Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dyplomowa - pomoc
02-09-2020, 10:58
Post: #1
Praca dyplomowa - pomoc
Witam Wszystkich

Piszę z zapytaniem o krótki wywiad z funkcjonariuszem straży granicznej.
Otóż jestem na III roku studiów dziennych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a kierunek jaki obrałem to bezpieczeństwo narodowe.
Piszę pracę dyplomową na temat wpływu straży granicznej na bezpieczeństwo Polski.
Tą drogą poszukują osoby, która by mi opowiedziała o przebiegu swojej, tzw dzień z życia funkcjonariusza straży granicznej, mniej więcej jak wygląda taki typowy dzień, jakie trudności i problemy spotykają go w pracy
Jestem wyrozumiały co do tajemnic jakich musicie dotrzymać i chciałbym tylko się dowiedzieć tyle na ile osoba chętna do udzielenia informacji mogła mi powiedzieć bez narażania się na jakiejkolwiek problemy, w adnotacji, aby zachować maksimum tajemnic, napiszę tylko wiek i stopień, które też można lekko zmodyfikować, aby nie było problemów pracy.

Z góry dziękuje za przeczytanie takiego posta i liczę na to, że ktoś się zgodzi mi pomóc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2020, 15:44
Post: #2
RE: Praca dyplomowa - pomoc
Myślę, że trochę na siłę sobie utrudniasz. Może w pierwszej kolejności spróbuj skontaktować się z PSG Bydgoszcz z prośbą o możliwość pojawienia się na placówce by porozmaiwać z funkcjuszami. Oczywiście papier z uczelni i promotora byłby w tym zakresie niezbędny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2020, 15:58
Post: #3
RE: Praca dyplomowa - pomoc
Wiem, że sobie trochę utrudniam, na początku myślałem że nie ukończę licencjatu z pobudek prywatnych, teraz się mocno za to wziąłem i po prostu mam zbyt mało czasu, a nie wiem czy promotor zgodzi się termin lekko przesunąć i jestem trochę w kropce, a wątpię, że w Bydgoszczy nagle ktoś znajdzie dla mnie czas. Wiem, że mogłem myśleć o tym szybciej, każdy z nas jakieś błędy popełnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2023, 17:26
Post: #4
RE: Praca dyplomowa - pomoc
Obejrzyj sobie Watahę Smile
A tak serio to można poprosić komendanta albo rzecznika prasowego o taką rozmowę.
Jest też jakiś film dokumentalny (złośliwi napiszą: propagandowy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS