Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
14-09-2016, 08:18
Post: #1
Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
Witam serdecznie. Mam pytanie,czy ktoś z Państwa posiada fotki strzelnicy, koszar,budynku WOP 122 Batalion w Chojnie? Obecnie nie ma już tego gmachu,został zburzony.W latach 80 odbywałem tam służę wojskową.Z sentymentu chciałem wspomnieć młode lata gdzie służyłem. Jeśli ktoś jest tak uprzejmy to bardzo proszę o przesłanie mi ich na email cezar62@poczta.onet.pl Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 10:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 10:54 przez quasimodo1.)
Post: #2
RE: Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
Dwie foty budynku oraz poniemieckie plany architektoniczne budynku

https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=50146


W zeszłym roku jeszcze chcieli sprzedać


http://www.chojna24.pl/2015/04/gmina-chc...op-ie.html

Trochę historii ,ale niewiele samego batalionu WOP "Chojna" str 149


http://www.rocznikchojenski.pl/uploads/RCh3.pdf

Ponadto wejdż na stronę Facebook - Wojska Ochrony Pogranicza - wrzucają foty dawnych budynków WOP , poproś może ktoś dla Ciebie wrzuci interesujące foty.

I pozostaje jeszcze strona muzeumsg.pl - napisz do nich ,może coś podrzucą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 11:33
Post: #3
RE: Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
Dzięki serdeczne QasimodoSmile przeszukałem cały internet.Nie ma fotek.Są tylko te co podałeś link-budynek sztabu i stołówka.Czerwony budynek.Bardziej zalezy mi na fotkach budynku koszarowego który był jednopiętrowy a którego obecnie tam nie ma oraz strzelnic które fakt istnieją ale tak zarośnięte że....

W miejscy koszar są teraz CPN oraz sklepy.Pozostał mi sentyment z czasów młodości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 11:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 11:54 przez quasimodo1.)
Post: #4
RE: Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
(14-09-2016 11:33 )cezar62 napisał(a):  .Bardziej zalezy mi na fotkach budynku koszarowego który był jednopiętrowy a którego obecnie tam nie ma

W latach 90 -tych znajdował się tam internat SG - mieszkali tam funkcjonariusze zawodowi SG z GPK Krajnik,Osinów Dln oraz strażnicy SG Chojna.

Strzelnica użytkowana jeszcze do połowy lat 90 tych - wykorzystywana przez załogi GPK SG Krajnik Dln oraz Strażnic SG Chojna ,Cedynia .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 22:26
Post: #5
RE: Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
Cześć, jakieś fotki tam mam z rocznika 83, jak jesteś jeszcze zainteresowany to daj jakieś namiary do wysłania. pozdro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2022, 12:43
Post: #6
RE: Wspomnienia WOP Chojna.Szukam fotek koszar
(09-03-2021 22:26 )kudlatyxp napisał(a):  Cześć, jakieś fotki tam mam z rocznika 83, jak jesteś jeszcze zainteresowany to daj jakieś namiary do wysłania. pozdro.

Witam, możnaby prosić o podesłanie tych zdjęć na maila? ( ajtjanasz@gmail.com )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS