Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Negatywny wynik testu
17-08-2016, 16:09
Post: #1
Negatywny wynik testu
Witam,

Przeszukałem cały internet lecz nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Otóż dostałem list z zakończeniem postępowania kwalifikacyjnego, co jaki czas mogę składać dokumenty o ponowne przyjęcie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 18:25
Post: #2
RE: Negatywny wynik testu
Jeśli po psychologu lub wariografie to musisz rok odczekać a jak po rozmowie to możesz przy najbliższej rekrutacji składać znowu.

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 01:57
Post: #3
RE: Negatywny wynik testu
No to słabo, tak samo jak znajomy, pisałem prawdę i poległem na psychotestach.
Być może uda mi się za rok lub w policji
Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 12:10
Post: #4
RE: Negatywny wynik testu
To nie wiesz gdzie w koncu chcesz sluzyc? W policji czy sg? To sa calkowicie odmienne firmy.
Nie dziwie sie, ze oblales psychotesty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 13:56
Post: #5
RE: Negatywny wynik testu
Chcę służyć tam gdzie się dostanę i gdzie będą pieniądze, nie pałam miłością do profesji bo mnie na to nie stać, chcę po prostu zapewnić byt sobie i rodzinie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 15:08
Post: #6
RE: Negatywny wynik testu
.... chcę po prostu zapewnić byt sobie i rodzinie....

Jak większość funkcjonariuszy, chociaż nie wszyscy się do tego przyznają.
Powodzenia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 20:19
Post: #7
RE: Negatywny wynik testu
... z kim przyszlo nam pracowac...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 21:04
Post: #8
RE: Negatywny wynik testu
Ciekaw jestem jaki procent dzisiejszych funków to tak z powołania i miłości do służby...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 21:32
Post: #9
RE: Negatywny wynik testu
(18-08-2016 21:04 )Patek666 napisał(a):  Ciekaw jestem jaki procent dzisiejszych funków to tak z powołania i miłości do służby...?

Nie róbmy z Siebie świętszych od papieża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 22:23
Post: #10
RE: Negatywny wynik testu
(18-08-2016 13:56 )lorak63 napisał(a):  Chcę służyć tam gdzie się dostanę i gdzie będą pieniądze, nie pałam miłością do profesji bo mnie na to nie stać, chcę po prostu zapewnić byt sobie i rodzinie...

No to idź do innych służb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 22:43
Post: #11
RE: Negatywny wynik testu
(18-08-2016 22:23 )bezpieczny napisał(a):  
(18-08-2016 13:56 )lorak63 napisał(a):  Chcę służyć tam gdzie się dostanę i gdzie będą pieniądze, nie pałam miłością do profesji bo mnie na to nie stać, chcę po prostu zapewnić byt sobie i rodzinie...

No to idź do innych służb.

Tak zamierzam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 12:06
Post: #12
RE: Negatywny wynik testu
oj tam zaraz się obrywa autorowi pierwszego posta Wink
90% moich znajomych tych co miało wcześniej pracę nigdy nie złożyliby ponownie papierów do SG. 100% tych co nie miało pracy lub takie gdzie okres zatrudnienia parę miesięcy trwał złożyłoby ponownie żeby być w SG.
To jedno, drugie to to że w każdej formacji można znaleźć sobie zajęcie. Można być pogranicznikiem bez powołania żeby łazić po pasku, robić za KZta czy np mieć w zainteresowaniu legalność pochodzenia pojazdów o ile się to lubi robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS