Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc prawna
07-08-2016, 19:07
Post: #1
Pomoc prawna
Radca Prawny Jacek Kotowicz

Poznań

tel 733 507 918

Skuteczna i konkurencyjna

24 godz na dobę

Oferujemy:

- porady prawne
- pisanie pism i dokumentów
- ocena prawna dokumentów
- stała obsługa firm i osób fizycznych
- prowadzenie spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego

Zapytaj, pomożemy, odpowiemy.

Wstępna analiza gratis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 23:13
Post: #2
RE: Pomoc prawna
Bardzo proszę o informację czy podjąłby się Pan prowadzenia sprawy dotyczącej zaliczenia do stażu pracy okresu odbywania praktyk w zakładzie przy szkole zawodowej. Organ rentowy nie chce mi zaliczyć tego okresu. Bardzo proszę o odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2016, 05:06
Post: #3
RE: Pomoc prawna
Wątpię by ci Kotowicz odpowiedział. Zarejestrował się na forum 4 miesiące temu tylko po to by wstawić reklamę swojej kancelarii. I od tamtego czasu nie zagląda na forum.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS