Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złożenie dokumentów
17-09-2016, 16:44
Post: #1
Złożenie dokumentów
Szanowni Forumowicze,

dwa pytania do Was:

1.Czy podczas składania obowiązuje jakiś dress code, czy zwykły codzienny ubiór będzie ok ( mam na myśli np. długie spodnie, t-shirt/koszula).

2. Zdjęcie do kwestionariusza. W wymaganiach jest zapis, że zdjęcie ma być w formacie jak do dowodu osobistego. Tzn. zdjęcie jak do DO czy tylko wymiar jak do DO?

Proszę o potraktowanie pytań i odpowiedzi poważnie

Miłej soboty.


Przemek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 17:25
Post: #2
RE: Złożenie dokumentów
Przy złożeniu dokumentów strój dowolny (w przeciwieństwie do rozmowy kwalifikacyjnej) ale myślę,że jeansy i koszula będą milej widziane niż spodnie dresowe Wink.A co do drugiego pytania to format obowiązuje a zdjęcie samo w sobie dowolne.Ale wiadomo,że takie normalne a nie z imprezy Wink

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 18:30
Post: #3
RE: Złożenie dokumentów
Bo własnie zapis jest dwuznaczny i nie byłem pewien. Fotograf jak dziś drukowałem zdjęcie mówił, że to co mu daje do wydrukowania nie jest jak do DO (fotografia do dyplomu - inne ułożenie twarzy itp.) i jedynie może drukować w takim rozmiarze jak do DO.

Dziękuje za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 10:02
Post: #4
RE: Złożenie dokumentów
U mnie tylko rozmiar sie zgadzal a zdjecie bylo zupelnie normalne,robione przypadkiem rok temu przez kogos znajomego a nie u fotografa.Tylko oczywiscie wyrazne,gdzie widac cala twarz itp.

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 10:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2016 10:48 przez quasimodo1.)
Post: #5
RE: Złożenie dokumentów
@szafirek ? Tak się zastanawiam ,co to jest ten próbny egzamin z wf-u ?
To i próbne egzaminy są ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 14:16
Post: #6
RE: Złożenie dokumentów
(18-09-2016 10:48 )quasimodo1 napisał(a):  @szafirek ? Tak się zastanawiam ,co to jest ten próbny egzamin z wf-u ?
To i próbne egzaminy są ?

Tak, ale one nie są obowiązkowe i są przeprowadzane w oddziale do którego się starasz. Polecam, bo można sprawdzić siebie i w razie czego coś poprawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 15:36
Post: #7
RE: Złożenie dokumentów
Ave89 już wszystko wyjaśniła Wink

23.02 złożenie dokumentów
17.03 rozmowa kwalifikacyjna
03.06 testy psychologiczne
17.08 wariograf
02.09 złożenie ABO
19.09 próbny test z wf-u
26.09 II etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 16:11
Post: #8
RE: Złożenie dokumentów
No to rzeczywiście jest już przedszkole.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 21:34
Post: #9
RE: Złożenie dokumentów
Siemka.
Planuje złożyć podanie do SG, ale mam problem z kwestionariuszem.
Punkt 19 podpunkt 8 i 9, może ktoś mi wyjaśnić co wpisać? Smile

Punkt 31: Zdarzenie z przeszłości, którego się wstydzę lub ujawnienie mogło by mi przysporzyć kłopotów lub negatywnie wpłynąć na służbę w SG
Mam tu wpisać zdarzenie którego się wstydzę w związku z SG czy ogólnie którego się wstydzę? No nie wiem np. upicie się kiedyś (nie związane z SG, ale mógłbym się wstydzić tego itd.)

No i punkt 30: Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu
Powiedzmy, że zdarzyło mi się wypić piwo zjeść coś i po jakiejś godzinie podjechać dosłownie kilometr autem. Nie czujesz się pod wpływem, ale pewnie byś coś wydmuchał? Jak to zinterpretować?? Big Grin

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2017, 06:43
Post: #10
RE: Złożenie dokumentów
30. Chodzi raczej czy nie odwinales jakiegos numeru przez ktory przyjmujac cie SG narazila by sie na niemile konsekwencje. To ze sie upiles, ale nie stales sie wtedy gwiazda w mediach raczej nie jest powodem do wypelnienia tego pola. Co innego jak bys byl gwiazda youtuba robiąc cos niepowaznego...
Takie przyklady idac z duchem czasu.

31. Jesli nie zostales zatrzymany to musisz tutaj wpisac zgodnie ze swoim sumieniem. Jesli uwazasz ze prowadziles pod wplywem to tak zapewne bylo. Jesli wypiles 1 piwo, zjadles i po godzinie jechales to juz zalezy od twojego metabolizmu czy przekroczyłeś 0.5 promila (pod wplywem) czy 0.2 (po sporzyciu).
Czyn raczej niechwalebny...

To moje interpretacje... Ktos ma inne??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2017, 08:48
Post: #11
RE: Złożenie dokumentów
(23-03-2017 06:43 )marine napisał(a):  30. Chodzi raczej czy nie odwinales jakiegos numeru przez ktory przyjmujac cie SG narazila by sie na niemile konsekwencje. To ze sie upiles, ale nie stales sie wtedy gwiazda w mediach raczej nie jest powodem do wypelnienia tego pola. Co innego jak bys byl gwiazda youtuba robiąc cos niepowaznego...
Takie przyklady idac z duchem czasu.

31. Jesli nie zostales zatrzymany to musisz tutaj wpisac zgodnie ze swoim sumieniem. Jesli uwazasz ze prowadziles pod wplywem to tak zapewne bylo. Jesli wypiles 1 piwo, zjadles i po godzinie jechales to juz zalezy od twojego metabolizmu czy przekroczyłeś 0.5 promila (pod wplywem) czy 0.2 (po sporzyciu).
Czyn raczej niechwalebny...

To moje interpretacje... Ktos ma inne??

Ja się zgodzę z kolegą. To juz jak Ci sumienie podpowiada. Jednak prędzej czy później to wyjdzie, choćby na wariografie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS