Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
takie same zasady dla przyjetych przed 1999r?
14-09-2016, 07:48
Post: #1
takie same zasady dla przyjetych przed 1999r?
Ostatnio ukazał się artykuł na RP http://www.rp.pl/Mundurowi/309139990-Eme....html#ap-1

Podtytuł informuję ,,O tym, czy cywilny staż jest doliczany do lat służby, nie będzie już decydować data wstąpienia do formacji."

Czyli jeżeli przyjąłem się przed 1999r. a nie mam 20 letniego stażu w SG to nie będą mi doliczane lata pracy z cywila?
Czy dobrze zrozumiałem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 08:04
Post: #2
RE: takie same zasady dla przyjetych przed 1999r?
Po co zakładasz nowy temat ? Trochę wysiłku,bo temat już jest.
A wracając do sedna - nowelizacja ma dotyczyć osób przyjętych do służby po 01.01.1999 - czyli mundurowych ,którzy emki nabywają z art 15a ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym służb mundurowych.
Ty jak zaznaczyłeś - jesteś funkcjonariuszem ,który nabywa emke mundurową z art 15 - tutaj wszystko zostaje po staremu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 08:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 08:22 przez rudi.)
Post: #3
RE: takie same zasady dla przyjetych przed 1999r?
będziemy myśleć jak to wszystko będzie zatwierdzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 09:07
Post: #4
RE: takie same zasady dla przyjetych przed 1999r?
No faktycznie temat jest, sorki. Dzięki za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS