Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POWRÓT DO SŁUŻBY
25-04-2017, 21:46
Post: #21
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Dla Ciebie. Koniec debilnych pytań. Wróćmy do powrotu wyczekiwanego przez użytkownika tego forum naczelnikaSmile jedyną jego motywacją było zachęcenie innych do powrotu, a argument, że dwie osoby robią tę robotę, którą dla nowego starego naczelnika będzie robiło 7 był komplementemSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 12:28
Post: #22
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
(23-04-2017 22:00 )czapajew napisał(a):  
(23-04-2017 07:04 )Bond napisał(a):  
(23-04-2017 00:04 )czapajew napisał(a):  dzisiaj oto takie mam pytanie: czy funkcjonariusz który trzy lata temu z własnej woli odszedł na emeryturę może wrócić do służby? już kilka lat temu przekroczył 35 lat życia. ma jednak "plecy", kolega dyrektor, żona naczelnik wydziału w KGSG. da radę wrócić? co na to przepisy?
Przepisy???Majac takie plecki możne papieżem zostać Smile

Pan Damian Cz., o nim mowa, odszedł z byłego gabinetu gdzie piastował funkcję naczelnika wydziału organizacyjnego. Wydział ma zostać odtworzony. Zadania które z powodzeniem wykonują obecnie 2 osoby będą od połowy maja realizowane przez 7 osób ale już nowym/ starym naczelnikiem.

Po pierwsze nieładnie podawać czyjeś imię i część nazwiska, bo w zestawieniu z innymi informacjami, które zostały tu podane, wkraczamy w sferę danych osobowych oraz pomówienia.
Po drugie czy te osoby sobie radzą to należy zapytać ich naczelnika. Jak myślisz potwierdzi to? Bo z tego co ja wiem obecnie ich zadania musi realizować pół biura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 15:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2017 15:23 przez keyser soze.)
Post: #23
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Pieprzysz jak potluczony. Podanie imienia i pierwszej litery nazwiska oraz miejsca zatrudnienia NIE JEST ujawnianiem DO.
Dlatego o podejrzanych pisze sie np. Zbigniew W. prezes sp. z o.o. "walek" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 20:26
Post: #24
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
(28-04-2017 15:22 )keyser soze napisał(a):  Pieprzysz jak potluczony. Podanie imienia i pierwszej litery nazwiska oraz miejsca zatrudnienia NIE JEST ujawnianiem DO.
Dlatego o podejrzanych pisze sie np. Zbigniew W. prezes sp. z o.o. "walek" Smile

Proponuję jeszcze raz przeczytać ustawę, funkcjonariuszu:-)
Albo chociaż wikipedię, jak ustawa zbyt zawiła.

Pozdrawiam:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 07:50
Post: #25
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Proponuje przeczytac orzeczenia sadow.
Wiedze z wikipedii zostawiam dla oficerow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 10:51
Post: #26
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Sfera danych osobowych jak najbardziej ale nie podlegającą w jakikolwiek sposób ochronie. Ale pomówienia to czego miałyby dotyczyć ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 19:25
Post: #27
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Ty sobie miszczu z wewnetrzej najsamprzod sprawdz co to jest pomowienie i czy ktokolwiek, kogokolwiek tu pomawia.
Ja tu raczej widze lizodupstwo Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 21:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2017 21:47 przez lenek.)
Post: #28
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
(29-04-2017 07:50 )keyser soze napisał(a):  Proponuje przeczytac orzeczenia sadow.
Wiedze z wikipedii zostawiam dla oficerow.
Chyba nie do końca. Quasimodo1 rzadko się myli.
Bez problemu na podstawie podanych informacji rozpoznałem osobę Sad.
Mam nadzieję, że zaCzapajewa nie oberwie admistrator forum.
Bezczelnością i chamstwem jest pisanie o kimś, kto nie jest osobą publiczną nieprzyjemnych informacji ukrywając się za zasłoną nicka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 09:40
Post: #29
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
Nie przesadzaj.
To, ze Ty, czyli czlowiek z palacu glownego rozpoznales tego Damiana, nic nie znaczy. Pracowales z nim, w tym samym miejscu. Postronny "Zenek z Zadupia Dolnego" nie wie o kogo chodzi.
I gosc teoretycznie byl osoba publiczna - funkcjonariuszem publicznym, wiec powinien sie liczyc z tym, ze ludzie moga o nim pisac i rozmawiac.
A co do "oberwania" przez kogokolwiek za kogokolwiek - oj odplynales juz Lenek za daleko, bo czapajew nic tu zlego o nim nie napisal.
Jedyne co tu bulwersujacego widze to lizodupstwo goscia o trzyliterowej ksywce zaczynajacej sie na litere "o" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 09:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2017 10:04 przez Oni.)
Post: #30
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
(29-04-2017 19:25 )wiedźma napisał(a):  Ty sobie miszczu z wewnetrzej najsamprzod sprawdz co to jest pomowienie i czy ktokolwiek, kogokolwiek tu pomawia.
Ja tu raczej widze lizodupstwo Big Grin

Przecież napisałem, że żadnych pomówień tu nie ma. Masz problem z czytaniem ? Wyśmiewam tylko idee tego posta, która w mojej opinii jest debilna. Autor posta chciał komuś zrobić nieprzyjemny powrót i tyle.
Lizodupstwo? Nigdy nie słyszałem o osobie wymienionej w poście. Ale Wy bijecie brawo gościowi, który zakłada posta żeby kogoś podjebac za nic ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 20:58
Post: #31
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
(30-04-2017 09:40 )keyser soze napisał(a):  I gosc teoretycznie byl osoba publiczna - funkcjonariuszem publicznym, wiec powinien sie liczyc z tym, ze ludzie moga o nim pisac i rozmawiac.
A co do "oberwania" przez kogokolwiek za kogokolwiek - oj odplynales juz Lenek za daleko, bo czapajew nic tu zlego o nim nie napisal.
1. Keyer, naprawdę doczytaj to co polecił Ci Quasi. Później pogadamy.
2. Powinieneś także poczytać o różnicach pomiędzy funkcjonariuszem publicznym a osobą publiczną Smile Wstyd.
3. Jeżeli o Tobie ktoś Noname napisze, że robotę załatwia Ci żona i znajomy Komendant to chyba się zdenerwujesz. Kiedyś jeden moich kolegów zap... coś, a później rozpowiedział, że znalazł pod moim biurkiem. Tłumaczenia zajęły mi 3 lata - nie łatwo udowodnić, że nie jesteś wielbłądem. A Czapajew już kiedyś troszeczkę pisał w temacie termosów. Widać nudzi mu się na rencie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 08:50
Post: #32
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
1. Ale dokladnie o co chodzi z tym postem Q.?
2. Gosc zajmowal wysokie stanowisko w organach panstwa - musi wiec sie liczyc z tym, ze bedzie w zainteresowaniu plebsu.
3. To, ze ludzie sa swiniami, to wiem juz od dawna.
Nadal nie rozumiem skad ta sraczka. Czapajew pisze to co pisze, ale gwoli sprawiedliwosci to nie napisal nic obrazliwego, nie podal rowniez imienia i nazwiska goscia, wiec cytujac klasyka: na ch.. drazyc temat?
Chyba, ze glowny bol polega na tym, ze plebs ma palac glowny za nierobow, ale to powszechna opinia ludzi z granicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2017, 10:06
Post: #33
RE: POWRÓT DO SŁUŻBY
W sumie niby nic, … ale czy wydział tworzy się specjalnie na powrót pana Damiana? Czy w KGSG nie ma oficerów mogących kierować nowym wydziałem? Jest aż tak wyjątkowo uzdolniony? Czy chodzi o zwykłe załatwienie kolesiowi pracy?
Chyba są w SG funkcjonariusze godni awansu. Teraz to jeden Damian za chwilę może być ich wielu. Tak ma to wyglądać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS