
Post: #446
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 10:09 )Branik95 napisał(a):  a z jakiego oddziału jesteś?
NOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 10:20
Post: #447
RE: WARIOGRAF
szkoda, próbuj dalej... ja mam nadzieje ze do mnie nie przyjdzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 13:54
Post: #448
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 07:26 )nefalem napisał(a):  ja byłem 21 grudnia i też, nie mam żadnej odpowiedzi ;/

Spokojnie, chyba nie ma co panikować, bo najbliższy II etap jest w maju. Dziś z Rana dzwoniła do mnie pani z Wydziału ochrony informacji, abym się wstawił na rozmowę dotycząca ankiety bezpieczeństwa. Co to może być? O co może pytać? Jak mnie wezwali, to chyba wario mam zaliczony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2018 13:55 przez nefalem.)
Post: #449
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 07:26 )nefalem napisał(a):  ja byłem 21 grudnia i też, nie mam żadnej odpowiedzi ;/

Spokojnie, chyba nie ma co panikować, bo najbliższy II etap jest w maju. Dziś z rana dzwoniła do mnie pani z Wydziału Ochrony Informacji, abym się wstawił na rozmowę dotycząca ankiety bezpieczeństwa.
Co to może być? O co może pytać?
Jak mnie wezwali, to chyba wario mam zaliczony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 17:25
Post: #450
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 13:54 )nefalem napisał(a):  
(19-02-2018 07:26 )nefalem napisał(a):  ja byłem 21 grudnia i też, nie mam żadnej odpowiedzi ;/

Spokojnie, chyba nie ma co panikować, bo najbliższy II etap jest w maju. Dziś z rana dzwoniła do mnie pani z Wydziału Ochrony Informacji, abym się wstawił na rozmowę dotycząca ankiety bezpieczeństwa.
Co to może być? O co może pytać?
Jak mnie wezwali, to chyba wario mam zaliczony?

Ankieta nie ma nic wspólnego z wariografem- to są dwa odrębne postępowania, niezależne od siebie. Czyt. Możesz wszystko przejsc, ale mogą odmówić Ci dostępu do danych niejawnych.
Nie ma się co stresować, może potrzebują cośuzupełnić i jesteś im potrzebny Smile
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 18:56
Post: #451
RE: WARIOGRAF
Pani mówiła, że każdego na taką rozmowę wzywają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 21:02
Post: #452
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 18:56 )nefalem napisał(a):  Pani mówiła, że każdego na taką rozmowę wzywają?

Ja żadnej rozmowy nie miałam.
Tu chyba też nie ma żadnej reguły.
Niech ktoś inny się również wypowie w temacie Smile
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 21:51
Post: #453
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 21:02 )amerienicky napisał(a):  
(19-02-2018 18:56 )nefalem napisał(a):  Pani mówiła, że każdego na taką rozmowę wzywają?

Ja żadnej rozmowy nie miałam.
Tu chyba też nie ma żadnej reguły.
Niech ktoś inny się również wypowie w temacie Smile

Ja też nie miałam żadnej rozmowy osobiście, Pani jedynie mi kilka pytań przez telefon zadała i wszystko, nic strasznego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 09:07
Post: #454
RE: WARIOGRAF
(19-02-2018 18:56 )nefalem napisał(a):  Pani mówiła, że każdego na taką rozmowę wzywają?

Byłeś ? Jak tak to daj znać o co chodziło Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 18:16
Post: #455
RE: WARIOGRAF
Kobitka pytała się to co napisałem w ankiecie bezpieczeństwa. Zadawała kilka pytań do tych z ankiety i wypełniłem oświadczenie że nie byłem karany itp. Siedziałem tam z 20 minut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 18:25
Post: #456
RE: WARIOGRAF
Witam pytanie odnośnie środków odurzających , w kwestionariuszu osobowym i weryfikacji na wariografie. W kwestionariuszu napisałem że nie brałem nic , a jak sobie uświadomiłem w pamięci to pare razy paliłem maryśkę czy to mnie już na starcie skreśla z rekrutacji jeśli zapytają o narkotyki na wario i wyjdzie. ? A jeżeli jednak nie skreśla czy można jeszcze to zmienić w kadrach i o tym napisać, a może na tych pytaniach co się przed wario wypełnia ? . Czy jak już w kwestionariuszu tak poszło to już nie da rady z tym nic zrobić, co o tym sądzicie bo już minie stres zjada .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 20:48
Post: #457
RE: WARIOGRAF
(26-02-2018 18:25 )majkel1993a napisał(a):  Witam pytanie odnośnie środków odurzających , w kwestionariuszu osobowym i weryfikacji na wariografie. W kwestionariuszu napisałem że nie brałem nic , a jak sobie uświadomiłem w pamięci to pare razy paliłem maryśkę czy to mnie już na starcie skreśla z rekrutacji jeśli zapytają o narkotyki na wario i wyjdzie. ? A jeżeli jednak nie skreśla czy można jeszcze to zmienić w kadrach i o tym napisać, a może na tych pytaniach co się przed wario wypełnia ? . Czy jak już w kwestionariuszu tak poszło to już nie da rady z tym nic zrobić, co o tym sądzicie bo już minie stres zjada .

Ciężko to stwierdzić, słyszałem o różnych przypadkach np o wezwaniu na wyjaśnienia w takiej sytuacji. Kobieta która będzie was instruowała przed wario powie wam, że nawet jak o czymś nie wpisaliście w kwestionariuszu to teraz jest ostatni moment na to żeby sobie przypomnieć. Niby jesteśmy tylko ludzi i przecież mogliśmy o czymś zapomnieć, nie musiałeś tego zrobić umyślnie. Jesli tego nie napiszesz przed wario to na wariografie i tak wyjdzie więc z dwojga złego lepiej napisać prawde.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 19:25
Post: #458
RE: WARIOGRAF
A ty jesteś już na służbie czy też kandydujesz ? Wogóle to z jakiej racji jest taki wario nie wystarczy im że ktoś nie był karany i ślubuje uczciwość itd. Tylko jakąś spowiedź robią, a jeżeli już to za takie pierdoły nie powinni nikogo odrzucać tylko zachować to dla siebie i wrazie jak strażnik złamie prawo to wtedy wykorzystać.
Nie wierze że każdy jest taki nieskazitelny i nigdy nic nie zrobił. A wogóle ten wariograf to nie jest na 100 % nieomylny tzn. (jak ktoś się stresuje całą sytuacją i ręce sie komuś pocą to już pewnie nie przejdzie. Ja tak mam że mnie ogólnie rozmowy biurowe stresują . Pełen relaks tylko w trakcie aktywności fizycznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 19:35
Post: #459
RE: WARIOGRAF
Jeśli dojdziesz do badania poligrafem zostanie Ci wytłumaczone w jakim celu przeprowadza się owe badanie. Jeśli rozmowy "biurowe" Cię stresują to ciemno widzę samą rozmowę kwalifikacyjną nie wspominając już o pełnieniu służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 19:54
Post: #460
RE: WARIOGRAF
(27-02-2018 19:25 )majkel1993a napisał(a):  A ty jesteś już na służbie czy też kandydujesz ? Wogóle to z jakiej racji jest taki wario nie wystarczy im że ktoś nie był karany i ślubuje uczciwość itd. Tylko jakąś spowiedź robią, a jeżeli już to za takie pierdoły nie powinni nikogo odrzucać tylko zachować to dla siebie i wrazie jak strażnik złamie prawo to wtedy wykorzystać.
Nie wierze że każdy jest taki nieskazitelny i nigdy nic nie zrobił. A wogóle ten wariograf to nie jest na 100 % nieomylny tzn. (jak ktoś się stresuje całą sytuacją i ręce sie komuś pocą to już pewnie nie przejdzie. Ja tak mam że mnie ogólnie rozmowy biurowe stresują . Pełen relaks tylko w trakcie aktywności fizycznej.

Nie kwestionuj ww. badania - taka jest rekrutacja i tyle. Nie wszystkim musi się to podobać. Głównie chodzi o to, czy masz do czynienia ze środowiskiem przestępczym oraz wszelkimi aspektami z tym związanymi.
Nie ma ludzi w 100% "czystych".
Co do nieomylności badania - jesteś weryfikowany przez specjalistę, który ma do tego uprawnienia, więc nie działa to tak, że możesz coś podważyć bo się zestresowałeś, bardziej się pocisz itd. Z resztą - sam zobaczysz na miejscu. O wszystkim zostaniesz poinformowany co i jak. Pytania również możesz zadawać.
Proponuję również poczytać na necie jak wygląda takie badanie - pytania obojętne, kontrolne, krytyczne, ocena parametrów fizjologicznych przesłuchiwanego itd.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS